Mundial 2014 - komentarze do meczy

BqCijs3IEAEWwWr.jpg
 
Pięknie się oglądało wczoraj Holandie w akcji, aż się cieszyłem, że źle obstawiłem ten mecz. Zwykle im kibicowałem bo zawsze świetni piłkarze ale jakoś nie szło im w turniejach, na razie nie ma co prorokować ale grupę trochę ten mecz ustawił a co dalej to się zobaczy i oby tak jak wczoraj
 
Chile ma mega ofensywe, ale co z tego skoro nie ma obrony... Środkowi obrońcy 172 i 178 cm :-) Diego Costa ich pozabija w następnym meczu. Tylko czy gwiazdorom z Hiszpani będzie się jeszcze chciało... Połowa składu do wymiany i nastukają Chile kilka bramek :-)
 
Uraz kolana podczas treningu przed mistrzostwami.



@down, Tak trybiła, że strzelili aż 1 bramkę, a Holendrzy 5. Potrzeba trochę świeżości.
 
No Iniesta daje rade. Ale Xaviego to byl czym predzej wypierdolil z reprezentacji i Barcelony do Arabow.
 
A ja bym powiedział że muszą wymienić napastnika. Costa potwornie drewniany, w ogóle tam nie pasuje. Nie biega, defacto nic nie robi. Już Torres jest lepszy.
 
Torres nawet do pustej bramki nie może trafić. Myślę, że wysoki i silny Costa przyda się na obronę Chilijczyków. Każda dobra wrzutka w pole karne będzie śmierdziała golem (patrz gol dla Kangurów).



Z kolei w dzisiejszym meczu Anglia-Włochy śmierdzi mi remisem 0:0 :-)
 
torres-miss-against-manchester-united-o.gif
MUvCHE_TorresFail.gif




to powinno zamykac temat Torresa. ogolnie Hiszpania wczorajsza to dla mnie zaden wyznacznik, jeszcze moga namieszac, spokojnie.
 
van Persie to prze kot, na chuj go Wenger sprzedał się pytam :/ Ogólnie polityka transferowa Arsenalu jest do dupy... Hiszpanie mogą się jeszcze podnieść, nie ma co ich tak od razu skreślać.
 
Ja myślę, że Hiszpanie wyjdą z 2 miejsca z 6 punktami. Dostali zimny prysznic na początek, ale mając takich zawodników obstawiam, że spokojnie się pozbierają i zobaczymy inny zespół w meczu z Chile. Mecz zapowiada się zacnie.
 
Forlan kiedyś identyczną sytuację zepsuł co Baju wkleił gifa ;-)



"Chile w 30 minut zdemoluje Australię, tako rzeczę ja xD" Oj Gambit, pozory mylą :D



Nie spodziewałem się aż takiego przespania Aussiech, ale potem się wzięli. Szkoda, że na 2:2 nie wpadła w końcu, bo zasłużyli.



Tak samo po 1 turnieju nie można nikogo skreślać, zwłaszcza z najsilniejszym rywalem w grupie. Nieważne kto wyjdzie i kto wygra, ważne, że póki co jest dobry i ofensywny mundial. Oby tak dalej...choć akcji budowanych jak w ręcznej coraz więcej widuje. Zamiast ciągnąć na bramkępo przejęciu piłki jest zatrzymanie się z nią na połowie rywala i rozgrywanie. Tak mi to do nożnej nie pasuje jakoś, kontra łamana w trakcie i przeistaczająca się w atak pozycyjny :-) No, ale ostatecznie wyniki bramkowe, tempa szybkie, jest ok:)
 
Born, do 30 minuty Chile gwałciło kangurów jak wczoraj Holandrzy Hiszpanów, co było później nie moja bajka, ja tam napisałem tylko o pierwszych dwóch kwadransach xD



Piękne ujęcie



BqCPYdKCIAAKNkg.png:large




Szkoda Suareza, bo dzisiaj mógłby sobie zapewnić tytuł króla strzelców turnieju :-)chociaż jego forma po operacji to wielka niewiadoma. A tak, to po meczu z Iranem Messiemu znowu będą wręczać Złotą Piłkę :-)



Torres miszcz xD



https://vine.co/v/Mjl6g9rpY7v
 
Haha, no fakt, napisałeś, że w 30 minut zgwałci, a co później to już pewnie miał być tylko płacz zgwałconej drużyny :P No, ale gwałtu w sumie nie było, choć się zapowiadało.



Ja dałem bez większego rozeznania w aktualnym możliwościach na Urugwaj, Kolumbię, a Wybrzeże z Japonią na remis, choć 2 kolejne mecze Wybrzeża dałem wygrane, więc nie to, że ich nie cenię, raczej takie intuicyjne typy, ale Brazylia z Hrvatską trafiona bezbłędnie ;]
 
Nie wiem czemu się tak zachwycaja tą Holandią. To Hiszpanie przegrali na własne życzenie. Mieli mecz pod kontrolą w pierwszej części mimo straconej bramki. W drugiej połowie grała inna drużyna. Środek pola jeden wielki piach. Busi i Xavi masakra. Ramos, Pique i Iker głową na wakacjach chyba. Aspilkiłeta porażka, prawa strona jakby umarła. Juz lepszy byłby Juanfran lub Carvajal no ale :)
 
wydaje mi sie czy to takie polskie? gdy wlasnie jest taka sytuacja to wiekszosc woli zjebac tych co przegrali niz docenic tych co wygrali, haha. 'przegrali na wlasne zyczenie', jestem pewien, ze Xavi przed meczem do Iniesty na ucho szeptal, ze przepierdola 1:5, a lysy bedzie wypierdalal na szybkosc wszystkich jak tylko bedzie chcial, taki byl gameplan. nawet nikt sie tutaj nie zachwycil, wrecz przeciwnie, wszyscy podchodza z dystanstem do takiego wyniku i nie maja wiekszych oczekiwan po meczu na Holandie, ale nie, to Hiszpanie przegrali, bo tak chcieli.



omg. :)
 
Obaj macie rację. Ludzie po prostu popadają w skrajności, a to niedobre podejście zwykle :-) Po tym meczu należy chwalić przede wszystkim Holendrów, za drugą połowę ale też chłodniej trzeba podchodzić do wyników 1 kolejki turnieju grupowego. Chyba, że dla kogoś to 1 mundial :P Z resztą dominacja jest wówczas, gdy jedna drużyna odda 20+ strzałów, a inna dwa razy dojdzie do bramki rywala i odda dwa max niecelne strzały ;-) Jakie to były różnice? Zdecydowała głównie skuteczność Holendrów, jak już mieli sytuację, Casillas z głową w chmurach i nagle wyszło 5:1 :-) Hiszpanie przegrali to w głowach, pytanie czy tych zawodników, którzy osiągnęli już wszystko w futoblu jeszcze da się skoncentrować na tym turnieju w mierze takiej by osiągnąć ostateczny sukces...



Swoją drogą jeśli zrobiliby tak specjalnie. Pokazali, że klepią Holandię, dali im zremisować...a po przerwie zupełnie inny bieg meczu. "Walić statystyki, prze**bmy grubo i pomyślą, że już się nie nadajemy, a od drugiego meczu robimy maraton jak w poprzednich MŚ, bez straty bramki!" ;-) Może tak pomyśleli i chcieli kursy na siebie powiększych dla rodaków :D A to tylko jeden mecz, 1 w grupie, w której już na papierze dawano im wyjście z niej. Teraz muszą się trochę postarać, bo mecz sam się nie wygra :D
 
Bo przegrali na własne życzenie :) Gra w drugiej połowie to pokazała. Racja, Holandia jest mocna ale nie aż tak jak się nią zachwycają. 3 gole z tego meczu to żart. Takie jest moje zdanie. Jak ktoś ogląda pierwszy wielki turniej to niech sobie przypomni EURO 2008.
 
w koncu zmienil ktos nazwe tematu, a juz sie pogodzilem, ze mnie ignorujecie! ;)



zart, nie zart, rozjebali Hiszpanie pelna talentow i trzeba im to oddac.
 
Też macie marną jakość obrazu na TVP 2 HD? W TVP Sport HD jest już lepiej.



Kto kupi Cuadrado ten zrobi świetny interes. To może być jego mundial.
 
Back
Top