Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

No wlasnie chcialbym zobaczyc statystyki jesli chodzi o mozliwosc hospitalizacji (respirator) z podzialem na kategorie wiekowe.
Zobaczysz statystyki i uwierzysz?
Ludzie starsi wszelakie infekcje sezonowe przechodzą ciężej, tak jak ludzie schorowani. Tak było zawsze. Co sezon szpitale były zawalone. Nikt nikogo nie zmuszał do przyjmowania jakichkolwiek zastrzyków.
Źle było?
 
Zobaczysz statystyki i uwierzysz?
Ludzie starsi wszelakie infekcje sezonowe przechodzą ciężej, tak jak ludzie schorowani. Tak było zawsze. Co sezon szpitale były zawalone. Nikt nikogo nie zmuszał do przyjmowania jakichkolwiek zastrzyków.
Źle było?
To jest globalny plan i nie zatrzymie się tego. Mają cel i choć są kolejne dawki to limitu nie będzie a zgonów za to przybywać będzie. Bill Gates kiedyś powiedział, że jest potrzebna depopulacja no to odpowiedzcie sobie sami :)
 
To jest globalny plan i nie zatrzymie się tego. Mają cel i choć są kolejne dawki to limitu nie będzie a zgonów za to przybywać będzie. Bill Gates kiedyś powiedział, że jest potrzebna depopulacja no to odpowiedzcie sobie sami :)

Dlaczego nie depopuluje Afryki tymi szczepionkami tylko kraje najbardziej rozwinięte, gdzie dzietność jest najniższa?
 
Dlaczego nie depopuluje Afryki tymi szczepionkami tylko kraje najbardziej rozwinięte, gdzie dzietność jest najniższa?
To jest globalny plan i tu dochodzą dodatkowe pieniądze. Te szczepionki to też zmierzają do tego żeby ludzi zaczipowac. Wszystko idzie tak jak w Apokalipsie było przewidziane :)
 
Uważajcie miśki w nocy mówili w rmffm że w Turcji nowym wariat szaleje. W szpitalu pierwsze osoby! Stan zdrowia określa się jak po lekkim przeziębieniu! No kurwa skisłem że śmiechu.

Teraz przez katarek granice zamykają i to wszystko przez tych złych niezaszczepionych bo się boją przeziębienia.

:beczka:
 
Jestem przekonany, że jakby Niemcom w telewizji powiedzieli, że należy się żywić kałem, to by się żywili. Niesłychanie uporządkowany naród.
Dokładnie tak jest. Jak napisane tak ma być. Jak spytasz niemca co się stanie gdy zostanie złapany na jeździe autem bez uprawnień to mu się styki przepalają bo tak się nie da. 80 lat spokoju w europie i historia zatacza koło
 
Dokładnie tak jest. Jak napisane tak ma być. Jak spytasz niemca co się stanie gdy zostanie złapany na jeździe autem bez uprawnień to mu się styki przepalają bo tak się nie da. 80 lat spokoju w europie i historia zatacza koło
Bo to jest wojna. Tylko nowoczesna, "postępowa".
 
Jestem przekonany, że jakby Niemcom w telewizji powiedzieli, że należy się żywić kałem, to by się żywili. Niesłychanie uporządkowany naród.
Churchil.jpg


I tyle w temacie. Cały syf w Europie idzie od tego jebanego narodu.
 

- Na 15 minut przed podłączeniem pod respirator zadzwonił do mnie i powiedział, że trzeba się jednak szczepić. Tak do mnie powiedział Janusz Sanocki, który już nie żyje - podkreślił Zgorzelski


Nie mają qrwy szacunku nawet dla zmarłych
 

- Na 15 minut przed podłączeniem pod respirator zadzwonił do mnie i powiedział, że trzeba się jednak szczepić. Tak do mnie powiedział Janusz Sanocki, który już nie żyje - podkreślił Zgorzelski


Nie mają qrwy szacunku nawet dla zmarłych
Przede wszystkim do zmarłych.
Zmarły nie zaprzeczy
 

- Na 15 minut przed podłączeniem pod respirator zadzwonił do mnie i powiedział, że trzeba się jednak szczepić. Tak do mnie powiedział Janusz Sanocki, który już nie żyje - podkreślił Zgorzelski


Nie mają qrwy szacunku nawet dla zmarłych
Zgorzelski to jest taki kutas złamany. Typowy psl'owiec. Ha tfu
 

Wezcie przeczytajcie sb jak ten artykuł jest napisany xd. A najlepsze jest to, ze ludzoe w to wierza.

Jest podstawa prawna ale nikt nie chce podac jaka... Haha


Polecam przesłuchać. U mnie w Gdańsku akurat jest luz z maseczkami ale miewałem też już krzywe akcje
 
Last edited:
Back
Top