Mundial 2014 - komentarze do meczy

Świetna brama Messiego. Ale ogólnie nie zachwycał. Bośnia całkiem fajnie się zaprezentowała. Trio Messi-DiMaria-Kun zdecydowanie poniżej oczekiwań. Tylko Leo coś próbował.
 
akcja messiego klasa.



mam nadzieję, że nie ostatnia taka w tym turnieju.



wierzę, że argentyna rozkręci się w następnych spotkaniach.
 
Ciekawostka:



Japońscy kibice sprzątający po sobie po meczu z WKS



10411921_10152119174057466_5399437068957589938_n.jpg
 
Tylko po co było rzucać na glebę w ogóle ;-) Ale jeśli to wyjątek i tylko oni to robią to szacunek. Ja nie rozumiem czemu to takie dziwne? Jak chodziłem na plażę coś spożywać to wiadomym dla mnie jest, że na odpady są kosze, a nie ziemia ;)



Szkoda Bośni, ale Argentyna zrobiła wystarczająco wiele, szkoda tego samobója, zabił mecz na dłuższy okres. Tak przypadkowa bramka, nie do końca zasłużona, a jednak "1" jest. Oby jak najmniej takich bramek na tych MŚ, a jest to już trzeci samobój. Nie życzę nikomu by się skończyło jak z Escobarem ;]
 
Moje typy na dzisiaj:



Niemcy 1 - 2 Portugalia



Ghana 2 - 1 USA



Iran 1 - 2 Nigeria



ciężko dzisiaj coś trafić.
 
Najlepszy jest ten brak remisów, a w niektórych starciach zapowiadało się na nie jak "na wieczór po dniu". Dziś też powinien być w meczu o 18, ale pewnie nie będzie.



Arlovski, CR to metrohomoseksualista, ale nie sądzę by płakał póki Portugalia nie odpadnie jednak ;-) Ja już wolę płacz Niemców niż jednego CR, którego łzy by mnie bardzo nie zadziwiły, ani nie uszczęśliwiły ;-)
 
to co, dzisiaj jedno z lepszych spotkan na Mundialu czy bedzie jednak nudno?



ja obstawiam za tym pierwszym... wszyscy w formie! :)
 
Mając takiego kozaka jakim jest Gotze, Low wystawia jednego z najlepszych bocznych obrońców Lahma na defensywnej pomocy i największego drewniana Muellera, a Mario na ławce. Kurwa, nie wierzę.
 
Gotze przecież w 1 składzie, co się prujesz :-)



mnie dziwią boczni obrońcy, którzy defakto są środkowymi hmm.
 
Jeszcze godzine temu nie było go w pierwszym. Mam go w składzie Fantasy League : )


Angela na trybunach!
 
Angela przynosi szczescie. Ale Germanie beda naprawde jednym z ciezkich faworytow tego mundialu.



EDIT.



PEPE!!!!!
 
Portugalia przegrywa 0:2, mają już dokonaną jedną wymuszoną zmianę, Pepe czerwona kartka za idiotyczne zachowanie i pewnie zmusi to Bento do kolejnej zmiany w 1 połowie, Ronaldo po kontuzjach nadal nie jest sobą. Tak wiele perspektyw przed Portugalią w tym meczu.
 
Pięknie Niemcy, over 2,5 w pierwszej połowie wchodzi, jeszcze handi 0:2 i dziękuję niemiaszki
 
Ja pierdole, w każdym meczu powinniśmy mieć z 3-4 czerwone kartki jak tak chyba... Pierdole, Portugalia może nie wychodzić na drugą połowę, wyjdzie to samo, bo na boisku ich nie ma. Niech chociaż CR zejdzie,żeby się nie kontuzjował, z grupy i tak pewnie nie wyjdą, a dla Realu się jeszcze przyda.
 
Back
Top