Mundial 2014 - komentarze do meczy

na chuj Ci ta kursywa?



jaki byl kurs na over 2.5 w tym meczu? co Baines gra padaczke, eh.
 
Wcześniej chyba był wiekszy tak mi się wydaje. Wczoraj znajomy pograł 5.50 ze strzeli Robben... to weszło dopiero gładko. Niech jeszcze UFC wejdzie będzie git.
 
niech United ogarnie Barkley'a, omg. hype na nastolatka uzasadniony, ten sezon byl jego, a bedzie pewnie tylko lepiej, byle kontuzji glupich nie lapal. potencjal niesamowity.
 
szkoda Anglikow, teraz awans rozegra sie miedzy Kostaryka a Anglikami? lold



jeszcze moze sie duuuuuzo pozmieniac w tej grupie, bedzie ciekawie.
 
Pirlo to świetny technik, ale tak kopnięta piłka nie może inaczej lecieć. Roberto Carlos jeszcze lepsze cuda wyczyniał, a inną piłką ;-)



Dobry meczy, choć trochę się oszczędzali w pewnym czasie. Stawiałem na remis, a tu proszę. Czekam na WKS vs Japonia, a UFC na kompie :)
 
Kurwa mac !!!! Co poplynalem dzisiaj na hajs przez Urugwaj to ja pierdole... Mial byc spacerek, a wyszla masakra. Chyba musze odpoczac od bukow, bo przejebie wszystkie oszczednosci. Dzisiaj czarna niedziela - nic nie siadlo oraz wyjebalo w kosmos jeden z glownych kuponow na 1 runde. Czekam na meczyk WKS - Japonia juz bez spiny. Mam nadzieje, ze warto bedzie zarwac noc. Hazard to zlo wiec nie idzcie ta droga bo skonczycie jak ja :)
 
Twardy, na szczescie Twoja wizja byla bledna, bo mecz byl na mega poziomie wedlug mnie. doczekalem sie prawie WKŚ, zobaczymy, troche na reklamach sie pooglada miedzy walkami. :)
 
I co, był taki nudny meczyk jakiego oczekiwaliście?



Ja miałem dobre przeczucia, tylko liczyłem,że Anglicy wygrają 2-1 lub 3-2.:-)
 
Celność podań Włochów w meczu z Anglikami to 92,2% i jest to najlepszy wynik w Mistrzostwach Świata od 1966 - ciekawe od kiedy prowadzą takie statystyki xD



A Pirlo to pieprzony geniusz który się nie starzeje :-)



BqIUrKxIcAEzqSR.jpg
 
Właśnie nadrobiłem skrót WKS-Japonia. To jest piękne, że pewnie nie ma zbyt wielu kibiców WKS'u prosto z Afryki, a trybuny wydają się pełne i bardzo mocno żyją tym meczem.



Jakby ktoś szukał:



http://sport.tvp.pl/2014fifaworldcup/15629647/wks-japonia-skrot
 
Szkoda, ze ten wolny na koniec nie wpadl. Bylby pieknym ukoronowaniem wystepu Pirlo.



Widze, ze wysoki kurs dzisiaj na Szwajcarow. Gdyby mecz odbywal sie w Europie, nie mialbym watpliwosci, a tak... wynik raczej zakreci sie wokol remisu.
 
byłoby pięknie, gdy kandydatów do awansu z grupy śmierci podzieliła kostaryka i wyszła z drugiego miejsca.



szanse na to niewielkie, ale pogdybać można...:-)
 
Zajebisty mecz. Nie spodziewalem sie takich fajerwerkow znajac Włochow. Niby slabo slabo przed mundialem, ale jednak makarony to makarony. Typowa druzyna turniejowa. Z taka gra moga namieszac. Darmian i Candreva do Interu raz dwa!!!
 
Brawa dla obu drużyn. I Włosi i Anglicy godnie się zaprezentowali. Sterling i Barkley potwierdzili, że są wielkimi talentami angielskiej piłki.



Na WKS vs Japonia nie starczyło już sił. Po pierwszej połowie poszedłem spać, no i sporo mnie ominęło. Cieszę się z wygranej Iworczyków. Mam nadzieję, że wyjdą razem z Kolumbią z grupy.
 
SUPER MUNDIAL KURVO. Nie widziałem jeszcze ani jednego całego meczu. Prąd wylącza mi się w okolicach 3o minuty.



Szkoda, że te Włochy wygrały, faken. Razem z Niemcami mogli by szybko odpaść i nie psuć mi humoru. Dzisiaj w nocy Argentyna i chyba sobie nawet kawę pierdolnę. Liczę na dobry mecz.
 
Back
Top