Mundial 2014 - komentarze do meczy

Cambel odkrycie ,Wenger juz go wiecej nie wypozyczy,nawet nie chce wiedziec ile kuponow poszlo sie je...
 
Wenger jest jednak dziwnym czlowiekiem. Miec taka perelke w skladzie i meczyc sie z drewnem. Ale moze my sie nie znamy:-)







Sensacja!!
 
dokladnie, Giroud najwiekszy talent wszechczasow, a Wy tutaj kwestionujecie wielkiego Arsene.



kurwa ciekawe co on w glowie ma czasem, uwazam, ze jest swietnym analitykiem, ale co do transferow i skladu to czasem go po prostu nie rozumiem.



Campbell, nie Cambell. wszyscy czekaja na ENG - ITA? kurwa niby przewidujemy nudny mecz, ale ja wesze sensacje troche.
 
Pierwsza spora niespodzianka na Mundialu



Kostaryka zaimponowała mi, skazywani na pożarcie zagrali super mecz
 
No to Urugwaj zalatwil bukom dobre wyplaty. To co dzisiaj graja to masakra jakas, zero zagrozenia z ich strony w drugiej polowie to jeszcze 3 bramki stracili z Kostatyka
 
no tak, ale specjalisci przed meczem - po chuj Urugwajowi Suarez - wlasnie po to. zero gry bez Luisa, Liverpool podobnie odczuwal jego brak, ten gosciu nie tylko napierdala gole, a jest tez serduchem swojej druzyny na boisku.
 
Łał jestem zaskoczony po niemrawej pierszej połowie takie cuda ? Anglicy mnie zaskoczą jak coś ugrają na turnieju bo oni mimo solidnych nazwisk nie pokazują za dużo.
 
A ogolnie jestem pozytywnie zaskoczony Kosowskim przy mikrofonie. Widac, ze sie nie opierdala na emeryturze, tylko kojarzy zawodnikow, kluby, nie wali zadnych "szpakow".



Cambell mistrz.







@baju



Ja sadze, ze bedzie dosc slabo. Graja w Manaus, a tam podobno pieklo na ziemii.
 
No nieźle :D Obstawiałem odwrotnie, ale jestem zadowoloy. Ze spokojem Navasa, dokładnością Bolanosa ze stałych fragmentów i błyskotliwością Campbella nie jestem w stanie nie trzymać kciuków za Kostaryką w obu następnych meczach, a może i dłużej?:D Urugwaj nie istniał, zlekceważyli jak większość świata. Brawa też dla Diaza, solidnie się zaprezentował. Takie mecze są kwintesencją futbolu i zdziwienie faworytów po 90 minutach ;)
 
Co za mecz Kostaryki! Co za mecz Campbella! Gdyby jeszcze trafił ten techniczny strzał z 30 metrów... ;)


Od dziś kibicuję Kostaryce! Oby wyszli z tej grupy ;)
 
btw, mega chujowa godzina WKŚ - JPN, bedzie pewnie mega ofensywny mecz, ale czekac do 3/ogladac razem z UFC - slaaabo. :v
 
Campbell mistrz, to jego zastawianie się w ostatnich minutach dało Kostaryce rzut rożny, który zadecydował, że wyszedłem 50 na plus z tego meczu:D Naprawdę dobra gra ze strony Kostaryki, a Urugwaj bez komentarze, zero składnych akcji, wychodzenia na pozycje. Przeszli obok meczu.
 
Fajna trzecia brameczka dla Kostaryki obok bramkarza puszczona piłeczka... Szkoda kuponów ale ten Cambell to jakiś gigant jest dobry. Stawiam Anglia - Włochy over 2.5 dość ryzykownie ale może coś postrzelają Balotelli i inni... :-)

+ Wypatrzyłem Ballotelli gol za 3.00 puszczam za 20.
 
Urugwaj wymieniany jako czarny koń a póki co zbierają baty. Największa niespodzianka mistrzostw jak narazie.
 
Pirlo krul. :v



oby to oznaczalo otwarty mecz, kurwa Anglicy ile razy mam wam kibicowac, GRAAAAAAAAC!!!
 
Ajjj dlaczego Yagielka mi to wybił... By było juz księgowanie kuponów Ballotelli i ovet 2.5. Dobry meczyykk.
 
jednak Brazylia potrafi 'wywolac' tego ducha pilki noznej pozytywnego, co mecz to swietne widowisko, masakra. oby tak do konca. :)
 
Back
Top