Kulinaria

Ja tak samo, dziś zjadłem wszystko naturalne bez przypraw i też było smaczne, ale pytam tak z ciekawości, bo bym sobie popróbował, tylko bardziej chodziło mi już coś znanego z praktycznego punktu widzenia. Czyli doprawiasz ziemniaki koperkiem na talerzu, ale mięso/warzywa to pewnie już tylko solisz ?
Tylko sól i troche pieprzu.
 
20 minut na wrzacej wodzie w parowarze i mam gotowe ziemniaki + filet z kurczaka + brokuły z marchewką, oczywiście wszystko dobrze pokrojone
nie sadzilem ze to wszystko tak szybko będzie się robić na tym urządzeniu, mega zadowolenie i zostalem w końcu kucharzem ha ha ;)
 
@Szaba

a jak to jest z gotowaniem ryżu w naszym ceramicznym parowarze, wrzucam po prostu ryż w folii i czekam 30 min czy to jakoś trzeba zawinąć w coś czy jak?
 
Jakie macie kamienie do pieczenia pizzy? Szamotowe, granitowe czy jeszcze jakieś inne?
@panpan @Baton17 @Endrju Golara @Jebuch @torpedo
Oznaczam przypadkowo bo nie pamietam kto ma kamień.
Szamotowy. Pękł mi w pół po dwóch użyciach ale w zasadzie na dobre mi to wyszło bo wciąż spokojnie mogę używać a łatwiej w szafce upchać. Ale jak coś skapnie na niego i się przypali podczas używania to nie doczyścisz już.
Niemniej jednak polecam bo kamień wnosi domową pizzę na zupełnie inny poziom.
 
Szamotowy. Pękł mi w pół po dwóch użyciach ale w zasadzie na dobre mi to wyszło bo wciąż spokojnie mogę używać a łatwiej w szafce upchać. Ale jak coś skapnie na niego i się przypali podczas używania to nie doczyścisz już.
Niemniej jednak polecam bo kamień wnosi domową pizzę na zupełnie inny poziom.
Mój pękł po roku, ale ja go z piekarnika nigdy nie wyjmowałem, dalej się nadaje, za 25 zł to był dobry interes:-D
 
No właśnie ja kiedyś też miałem szamot, rozjebal mi się przy przeprowadzce i tak już prawie trzy lata jestem bez. Chciałem dzisiaj zamówić i wyskoczyły mi jeszcze granitowe i z ławy wulkanicznej i zgłupiałem. Biorę szamot.
 
No właśnie ja kiedyś też miałem szamot, rozjebal mi się przy przeprowadzce i tak już prawie trzy lata jestem bez. Chciałem dzisiaj zamówić i wyskoczyły mi jeszcze granitowe i z ławy wulkanicznej i zgłupiałem. Biorę szamot.
Najzwyklejszy za 50zl z allegro jest ok.
 
No właśnie ja kiedyś też miałem szamot, rozjebal mi się przy przeprowadzce i tak już prawie trzy lata jestem bez. Chciałem dzisiaj zamówić i wyskoczyły mi jeszcze granitowe i z ławy wulkanicznej i zgłupiałem. Biorę szamot.
Ostatnio w Lidlu widziałem okrągłe i prostokątne po 30 PLN
 
Szarpanina w nowych smakach. Ciekawe co to wyjdzie

IMG_20220618_151603.jpg

received_3065436767100353.jpeg
 
Nie zdąży ostygnąć, jakbym miał tyle się pierdolić żeby zrobić jakąś pastę z kurczaka i później pojedynczo nakurwiać na patelni to musiałbym na głowę upaść
Nie przelogowałeś się. :deniro:
 
Czyim kolejnym wcieleniem jesteś, że szafujesz takimi pytaniami?
Nawet nie chce mi się obstawiać, który to zbanowany pewnie z 3 razy troll po raz kolejny próbuje swoich sił w trolowaniu na kondones.
Jak tam na garnuszku u mamusi, w pokoiku w piwnicy? Dalej mamcia przynosi ci śniadanko i obiadek do komputerka, żebyś leniwej dupy nie musiał nawet po schodkach wtoczyć? Wynosisz już sam wiaderko z odchodami czy dalej mamusia cię wyręcza?
Biorąc pod uwagę, że @gosu robił kurczaka w laczkach @Siedem, który odpowiada na pytanie zadane temu pierwszemu, istnieje spore prawdopodobieństwo, że:

FMSWMepWUAc12VT.0.jpg


PS Ten "Ukrainiec", który robił dymy w temacie o wojnie, to też ta sama osoba. :corn:
 
Back
Top