Mundial 2014 - komentarze do meczy

Widziałem ktoś wrzucał sędziego z meczu otwarcia. Słyszeliście, że Chorwaci się skarżyli że komunikował się z piłkarzami tylko w języku japońskim? :-)
 
No tez to slyszalem, a ile w tym prawdy to nikt nie wie. Ale faktem jest, ze Japonczycy bardzo rzadko ucza sie angielskiego, bo nauka swojego jezyka jest juz bardzo trudna i mozolna.







Co do Kolumbii, to niedobrze. Dalem ponizej 2,5 bramki. Wiec panowie nie szalec!!
 
po strzelonej bramce kolumbia sie cofnela ,przypomina mi to mecz polska -grecja ,oby kolumbia wygrala
 
z Gmocha znow sie smieja haha, mowil ze za malo kamer jest na stadionie. Jakosc tego meczu naprawe jest slaba ,napewno nie jest to
HD
 
Kolumbia mocno cofnęła się do defensywy po strelonej bramce i może się na tym przejechać. Grecy coraz śmielej przejmują inicjatywę.
 
Świetna 2 połowa Rodrigueza. Fajnie, że ukoronował ją golem. Zawodnikiem meczu jednak bezsprzecznie Cuadrado. Mam nadzieję, że Barca wyciągnie go z Fiorentiny.
 
i 3.. Grecja słabo się zaprezentowała. Urugwaj wygrana i Anglia Włochy over 1.5. Na dzisiaj takie coś skleiłem. Później coś zobacze co experci od MMA stawiają może skleje jakiś jeden kupon.
 
Jest tu jeszcze jakiś fan Ikera? Macie szansę zobaczyć naprawdę zajebistego bramkarza, najlepszego w lidze hiszpańskiej. Keylor Navas będzie miał dzisiaj prawdopodobnie mnóstwo roboty - czyli to co lubi najbardziej.



Tak się kryje Coste xD



BqCXnhDCAAA1qrv.jpg
 
Chile - Australia zajebisty mecz był, dobrze mi sie oglądało. Występ Kolumbii też niczego sobie.



Mundial to jedyny piłkarki event który oglądam, raz na 4 lata w ogóle obserwuje ten sport, ale jak już, to każdy mecz prawie trzeba obejrzeć :-)
 
No i to co wczoraj 90 minuta dala, tak dzis zabrala. Ogolnie Kolumbia mnie dzis tez nie przekonala zbytnio. Najlepiej z potencjalnych "czarnych koni" zdecydowanie Meksyk sie zaprezentowal. Czekam jeszcze na Bosnie i Belgie.







A jakos czuje, ze dla Urusow to nie bedzie spacerek.
 
najwiekszy piach jaki widzialem to chyba gra Kostaryki na tym mundialu. graja jak jakas A-klasa, pilka na odpierdol, pelno niedokladnosci, bardzo slabo. faul na karnego idealnie reprezentujacy poziom polskiej ligi, Junior idealny pokaz zrobil, haha.
 
Heh Junior zapiął Lugano klamrę niczym Nurma na Trujillo :D bardzo nieodpowiedzialne zachowanie. Szkoda, że atomówa puszczona przez któregoś z Kostarykańczyków nie wpadła. Przyćmiłby wczorajszego gola RVP.
 
Heh Junior zapiął Lugano klamrę niczym Nurma na Trujillo :D bardzo nieodpowiedzialne zachowanie. Szkoda, że atomówa puszczona przez któregoś z Kostarykańczyków nie wpadła. Przyćmiłby wczorajszego gola RVP.
 
Urugwaj zamiast się spiac i wbić pare goli to spi. Brawa CostaRica za nieustepliwość.
 
Keylor Navas wyciągnąłby wczoraj strzał Van Persiego :-)



Ten Campbell jest wypożyczony z Arsenalu? Wenger grał cały sezon z Giroud :-)



Sterling i Welbeck w pierwszym składzie ?!
 
aaaaaaaahahaha, z tym poziomem w pierwszym poziomie Kostaryka wychodzi w drugiej i napierdala Urugwaj, are you kidding mee!!!



Gambit, tez sie zdziwilem, Roy mysli chyba, ze nadal towarzyskie graja i testuje sobie graczy. :)



tak, byl wypozyczony do Olympiakosu, jebnal nawet United bramke w LM.
 
Back
Top