Mundial 2014 - komentarze do meczy

Uderzył głową? LOL :-)



https://vine.co/v/MIdI35DzOPP



BqRDUTRCIAA5Oyy.jpg








Kross jest przekozakiem.
 
Uderzył głowa? To tak jakby napisać, że zawodnicy mma walczą na śmierć i życie.
 
Oczywiście, że to nie było uderzenie w sensie mma ale piłka nożna to nie sport walki ;)



Tu lepiej widać.



https://www.youtube.com/watch?v=IOdCITHV_6I
 
Chyste Panie ale w tej piłce nożnej grają cioty! Masakra. To się w głowę niemieści jak można być tak zniewieściałym i udawać faul po dotknięciu główką.
 
+ dla Muellera, że nie zachował się jak pizda. 90% piłkarzy po takim uderzeniu zwijałoby się w agonii.


Co do słuszności czerwa to zgadzam się z sędzią. Nie dość, że wsadził Muellerowi palucha w oko to jeszcze ma pretensje do niego. Pepe powinien popracować z jakimś psychologiem. Jak można odwalić coś takiego na tak wysokim poziomie, w tak ważnym meczu.
 
To na chuj oglądacie malkontenci ? :D Co za hipokryzja. Uderzenia nie było i Muller nie symulował czy udawał, że mu się dzieje jakaś wielka krzywda. Co poniektórzy to sobie lubią podkolorować.
 
Co nie zmienia faktu, że padł jak cipka po tym jak Pepe dotknął jego twarzy ręką. Ale tak to teraz wygląda w piłce, że piłkarze uczą się gry aktorskiej na treningach.
 
Hang -> jeśli lubisz zniewieściałe aktorstwo u mężczyzn uprawiających sport, to zapraszam do baletu. Ja za to lubię oglądać sportową rywalizację, a nie wymuszanie kartek ciotowatym zachowaniem. Nawet jeśli gra jest o bardzo wysokie pieniądze. I polecam jakąś edukację. Może na początek słownik, by zobaczyć znaczenie słowa "hipokryta".
 
O kurwa jaka deklasacja. Nie znam się, więc mi powiedzcie - to Niemcy są tacy dobrzy, czy Portugalia po prostu jest cienka obecnie?
 
Niemcy sa takie dobre.







Co do sytuacji Mullera. Kurwa taka sama sytuacja, ze zawodnicy MMA to pizdeczki, ktore po wsadzeniu palca w oko chca przerwy zamiast walczyc dalej na smierc i zycie!
 
Tomek nie zaśmiecaj chociaż tego tematu swoimi wywodami, jak dobrze pamiętam pisałeś już o tym w HP, w Piłce też, więc zluzuj i broń honoru DS.



Muller na króla ... znowu (8 bramek w 7 meczach na MŚ)
 
Co za nuda. Mecz zabity w pierwszej połowie. Nie popieram zachowania Pepego ale od razu czerwień ??
 
miazga , niemcy jak każdy ostatnio turniej zaczynają mocno ciekawe czy kontuzja humelsa poważna.
 
Hang -> jeśli lubisz zniewieściałe aktorstwo u mężczyzn uprawiających sport, to zapraszam do baletu. Ja za to lubię oglądać sportową rywalizację, a nie wymuszanie kartek ciotowatym zachowaniem. Nawet jeśli gra jest o bardzo wysokie pieniądze.


Tomku jeśli dla Ciebie piłka to tylko wymuszanie kartek, to polecam Tobie edukację w postaci pooglądania kilku meczy :-)



I mówię to jako człowiek, który ogląda ten sport raz na 4 lata.



Mnie też wkurwia wymuszanie fauli, ogólnie ten sport mnie nudzi, ale nigdy nie nazwałbym piłkarza ,,zniewieściała ciotą" tylko dlatego, że wykorzysta gapiostwo sędziego na swoją korzyść. Jak Cię lubię, tak to co napisałeś jest na równym poziomie co post pewnego usera w kontekście walki Macdonald - Maia - ,,Maia walczył jak ciota, nie umiał bić to obalał jak pizda".
 
Calo, skoro oglądasz raz na 4 lata to nie zauważyłeś jak często zawodnik faulowany pokazuje sędziemu, że domaga się kartki dla faulującego. Chociaż i tak piłkarze się pewnie hamują, bo ten gest do sędziego też jest karany zółtą kartką :-)
 
No nie tylko, ale co chcę się wkręcić w fajny mecz, to muszę się denerwować z powodu paraliżu zawodników po tym jak się go lekko dotknie. Zawsze byłem za sportowym zachowaniem. Nokaut na walce dzieci krytykowałem ostro, Daleya nie chcę w UFC po niesportowym zachowaniu, więc nie rozumiem czemu i na piłkę nożną mam nie przekładać idei sportowego zachowania. Gdzie faul jest ewidenty tam jest ewidentny, ale bardzo wiele sytuacji to wymuszenia. Jak mam się nie denerwować ;)? Ale okej, to ostatnie co napisałem już o grze aktorskiej piłkarzy, bo mnie zjedzą :X.
 
drafa, proste że się domaga, ale jakoś mi to nie przeszkadza i nigdy nie przeszkadzało. Dobry sędzia i tak ma własne zdanie.



Tomek, piłkarze to aktorzy, nawet fani sportu się zgodzą, odniosłem się tylko do nazwania ich przez Ciebie ,,zniewieściałymi ciotami".
 
Hang -> jeśli lubisz zniewieściałe aktorstwo u mężczyzn uprawiających sport, to zapraszam do baletu. Ja za to lubię oglądać sportową rywalizację, a nie wymuszanie kartek ciotowatym zachowaniem. Nawet jeśli gra jest o bardzo wysokie pieniądze.


A ja się podpiszę pod tym obiema rękami i obiema nogami. Jak boga kocham to główny powód dla którego przestałem oglądać piłkę nożną. No doprowadzało mnie to do szewskiej pasji po prostu, zawsze byłem za tym, żeby takie sytuacje surowo karać, nawet po meczu. Chociaż teraz chyba trochę mi przeszło, bo jakoś aktualny mundial oglądam z przyjemnością. Dzisiam mamy do czynienia z kolejnym gwałtem dokonanym na półwyspie iberykjskim. Cieszy mnie to, bo nie lubię Krystyny która jest największą pipą piłki nożnej :)
 
Tomek, piłkarze to aktorzy, nawet fani sportu się zgodzą, odniosłem się tylko do nazwania ich przez Ciebie,,zniewieściałymi ciotami"






A gdzie napisałem, że piłkarze to zniewieściałe cioty? Tu masz moje wpisy:



"To się w głowę nie mieści jak można być tak zniewieściałym i udawać faul po dotknięciu główką." oraz "Ja za to lubię oglądać sportową rywalizację, a nie wymuszanie kartek ciotowatym zachowaniem". Nie nazywam więc piłkarzy zniewieściałymi ciotami, tylko nazywam tak osoby, które ewidentnie naciągają przepisy by ugrać kartkę dla rywala. Jeśli to nie jest zniewieściałe i ciotowate zachowanie, to ja już nie wiem co jest :).



Jak widać nie jestem sam w moich jak to nazwał Gambit "wywodach" ;).
 
Odciąłeś istotny fragment swojej wypowiedzi :-)

Chyste Panie ale w tej piłce nożnej grają cioty!


Dobra, kończę tą dyskusje bo nie chcę się kłócić, przyznaje Ci racje po części bo mnie to wkurwia też, nie wiem tylko po co marnujesz swój czas żeby wchodzić w ten temat i znowu krytykować piłkę , skoro całe forum zna Twój stosunek do niej ;)
 
Ja nawet nie pamiętam kiedy ostatni raz się wypowiadałem o piłce nożnej :D Faktycznie to zdanie mocno przesadzone. Daję sobie ostrzeżenie.
 
Back
Top