KSW vs. UFC - walka o przyszłość

Może to spowoduje, że KSW lepiej będzie się rozwijać, bo czasami miałem wrażenie jakby spoczeli na laurach, a teraz dopiero biorą się do roboty
UFC jest kopem dla KSW, racja! zgodze sie również z tym że KSW 31 jest sportowo klase wyżej niż UFC w Krakowie. Powiem tyle, mieszkam 25 km od hali jak dowiedziałem sie że bedzie u nas UFC, czekałem aż zaczną sprzedawać bilety, ale jak zobaczyłem rozpiskę to zrezygnowałem, nie swędzi mnie zapłacic 300 zł tylko za walke Janka z Manuwą... Byłem na KSW 29 i było warto, mimo wszystkich kontrowersji tej gali... na UFC nie ide, bo nie satysfakcjonuje mnie ogladanie tylko tej "wielkiej ameryki" która zaakpiła z polskiego fana MMA. Od takiej marki jak UFC należy wymagać wiecej, Buffer nie wystarczy. Wszystko co zrobię dla tej gali to fight pass.
 
gdyby Dana miał w planie rozłożenie KSW, dałby Mamedowi, w odpowiednim momencie, tyle ile chciał i zakontraktował Materlę po porażce z Silvą. Dzisiaj mogliby zrobić mega kartę.
Wróżenie z fusów... Skąd mogli wiedzieć który moment na podebranie Mameda czy Materli był dobry? Przecież medialnie jak i sportowo to nie są ci sami zawodnicy co kilka lat temu. No i przede wszystkim to są "produkty" w pełni stworzone przez KSW od podstaw, więc nie wiadomo jak ich kariery potoczyłyby się gdyby przeszli do UFC w swoim czasie. Może dostaliby po dwa razy w papę i wróciliby z podkulonym ogonem do KSW? Do tego, dla jednego czy dwóch zawodników KOMPLETNIE nieznanych w Stanach UFC nie zmieniałoby swojej polityki płacowej (bo przecież Mamedowi musieliby dać co najmniej z 50-70k$ podstawy żeby ruszył tyłek z KSW)...
 
Ja tak sobie myślę, że to co powiedział Kawul u Janisza i Jurasa, choć mocno wyidealizowane to nie są pozbawione sensu. UFC jest swego rodzaju eksperymentem. Choć NBA czy NHL są najlepszymi ligami na świecie, to nie nie robiło ekspansji poza Ameryką Północną. Jak się zorientują, że w Ameryce Południowej, Europie Wschodniej, Afryce, czy sporej części Azji wartość pieniądza jest nieco mniejsza, to ich ekspansja może zwolnić. W tym czasie KSW przy konsekwentnym i powolnym rozwoju może zyskać na znaczeniu w Europie. Oczywiście nie mówię, że KSW będzie światowym potentatem, ale działalność UFC wcale nie musi wykluczać wzrostu znaczenia KSW. Zobaczymy.
 
Jestem fanbojem Drwala ale zestawienie Janek-Manuwa miażdży każde dostępne zestawienie KSW. Bądźmy kurwa poważni. Na boksie płaci się grube hajsy za jedno zestawienie a tu takie mamy.
Też mam takie wrażenie. Walka Janka ma dla mnie większe znaczenie. Wiem jak przeżywałem walki w UFC Hallmanna, Aśki, czy nawet Jotki, starcia Helda też budzą we mnie ogromne emocje. Nie wiem dlaczego się tak dzieje, może to bez sensu, ale tak mam. W najbliższym czasie Jędrzejczyk i Błachowicz stoczą najważniejsze walki w mma jakimi jestem zainteresowany.
 
Panowie...

rmsdn7.jpg
 
Ja nie wiem czy to czasem eventim nie szachuje tymi sektorami, nie chce mi się wierzyć, że już poszło tyle biletów co do jednego w tylu sektorach i to akurat w tym jednym konkretnym zakolu...
 
O kurwa, co to się stało? Sprzedali nagle 60% hali, czy co?
 
@B00YAK spójrz na reszte sektorów, to że są zielone, nie znaczy, że nie są praktycznie wyprzedane. SZOK!
 
Ja nie wiem czy to czasem eventim nie szachuje tymi sektorami, nie chce mi się wierzyć, że już poszło tyle biletów co do jednego w tylu sektorach i to akurat w to w tym jednym konkretnym zakolu...


Raczej nie-patrzyłem na sektor Cohones-zostały pojedyńcze bilety. Chyba jednak Allen zna się lepiej niż my.
 
wydaje mi się, że jest tu trochę podobnie jak z piłką kopaną. Jak jakiś Polak gra w dobrej zagranicznej lidze, to jest podjarka i media to nakręcają, nawet jeśli czysto sportowo jest słabszy niż dajmy na to zawodnik Legii, czy Lecha. Jakoś na Onecie ciągle widzę info jak Kicker ocenił gości typu Matuszczyk, czy Polański, albo artykuły jak to fantastycznie Szukała lub Rybus zaliczyli asystę w sparingu - a o chłopakach z ekstraklapy nie ma ani słowa. Przypomnijcie sobie co było jak Szachtar wygrał puchar UEFA - wielka podnieta, że Polak zdobył trofeum a przecież Mariusz Lewandowski już w tym okresie niewiele tam grał.
 
jak się spojrzy na szczegóły, to wygląda to jakby całymi pakietami sektory były wykupywane, może jakieś wycieczki z zakładów pracy :D


Nie wygląda, zobacz na miejsca gdzie jeszcze jest zielono. I odśwież po 10 minutach...
 
wydaje mi się, że jest tu trochę podobnie jak z piłką kopaną. Jak jakiś Polak gra w dobrej zagranicznej lidze, to jest podjarka i media to nakręcają, nawet jeśli czysto sportowo jest słabszy niż dajmy na to zawodnik Legii, czy Lecha. Jakoś na Onecie ciągle widzę info jak Kicker ocenił gości typu Matuszczyk, czy Polański, albo artykuły jak to fantastycznie Szukała lub Rybus zaliczyli asystę w sparingu - a o chłopakach z ekstraklapy nie ma ani słowa. Przypomnijcie sobie co było jak Szachtar wygrał puchar UEFA - wielka podnieta, że Polak zdobył trofeum a przecież Mariusz Lewandowski już w tym okresie niewiele tam grał.
dobrze ze zmieniles bo juz mialem kurwic ze pozbawiles pucharu Lewego.
 
Szczerze jak dla mnie Manuwa to najgorszy "wszechstylowiec" z czwórki Drwal, Cipao czy Janek. Trafić może, ale Janek go powinien obalić i poskładać lub ubić. Drwal vs Materla wydaje się bardziej wyrównane i mniej luk widzę u obu. Staram się obiektywnie spojrzeć, a nie czy UFC czy KSW. No i oczywiście to jedynie moja skromna opinia :-)
 
Szczerze jak dla mnie Manuwa to najgorszy "wszechstylowiec" z czwórki Drwal, Cipao czy Janek. Trafić może, ale Janek go powinien obalić i poskładać lub ubić. Drwal vs Materla wydaje się bardziej wyrównane i mniej luk widzę u obu. Staram się obiektywnie spojrzeć, a nie czy UFC czy KSW. No i oczywiście to jedynie moja skromna opinia :-)


Born wg ciebie możliwe jest że Michał wchodzi do UFC i ma trzy wygrane z rzędu a potem przegrywa dopiero z pretendentem do tytułu? Odpowiedz bez zakrywania dłonią uśmiechu.
 
Tak patrząc na sprawę to i pewnie nie. No, ale średnia jest bogatsza niż półciężka. Manuwa miał dość przeciętnych i odpowiednich pod siebie rywali, z którymi wygrał. Gdy dostał solidnego i wszechstronnego Maulera to skończył jak powinien skończyć z Jankiem.
 
Tak patrząc na sprawę to i pewnie nie. No, ale średnia jest bogatsza niż półciężka. Manuwa miał dość przeciętnych i odpowiednich pod siebie rywali, z którymi wygrał. Gdy dostał solidnego i wszechstronnego Maulera to skończył jak powinien skończyć z Jankiem.


Wymień trzech z którymi Michał wygra.

Żartuje.
 
to że UFC wyprzeda hale w pierwszych dniach było pewne, raz że ludzie są ciekawi 'amerkyki', dwa chcą zobaczyć emerytowaną legendę czyt. cro copa a dopiero na końcu są ci których interesuje Janek i Manuwa, dużo też pewnie Angoli kupuje żeby po gali poskakać w fontanie na starym mieście. Nie wierze że nagle w polsce jest tylu hardcorowych fanów którzy dla słabej karty przemierzą pół polski, jak nawet na MMAA 4 nie miał kto biletów kupic ;)
 
Wymień trzech z którymi Michał wygra.
Szczerze to nie wiedziałbym, których wybrać spośród obecnie zatrudnionych. Jest tak wielu, z którymi miałby spore szanse, ale czy wygrałby to się nie dowiemy chyba. 5 lat temu o 3 byłoby ciężko, dziś 10 wskazać nie jest problemem.
 
Back
Top