Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Podobno tam nie chodzilo o maseczke tylko o wylegitymowanie.
Tak jak pisalem juz wyzej, ze zeby kogos wylegitymowac, to trzeba miec do tego podstawe faktyczna, nie tylko recytowany paragraf a powodem pewnie byla maseczka, ktora prawnie nim nie jest bo nie ma zadnego nakazu, takze dzielny stroz prawa znalazl sie w impasie, z ktorego ciezko bedzie sie wykaraskac na sali sadowej. (to nie ulica, tu blef i zmyslone prawa nie dzialaja) Chyba, ze sobie wymysli inny powod np, ze gosc przeklinal albo papierek wyrzucil.
 
Avwięc chyba mnie dopadło.
Od niedzieli czułem wszystkie kości i bolała mnie łeb (ale to norma u mnie).
Wypociłem się i z głowy.
Ale dziś zaczęło mnie ucho napierdalać.
Lekarz przepisał mi antybiotyk.
Jak jechałem wykupić to wziąłem sobie test (ten z patyczkiem do nosa).
Wykazało C i T czyli ważny i dodatni.
Gdzie mam pójść to potwierdzić. I najlepiej z moją połowicą?
@ALRI @Gienek mamy brać jakieś lekarstwa?
A ten antybiotyk darować sobie?
 
oko za oko, ząb za ząb

1639492034331.png


 
Avwięc chyba mnie dopadło.
Od niedzieli czułem wszystkie kości i bolała mnie łeb (ale to norma u mnie).
Wypociłem się i z głowy.
Ale dziś zaczęło mnie ucho napierdalać.
Lekarz przepisał mi antybiotyk.
Jak jechałem wykupić to wziąłem sobie test (ten z patyczkiem do nosa).
Wykazało C i T czyli ważny i dodatni.
Gdzie mam pójść to potwierdzić. I najlepiej z moją połowicą?
@ALRI @Gienek mamy brać jakieś lekarstwa?
A ten antybiotyk darować sobie?
Sorry, że się wpierdalam ale jak byłeś u lekarza i Cię zdiagnozował to chyba wiesz co i jak. Pozytywny test może być od tego zapalenia.
Jak Cię wymarzą i wyjdzie Wam pozytywny to jesteście odcięci nie świata na minimum 10 dni. A z lekarstw to tylko Apap zalecają.
 
Sorry, że się wpierdalam ale jak byłeś u lekarza i Cię zdiagnozował to chyba wiesz co i jak. Pozytywny test może być od tego zapalenia.
Nie byłem osobiście.
Przez tel.mnie zapytał co i jak i wystawił e-receptę.
Chciałem w sumie pójść żeby zaspokoić ciekawość czy mambi czy moja ma.
Jebane ucho jedynie boli i się zastanawiam czy wziąć ten antybiotyk. Na teście pisze że wynik dodatni nie wyklucza współistnienia innych patogenów.
Na razie buore wit.c wit d i probiotyk.
 
Nie byłem osobiście.
Przez tel.mnie zapytał co i jak i wystawił e-receptę.
Chciałem w sumie pójść żeby zaspokoić ciekawość czy mambi czy moja ma.
Jebane ucho jedynie boli i się zastanawiam czy wziąć ten antybiotyk. Na teście pisze że wynik dodatni nie wyklucza współistnienia innych patogenów.
Na razie buore wit.c wit d i probiotyk.
Mi rodzinny przedstawił liste miejsc kiedy i w których :cool: zrobię test na skierowanie. Jak nie to w google trzeba poszukać w swojej okolicy lub zadzwonić na jakąś gorącą infolinie
 
te "profesjonalne" testy za 50 zł, które sobie samemu można zrobić, są pewnie tak samo wartościowe jak maści na powiększenie *utasa:lol:
Wszystkie testy na covid, które kupujesz sam maja BARDZO duży margines błędu. Ja miałem np tak ze zrobiłem taki test jednego dnia - wyszedł negatywny a następnego dnia straciłem węch. Generalnie nie polecam ich.
 
Dlugie, wiadomo JRE ale jak sie interesujesz tematem to warto, chociaz, paradoksalnie przydaloby sie bardziej tym co to uwierzyli w te medialna "pandemie"

Gosciem jest jeden z tych foliarzy, ktorego ocenzurowano

Bardzo dobry podcast. Straszne że doszło do takiej masowej psychozy ludzkości. Śmieszne jest to że jak chcesz się leczyć to musisz najpierw zrobić niemiarodajny i często fałszywie pozytywny test na covid, a jak nie to zdychaj se w domu. Kurwa jest w pytę.
 

Odnośnie ostatnich akcji policji
Mam kumpla w policji i potwierdził , że są od jakiegoś czasu większe naciski żeby gnębić ludzi.

A mogli by spokojnie szukać tego podpalacza o którym tak było głośno!

Jak na dłoni widać że układanka się sypie. Ludzie mają wyjebane na obostrzenia z dupy, nie biegają tłumnie po strzały, nikt nikogo nie gania za brak szmaty i do tego ludzie widzą że słupki jakoś strasznie nie rosną mimo pierdolenia w mediach.

Dlatego teraz policja ma nas cisnać, żeby to był gorący temat, a oni sobie po cichu ustawę do sejmu chcą przepchnąć skurwysyny. Za długo był spokój.

Dziś majster ode mnie z mieszkania jebnął robotę i poleciał jak wściekły do domu. Okazało się, że jego mama kilka razy zemdlała i prawie 40 stopni gorączki. CO się stało? Otóż dziś z samego rana dostała 3 złoty strzał. Ciekawe czy wyciągnie wnioski czy koincydencja.
 
Bardzo dobry podcast. Straszne że doszło do takiej masowej psychozy ludzkości. Śmieszne jest to że jak chcesz się leczyć to musisz najpierw zrobić niemiarodajny i często fałszywie pozytywny test na covid, a jak nie to zdychaj se w domu. Kurwa jest w pytę.
Tu, przede wszystkim obnazony jest pewien mechanizm dzialania, przeciez tego Covida we wczesnych fazach, w ogole sie nie leczy. W Polsce to ogolnie sie go nie leczy, wcale. Sa leki, ktore dzialaja, no ale oczywiscie Big Pharma je blokuje, jak tylko moze bo wtedy nie dopuszczonoby, warunkowo tych ich cudownych specyfikow, szumnie nazwanych szczepionkami. Celowe dzialania, ktore przyczynaja sie do smierci setek tysiecy ludzi, o czym wspomina Dr McCullough.
 
, przede wszystkim obnazony jest pewien mechanizm dzialania, przeciez tego Covida we wczesnych fazach, w ogole sie nie leczy. W Polsce to ogolnie sie go nie leczy, wcale
Tak jak mam na dużo spraw odnośnie covida odmienne zdanie niż Ty, tak tu pełna zgoda.

Pierdolą tyle o nabitych szpitalach, to dlaczego nie mówią o tym że nikogo nie leczą dopóki nie trafi już z poważnymi zmianami do szpitala?
Po chuj ta szopka?

To jest dla nich śmiertelna choroba, a jednocześnie jedyna której nawet nie próbuje się leczyć.

Na moje to mają krew na rękach.
 
Pierdolą tyle o nabitych szpitalach, to dlaczego nie mówią o tym że nikogo nie leczą dopóki nie trafi już z poważnymi zmianami do szpitala?
do tego, podejrzewam, ze jest to tzw leczenie objawowe, czyli lecza skutki zamiast przyczyny
Po chuj ta szopka?
a no po to zeby jedynym wyjsciem byly szczepionki, ktorych w ogole nie dopuszczonoby do obrotu gdyby zaczeto od samego poczatku, normalnie leczyc. Wszedzie narzucony, odgornie ten sam schemat dzialania.
To jest dla nich śmiertelna choroba, a jednocześnie jedyna której nawet nie próbuje się leczyć.

Na moje to mają krew na rękach.
Odpierdalaja szopke a ludzie umieraja na wariacje grypy, ktora spokojnie moznaby okielznac. No ale tu trzeba by bylo chciec leczyc a nie bawic sie w gre pozorow, w imie interesow Big Pharmy.

Polecam ten podcast, mi tak, szczerze mowiac, jakos nie rozjasnil duzo w glowie, utwierdzil, tylko w tym co juz wiedzialem, ale Tobie moze odmienic spojrzenie na temat.

 
Back
Top