Mundial 2014 - komentarze do meczy

Niemcy poważny kantydat do mistrzostwa. Coś czuje , że Hiszpania może namieszać (oby nie). Iran Nigeria to coś bardzo mnie nie intersesuje , chyba sobie ten mecz odpuszcze. Nigeria 3:1..
 
Wydaje mi się, że należałoby zapytać dlaczego piłkarze symulują? Bo są "ciotami" czy bo chcą osiągnąć sukces wykorzystując pewne luki? Tak skonstruowane są przepisy, zasady, jak zwał tak zwał, iż istnieje możliwość ich naginania w celu prostym-zysku dla siebie, dla drużyny. Czy to jest uczciwe-pewnie nie. Ale czy uczciwe jest używanie dopingu? Łapanie siatki czy lin przy sprowadzeniach? Jak siatkarz podczas bloku muśnie piłki małym paluszkiem, piłka poleci w aut i sędzia tego nie wychwyci to jakoś nikt nie podnosi głosów, że zasymulował czy oszukał ani nie nazywa się go "ciotą". Symulowanie jest w każdej dziedzinie, natomiast w piłce jest pewnie jednym z najbardziej spektakularnych, stąd też kontrowersyjnych.



Oczywiście idealnie byłoby widzieć wszędzie antyczny wzór czystości i uczciwości, no ale.. :)
 
Ja stawiam 2:1 USA , ale życzę powodzenia .



Myślałem , że postawiłeś jakąś Kostarykę i Holandie :-)
 
Dla mnie też Urugwaj wydawał się pewniakim , ale na szczęście nic na niego ne postawiłem . Ze stawianiem czekam do drugiej kolejki. Teraz nie ryzykuje..(Choc może teraz obczaje Belgię)
 
Portugalia zagrała straszny piach, tylu niedokładnych podań i błędów to już dawno nie widziałem. Czerwona całkowicie zabiła Portugalię. Pepe głupek, ale wczoraj Pogba za kopnięcie rywala dostał żółtą, a wcześniej ktoś tam z Urugwaju za podobną sytuacje i to na polu karnym nie dostał nic. Powinni wszystkich karać tak samo, a nie wybierać sobie czy w ogóle gwizdać, czy dawać czerwoną.
 
Akurat Muller i tak się zachował dobrze bo nie symulował za dużo, to sędzia dał dupy.



Portugalczycy by i tak pewnie przegrali, ale sędzia zablokował ten mecz tym czerwem, do tego brak karnego dla Portugalii w końcówce (i tak to by nic nie zmieniło, ale być powinien).
 
Nie!!! Dlaczego moi faworyci nie potrafią wygrać???!!! Najpierw Anglia przegrywa z Włochami, a dzisiaj Niemcy ośmieszają Portugalię :(
 
Mecz jest tak slaby, ze pierwszy raz mam ochote przelaczyc na inny kanal/wylaczyc telewizor. Nie da sie go ogladac.
 
Mecz bez historii.
Mnie rozpierdala co tam pierdolą o Iranie... rzeczywiście wojujący islam, przypadkiem się raz trafiło że kapitanem drużyny chrześcijanin.

Teoria tvp o zakazie oglądania piłki nożnej w Iranie przez kobiety legła w gruzach.
Baby w koszulkach persów na trybunach.

Nigeria przekreśla moim zdaniem szanse na awans do następnej fazy tym spotkaniem.
 
Ten mecz idealnie mnie uśpił. Nigeria jest Jakiem Shieldsem tego mundialu - gra nudno, drewnianie i nie daje rady zrobić nic konkretnego by przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.



Oby Ghana i USA pokazały coś ciekawego.
 
Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak wygrywają Niemcy
 
ciekawe jak Portugalia sobie poradzi z Ghana i USA. Niemcy zaglade zrobia w tej grupie... :)
 
Propaganda o iranie jest pierdyliard gorsza niż sam kraj, w necie sporo jest blogów podróżniczych Polaków, którzy wręcz wychwalają gościnność i otwarcie Irakijczyków.
 
Nie irakijczykow tylko persow. Ludzie jak mówią Iran to myślą właśnie, że o Iran chodzi
 
Przejęzyczenie, chodziło mi o Persów oczywiście, których mylą z Arabami.







Ktoś stawia dziś na Meksyk ? liczę na miłą neispodziankę
 
meksyk nigdy nie leżał brazylijczykom.



zakładam, że faworyt wygra, ale nie przyjdzie mu to łatwo.



typ: 2-1.
 
Yazz własnie, Meksyk potrafi grać z Brazylią, chyba postawie własnie na nich, ale boję się, że sędziowie znowu będą sędziowali pod Brazylię..











Znacie jakąs strone z porządnymi statystykami z mundialu, nawet rozdzieloną na poszczególnych piłkarzy?
 
Ikj3i30.gif




xD



btw. Google uhonorowalo usmiernice Paul i jest na ich doodle przed meczem Belgia - Algeria ;)
 
Ja korzystam z whoscored, fourfourtwo i jeszcze z jednej ale nie pamiętam nazwy xD
Na Fifie mają w ciul statystyk, nawet osiągnięte prędkości piłkarzy podczas sprintu, nawet można wyeksportowac do pdf. No ale przejrzystosc rzeczywiście slaba
 
Arlovski nie troluj, wiadomo że był wqrwiony ale nie płakał.



Zresztą takie robienie zdjęc w trakcie jak ktoś coś mówi, bądź ziewa...
 
kogokolwiek rusza jeszcze to pisanie o jego placzu? co najwazniejsze - czy sam Ronaldo kiedys przejal sie czymkolwiek z neta na ten temat? masz przed soba najlepszego pilkarza z calego swiata, zajmij sie wazniejszymi aspektami pilki niz jego 'placzem'.
 
Back
Top