Największy debil na cohones

Kto zasługuje na miano największego debila na forum?

  • ZELAZNYDZBAN

    Votes: 68 77.3%
  • Dick94

    Votes: 39 44.3%

  • Total voters
    88
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.
Widać to po ich relacji. Pewnie mieszkają już razem i walą konia nawzajem pisząc te ścieki. Do tego są jawnymi konfidentami forumowymi.


Czyli uważasz, że jak dwóch typów rozmawia ze sobą, to znaczy, że uprawiają seks, tak?
 
Czyli uważasz, że jak dwóch typów rozmawia ze sobą, to znaczy, że uprawiają seks, tak?
Nie rozmawiają ze sobą, walą konia do swoich postów i przeprowadzają synchroniczną dywersję w moją stronę, zresztą makumba napisał otwarcie, że jest gejem i ma słabość do szalonych gangsterów, a Paul się na takiego najwidoczniej kreuje, skoro tak siebie lubią.

@Siedem To forum kretynie, jak się nie podoba to wypierdalaj na priv.
 
Nie rozmawiają ze sobą, walą konia do swoich postów i przeprowadzają synchroniczną dywersję w moją stronę, zresztą makumba napisał otwarcie, że jest gejem i ma słabość do szalonych gangsterów, a Paul się na takiego najwidoczniej kreuje, skoro tak siebie lubią.

@Siedem To forum kretynie, jak się nie podoba to wypierdalaj na priv.

Czyli przyznajesz że wymyśliłeś to sobie i nie masz na to dowodów, argumentów?

Chyba, że zacytujesz wpis w którym przyznał, że jest gejem.
 
Nie rozmawiają ze sobą, walą konia do swoich postów i przeprowadzają synchroniczną dywersję w moją stronę, zresztą makumba napisał otwarcie, że jest gejem i ma słabość do szalonych gangsterów, a Paul się na takiego najwidoczniej kreuje, skoro tak siebie lubią.

@Siedem To forum kretynie, jak się nie podoba to wypierdalaj na priv.
To forum, a nie rozmowa z niedojebanym małolatem, pytam raz jeszcze pecie, kto pytał o twoje zdanie?
 
Czyli przyznajesz że wymyśliłeś to sobie i nie masz na to dowodów, argumentów?

Chyba, że zacytujesz wpis w którym przyznał, że jest gejem.
Widzę, że trójkąt bermudzki jest tutaj tworzony, no cóż. Kochajcie się.
 
Nie rozmawiają ze sobą, walą konia do swoich postów i przeprowadzają synchroniczną dywersję w moją stronę, zresztą makumba napisał otwarcie, że jest gejem i ma słabość do szalonych gangsterów, a Paul się na takiego najwidoczniej kreuje, skoro tak siebie lubią.

@Siedem To forum kretynie, jak się nie podoba to wypierdalaj na priv.
żelazny dziadzia cię nauczył jak być zjebem :frankapprove:
 
1661890791958.jpeg

Przypominam wiedzę na temat fizyki od wielkiego znawcy
Tesla czy Einstein mogliby buty czyścić :frankapprove:
 
Czyli teraz każdy, kto z Tobą pisze, kto chce od ciebie argumemtow- jest gejem?

Ciekawe schorzenie.
Nie, kiedy widzę więź emocjonalną pewnych członków tego forum to mogę rozpoznać kto jest gejem, prosta piłka walnij w stół, a nożyce się odezwą. Piszę coś do Makumby, odpowiada Paul, piszę do Paula odpowiada Makumba, teraz napisałem o nich, to zaatakowałeś mnie ty w ich obronie. Trójkąt bermudzki 3 homoseksualistów, no cóż, moglibyście się chociaż kryć z tymi uczuciami, bo to forum dyskusyjne, a nie jakieś anonse.
To że cię w dowód nie wpisałem nie znaczy że masz się do mnie w ten sposób odnosić, synu.
To zamknij łeb i nie pisz głupot staruchu.
 
To zamknij łeb i nie pisz głupot staruchu
To nie jest forum dla ciebie, wracaj na vikop pecie, tam też cię wyśmiewali, a to kurwa jest osiągnięcie, @majkelo89 chyba tam siedzi albo czasami wchodził, więc może szybko wyjaśnić twoja działalność oświeconego fajtera co wiedzę z cohones wkleja na vikop i liczy na lajki, a jak ktoś mu tam pytanie żąda to nie potrafi uargumentować bo przecież było kopiuj/wklej. Widziałem taki jeden wątek z twoim udziałem, gratuluję.
 
Nie, kiedy widzę więź emocjonalną pewnych członków tego forum to mogę rozpoznać kto jest gejem, prosta piłka walnij w stół, a nożyce się odezwą. Piszę coś do Makumby, odpowiada Paul, piszę do Paula odpowiada Makumba, teraz napisałem o nich, to zaatakowałeś mnie ty w ich obronie. Trójkąt bermudzki 3 homoseksualistów, no cóż, moglibyście się chociaż kryć z tymi uczuciami, bo to forum dyskusyjne, a nie jakieś anonse.

To zamknij łeb i nie pisz głupot staruchu.


Ale jak to łączysz z homoseksualizmem?
Masz gej radar?
Czyli jesteś gejem, bo tylko gej tak dobrze rozpoznaje gejów. No a Ty jesteś gejem nad gejów skoro potrafisz to zrobić przez internet.
 
wytłumaczyłeś że nie dość iż jesteś niedojdą to jeszcze na lekcjach nie uważasz
Co ma Jones do tego?
Widzisz, dalej nie rozumiesz. Ale ten świat jest skomplikowany, co?
To nie jest forum dla ciebie, wracaj na vikop pecie, tam też cię wyśmiewali, a to kurwa jest osiągnięcie, @majkelo89 chyba tam siedzi albo czasami wchodził, więc może szybko wyjaśnić twoja działalność oświeconego fajtera co wiedzę z cohones wkleja na vikop i liczy na lajki, a jak ktoś mu tam pytanie żąda to nie potrafi uargumentować bo przecież było kopiuj/wklej. Widziałem taki jeden wątek z twoim udziałem, gratuluję.
Nie wiem co ty pierdolisz, widzę, że nie dość, ze idiota to jeszcze alkoholik, napisz jeszcze raz, ale mądrzej i składniej.
Ale jak to łączysz z homoseksualizmem?
Masz gej radar?
Czyli jesteś gejem, bo tylko gej tak dobrze rozpoznaje gejów. No a Ty jesteś gejem nad gejów skoro potrafisz to zrobić przez internet.
Hetero tak nie robią, czego nie rozumiesz? Widać od razu na forum, kto z kim wali konia, dawid ozdoba z żelazną ręką, paul z makumbą, a ty się do ich walenia konia spuszczasz.
Najlepsze jest to że ty odpisując mi na posta nie skumałeś co miałem na myśli bo jesteś za młody by to zrozumieć, szczekaj dalej ratlerku, dobranoc.
Ciężko ciebie zrozumieć, więc idź lepiej już spać najebusie, dobranoc.
 
Widzisz, dalej nie rozumiesz. Ale ten świat jest skomplikowany, co?

Nie wiem co ty pierdolisz, widzę, że nie dość, ze idiota to jeszcze alkoholik, napisz jeszcze raz, ale mądrzej i składniej.

Hetero tak nie robią, czego nie rozumiesz? Widać od razu na forum, kto z kim wali konia, dawid ozdoba z żelazną ręką, paul z makumbą, a ty się do ich walenia konia spuszczasz.

Ciężko ciebie zrozumieć, więc idź lepiej już spać najebusie, dobranoc.



Powiedz na podstawie jakich prac naukowych opierasz tezę, że hetero faceci tak nie robią, nie piszą ze sobą razem przeciwko komuś itd. bo ja twierdzę, iż hetero ludzie tak robią, że nie ma to związku z orientacja seksualna.
Jakie badania stwierdzają, że takie typowe w sieci zachowania,wiążą się z seksualnością?

Za to są badania, które stwierdzają iż ciągle widzenie wszędzie masturbujących się mężczyzn ma dużo wspólnego z Twoją seksualnością.
 
Powiedz na podstawie jakich prac naukowych opierasz tezę, że hetero faceci tak nie robią, nie piszą ze sobą razem przeciwko komuś itd. bo ja twierdzę, iż hetero ludzie tak robią, że nie ma to związku z orientacja seksualna.
Jakie badania stwierdzają, że takie typowe w sieci zachowania,wiążą się z seksualnością?

Za to są badania, które stwierdzają iż ciągle widzenie wszędzie masturbujących się mężczyzn ma dużo wspólnego z Twoją seksualnością.
xD Ale przyjeb. Do powiedzenia, że mamy ładną pogodę też potrzebujesz badań naukowych, bo bez nich nie możesz tego powiedzieć? Weź spierdalaj autystyku xD
 
Ale co, już nie można mieć kogoś na avku? @torpedo jesteś fanem rudiego wg znawcy djuka.
Akurat @Siedem cie pocisnął ale nie skumałeś niedojebie :beczka:
Przypominam że pisałeś iż Blonsky by poddał Ziółkowskiego
Widzę spierdoleńcu, że masz słabą pamięć. Ostatnio pisałeś jak to Jones jest inteligentny, a teraz piszesz, że po avatarze sądzę, że go lubisz. Kojarzenie faktów leży u ciebie.
 
Pogodę widzisz.
Chcesz powiedzieć, że widzisz masturbujących się kolegów z forum?

Ale wiesz, że to tylko twoja fantazja seksualna, wyobraźnia, a nie rzeczywistość?
Otóż chłopcze tak, to widać od razu, że się zbyt bardzo lubią, skończysz 18 lat to zrozumiesz.
 
Otóż chłopcze tak, to widać od razu, że się zbyt bardzo lubią, skończysz 18 lat to zrozumiesz.


Mam 32 lata, i znam facetów którzy lubią się bardziej niż tylko w taki sposób, że piszą razem na forum- znam facetów którzy się przyjaźnią. Poważnie. I nie są gejami.


Będziesz miał 50 lat...i tak nie zrozumiesz.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top