Mundial 2014 - komentarze do meczy

Ale Szwajcaria ma sklad!! Oprocz van Bergena, ktorego nie kojarze znikac, to reszta naprawde bardzo solidni pilkarze. Wygraja to.
 
ja poszedłem- strzelą obie plus francja wygra.



trzeci mecz już wszedł, czyli wks- japonia powyżej 2,5 gola.
 
czemu Ekwadorczyk postawil pilke zaraz obok oznakowanego terenu przez sedziego? chyba to reklamowal Szwajcar, haha.



jak mozna popelnic taki blad w kryciu.
 
co w tym mundialu jest nie tak ,ze juz trzeci kupon przegrywam po tym jak druzyna na ktora postawie prowadzi a pozniej przegrywa ,po pierwsze Hipszania pozniej Urugwaj teraz Ekwador



Piotrek jak grasz dalej ta progresje to wspolczuje bo juz doszedles to duzych kwot,9meczy i remisu nie ma
 
W 5 z 9 dotychczasowych meczów MŚ drużyna która przygrywała 0:1 odrobiła straty i wygrała :-)



Studio na NC+ jest zajebiste, szkoda, że to TVP robi mistrzostwa.
 
We Francji wiecej bialych niz murzynow i arabow razem wzietych:-) Trzeba to zglosic do jakiegos urzedu ds. tolerancji.







Szwajcaria wygrala to ledwo ledwo, ale widac bylo, ze jest druzyna pilkarsko lepsza, tyle ze cos nie siedzialo. Ale jedziemy juz piata grupe, a tu remisu jeszcze nie bylo.
 
O ktorej graja Polacy? W ogole, w ktorej jestesmy grupie szukam na wp.pl i nigdzie nie widze?
 
Polacy to są prawdziwą zagadką. Niby drużyna niepokonana na mundialu od 2006 roku, a mają i tak tyle samo bramek na mistrzostwach co Rooney, czyli ZERO xD
 
Ja dałem handi 0:3 za grosze, ale juz wiedziałem 10 minut przed końcem, że nie wejdzie, jak zobaczyłem grę zabojadow
 
A Szpak dalej swoje Marszczerano xD



http://www.goal.com/en/slideshow/7997/21/title/how-to-pronounce-every-world-cup-player?ICID=OP



Messić 7 strat w 20 miunt
 
laqi przeciez grają piach jak cholera, szkoda tego samobója, bo bośnia gra lepiej.
 
Chyba najgorszy mecz jak dotychczas.

Argentyna moze, ale nie chce. Bosnia chce, ale nie moze. Cos jak na pierwszej randce


:-)



Messi ponoć przebiegł 3,5 kilometra xD
 
bez kitu tak to wyglada. :)



trener Bosniakow pewnie pierdolnie dobra suszare w szatni, bo widzi, ze ARG do pykniecia. Messi to gra w ogole jeszcze? ostatnie mecze jak jego ogladam w fcb czy arg to to jakas padaczka, co mu sie stalo?
 
kontrast



BqNKAKXCcAEkhpz.jpg
 
Back
Top