Największy debil na cohones

Kto zasługuje na miano największego debila na forum?

  • ZELAZNYDZBAN

    Votes: 68 77.3%
  • Dick94

    Votes: 39 44.3%

  • Total voters
    88
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.
A gdzie ten co ciśnie wszystkich pracujących od biedaków? Może rywalizować z tą dwójką.
 
Dlaczego w ankiecie nie jest uwzględniony niejaki ziomeq? Przecież to najbardziej nieśmieszny troll tego forum.
:whodefuk:
Oplot utkaj tam
Kolejny zazdrości mi fejmu
" Sexmasterka jest lepsza zapaśniczką ( na macie ) od Tatiany Suarez " - żeby nie było wątpliwości o jakie zapasy chodzi
Tak pisał chyba 99picks
Brakuje go tutaj :sad:
 
Ja bym dodał jeszcze tego powyżej do głosowania


Ale wiesz, że tutaj chodzi o debila, a nie osobę której nie lubisz bo nie zgadzasz się z jej poglądami czy tez nie rozumiesz treści przez tą osobę przekazywanych, bo stoisz niżej intelektualnie?
 
Ale wiesz, że tutaj chodzi o debila, a nie osobę której nie lubisz bo nie zgadzasz się z jej poglądami czy tez nie rozumiesz treści przez tą osobę przekazywanych, bo stoisz niżej intelektualnie?
A co jeśli Djuk to tak naprawdę troll konto Halibuta? Mają podobny sposób przekazywania myśli często - vide cytowany wyżej wpis.
 
A co jeśli Djuk to tak naprawdę troll konto Halibuta? Mają podobny sposób przekazywania myśli często - vide cytowany wyżej wpis.


Po prostu typ mnie nazwał debilem, więc go obraziłem, i tyle. Nie w moim stylu jest pisanie, swoją drogą debilne, inwektyw w stylu "Ty dzbanie" "Ty debilu" , "wypierdalaj" itd. nigdy nie miałem innych kont.
 
Po prostu typ mnie nazwał debilem, więc go obraziłem, i tyle. Nie w moim stylu jest pisanie, swoją drogą debilne, inwektyw w stylu "Ty dzbanie" "Ty debilu" , "wypierdalaj" itd. nigdy nie miałem innych kont.
Ci co faktycznie mieli też pisali, że nigdy nie mieli
:roberteyeblinking:

nie wiem czy to czasem nie riposta roku
:antonio:


Edit: jeszcze podlajkowana, wszystko się zgadza, płaczę właśnie ze śmiechu
 
Proszę was. Djuk się ledwo w pierwszej dziesiątce mieści.
Do kilku lat, to tacy userzy będą normą.
Chcieli wchodzić w patogale, to logicznym było że elyta zawita.

Żelaznyzjeb numero uno.
Chłop jest starszy od węgla, pamięta jeszcze hamburgery z pterodaktyla maminej roboty z młodości, a zachowuje się jak dziesięciolatek z upośledzeniem umysłowym.
Dodatkowo jara się patolami i to ciężkimi.
Ogólnie jego powinno się odjebać (w sensie perm- żeby ktoś się nie przyjebał że ostatnie wiosny chcę mu jeszcze zabrać).

Dla mnie drugi to ziomeq i jego chorobliwe sranie się do fame'u, czy upodobanie sobie największych przegrywów i bronienie ich w sposób jakiego nawet nie da się opisać i to z kilku kont. Nikt normalny tak nie odpierdala.
Że jest czasem zabawny? No jest, ale gość ma szuflady wysprzątane w chuj i to serio widać.


Trzeci to diks aka filip. Tak samo jak ziomeq.


No i jeszcze nasz przez PGNiG śmieszek-.
 
Proszę was. Djuk się ledwo w pierwszej dziesiątce mieści.
Do kilku lat, to tacy userzy będą normą.
Chcieli wchodzić w patogale, to logicznym było że elyta zawita.

Żelaznyzjeb numero uno.
Chłop jest starszy od węgla, pamięta jeszcze hamburgery z pterodaktyla maminej roboty z młodości, a zachowuje się jak dziesięciolatek z upośledzeniem umysłowym.
Dodatkowo jara się patolami i to ciężkimi.
Ogólnie jego powinno się odjebać (w sensie perm- żeby ktoś się nie przyjebał że ostatnie wiosny chcę mu jeszcze zabrać).

Dla mnie drugi to ziomeq i jego chorobliwe sranie się do fame'u, czy upodobanie sobie największych przegrywów i bronienie ich w sposób jakiego nawet nie da się opisać i to z kilku kont. Nikt normalny tak nie odpierdala.
Że jest czasem zabawny? No jest, ale gość ma szuflady wysprzątane w chuj i to serio widać.


Trzeci to diks aka filip. Tak samo jak ziomeq.


No i jeszcze nasz przez PGNiG śmieszek-.
A pamiętacie tego Cannavaro? Albo roporka? To byli agenci.
 
Był jeszcze taki jeden trzycha (avek z tą z wielkim nosem co po walce z bugiługi operację kinola zrobiła) ale to był młot, na pewno jest tu z powrotem pod innym nickiem.
I jeszcze jeden kmiot z elfem w avatarze, białorycerz joanny bugiługi. Pamiętam zawsze się uruchamiał na każdy lekko negatywny wpis o Joasi razem z drugim bęcwałem kubakuba.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top