Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

FGalZ3rXMAgVipb.jpeg
 
To patus i jego karyna zaatakowali psa pierwsi, jest nagranie z monitoringu.
To prawda. W mojej opinii jednak policjant tez jest winny. Rozejdzie sie to medialnie wiec najprawdopodobniej straci prace. Nazywa się Krystian Bartoń. Podobno wczoraj pod jego domem była potrzebna interwencja policji bo kilkadziesiat osob stalo pod jego mieszkaniem (trzeba by bylo wyslac maila i zapytanie do policji w zamosciu czy bylataka interwencja) . Raczej w Zamościu publicznie sobie chlopak już nie pochodzi i jak dla mnie bardzo dobrze. Oczywiście nie popieram patusiarni ale chce tylko przypniec, ze sytuacja zaczeła sie od nakazu noszenia maseczki w centrum handlowym, ktorego tak na prawde nie ma i nikt nie moze Cie zmusic do jej nałożenia. (Szkoda, ze sie tak zachowali i zaatakowal policjanta bo tak mógłby wywalczyć sobie odszkodowanie a tak pewnie dostanie zawiasy za napasc na funkcjonariusza chyba, zw papuga udowodni dzialanie w afekcie). Ze swojej strony dodam, ze uradowalo by mnie gdyby jednak ktoś nastukał policjantowi w ramach pokazania reszcie, ze nie można się tak cackać z obywatelami. To MOJA opinia.
 
Ze swojej strony dodam, ze uradowalo by mnie gdyby jednak ktoś nastukał policjantowi w ramach pokazania reszcie, ze nie można się tak cackać z obywatelami. To MOJA opinia.
Popieram. Dopóki nie zobaczą że nie są bezkarni dalej będą nam kobiety pałować za cokolwiek i 4 na 1 atakować facetów.

W sobotę w centrum handlowym zaczepił mnie policjant I kazał ubrać szmatę, ale nawet się nie zatrzymałem i poszedłem.
Nie ma co się z nimi kłócić, ale cytując klasyka "w żadne procesy się nie będziemy bawić będziemy się napierdalać".


@Scurvol that's IT! People rage!
:irish:
 
To prawda. W mojej opinii jednak policjant tez jest winny. Rozejdzie sie to medialnie wiec najprawdopodobniej straci prace. Nazywa się Krystian Bartoń. Podobno wczoraj pod jego domem była potrzebna interwencja policji bo kilkadziesiat osob stalo pod jego mieszkaniem (trzeba by bylo wyslac maila i zapytanie do policji w zamosciu czy bylataka interwencja) . Raczej w Zamościu publicznie sobie chlopak już nie pochodzi i jak dla mnie bardzo dobrze. Oczywiście nie popieram patusiarni ale chce tylko przypniec, ze sytuacja zaczeła sie od nakazu noszenia maseczki w centrum handlowym, ktorego tak na prawde nie ma i nikt nie moze Cie zmusic do jej nałożenia. (Szkoda, ze sie tak zachowali i zaatakowal policjanta bo tak mógłby wywalczyć sobie odszkodowanie a tak pewnie dostanie zawiasy za napasc na funkcjonariusza chyba, zw papuga udowodni dzialanie w afekcie). Ze swojej strony dodam, ze uradowalo by mnie gdyby jednak ktoś nastukał policjantowi w ramach pokazania reszcie, ze nie można się tak cackać z obywatelami. To MOJA opinia.
Największymi patusami są niestety policjanci i to uzbrojonymi po zęby, wykonają każdy rozkaz byle doczekać wczesnej emeryturki.
 
Ja to Wam powiem, że przynajmniej przekonałem się, ze jestem nadczłowiekiem. 2 lata światowej Pandemii, przechorowany covid, bez szczepionki i jeszcze żyje i czuje się bardzo zdrowo. Kto by pomyślał, ze jestem tak wybitną jednostką....
 
Dzisiaj w lokalnym radiu mówili że w weekend było tysiące protestów w Niemczech i w samym moim aktualnym województwie (kraju związkowym) Sachsen-Anhalt 14 policjantów zostało rannych. Innych konkretnych liczb nie podawali przynajmniej rano jak jechałem
 
Czyli w koncu o co chodzilo jak nie o tą maseczke? Żeby nie było, że bronie patusów bo już opisałem co o tym myślę powyżej. CHodzi mi o to, że z komentarza z fejbuka wynika jednak, że chodziło o maseczke.
Oczywiscie, ze chodzilo o maseczke. Piesek sie tlumaczy, ze "chcial go wylegitymowac w zwiazku z nieodpowiednim zachowaniem w galerii" czyli w zwiazku z tym, ze pewnie nie mial maseczki czyli powod z dupy wysrany, za ktory nie ma prawa go legitymowac . Nie mozna legitymowac ot tak sobie przechodniow bo jakis dzielny stroz prawa ma taki kaprys. Trzeba miec podstawe prawna i tzw faktyczna czyli np jakies wykroczenie, ktorym nie jest akurat brak maseczki.

No i badzmy powazni komentarz jakiegos niby swiadka na FB to posiada zerowa wiarygodnosc. Nie mamy zadnej pewnosci kto jest jego autorem. Rownie dobrze ja bym mogl sobie napisac, ze jestem swiadkiem i oczernic tego fircyka w niebieskim mundurze.
 
Część,
Chciałem zapytać, czy depopulacja się w końcu zatrzymie, czy nie. Bo jest mało miejsca w tramwaju i nie mam gdzie siedzieć. Ma ktoś namiary do Bila Geja, żeby szybciej aktywował te czipy?
No i druga sprawa, czy ktoś ma na sprzedaż Apokalipsę wg. Sw. Jana?
 
Z rzeczy, ktore mogą Was zainteresować albo przede wszystkim się przydać. Zauważyłem, że w mediach powstała teraz narracja jakoby odwołanie się od mandatów, które dostajesz w galerii za brak maseczki nic nie daje i trzeba nosić (oczywiście w żadnym z tych artykułów nie ma podane na jakiej podstawie ale to juz pewnie wiecie xd). Jestem właśnie po konwersacji z prawnikiem i powiedział mi, że absolutnie nie przyjmować mandatu i na 100% zostanie anulowany i to bez żadnej iterwencji prawniczej. Powołują się na jakiś artykuł o chorobach zakaznych. I teraz tak. Po primo: galeria musiała by zostać ustanowiona przez miasto jakąś strefą zagrożenia (zielona, biala, czerwona huje muje)
Po drugie: sars2 covid19(czy jak to tam sie zwie) nie jest w Polsce wpisany jako choroba zakazna. Powiedział, że w świetle prawa absolutnie nic się nie zmieniło w sprawie maseczek i nic się na pewno nie zmieni.

Dzisiaj bede w paru galeriach w Gdańsku i jak bede miał jakąś interwencje to postaram się ją nagrać i wrzuce.
 

Attachments

  • Screenshot_2021-12-14-10-54-08-971_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-12-14-10-54-08-971_com.android.chrome.jpg
    91.9 KB · Views: 27
Z rzeczy, ktore mogą Was zainteresować albo przede wszystkim się przydać. Zauważyłem, że w mediach powstała teraz narracja jakoby odwołanie się od mandatów, które dostajesz w galerii za brak maseczki nic nie daje i trzeba nosić (oczywiście w żadnym z tych artykułów nie ma podane na jakiej podstawie ale to juz pewnie wiecie xd). Jestem właśnie po konwersacji z prawnikiem i powiedział mi, że absolutnie nie przyjmować mandatu i na 100% zostanie anulowany i to bez żadnej iterwencji prawniczej. Powołują się na jakiś artykuł o chorobach zakaznych. I teraz tak. Po primo: galeria musiała by zostać ustanowiona przez miasto jakąś strefą zagrożenia (zielona, biala, czerwona huje muje)
Po drugie: sars2 covid19(czy jak to tam sie zwie) nie jest w Polsce wpisany jako choroba zakazna. Powiedział, że w świetle prawa absolutnie nic się nie zmieniło w sprawie maseczek i nic się na pewno nie zmieni.

Dzisiaj bede w paru galeriach w Gdańsku i jak bede miał jakąś interwencje to postaram się ją nagrać i wrzuce.
powtarzam to tutaj do porzygu, posiadajac, tzw empiryczna wiedze w tej kwestii, ale niektorym po prostu ciezko cos wytlumaczyc. Nie dociera do nich rowniez to, ze znajda linka do jakies, nomen omen sponsorowanej ekspertyzy prawnej swiadczacej o tym, ze jest inaczej niz twierdze, nie oznacza, ze tak jest.
Nie wiem, albo to ja jestem jakis ponadprzecietnie podejrzliwy, albo to niektorych oszukac jest dziecinnie prosto.
 
Doszły mnie słuchy, że Krystian Bartoń został zawieszony. Ktoś ma to jak sprawdzi (raczej pewne ale wolalbym jednak 100%. Podobno tam nie chodzilo o maseczke tylko o wylegitymowanie. Tylko mogli by opisać dlaczego chciał go wylwgitynować (Bo wychodzi na to, ze geneza agresywnego zachowania, ktorego nie popieram jednak byla ta maseczka). Wydaje mi sie, ze gdyby byl bez winy to by go nie zawiesili

EDIT:
Juz mam 100% potwierdzenie, ze zostal zawieszony i zostanie wszczete postepowanie (po cichu licze na zwolnienie co by taki potem emerytury z moich podadtkow nie dostawal)

Sad odrzucil wniosek policji i prokuratury o areszt dla tych dwojga i juz sa na wolnosci (najprawdopodobniej przez to, ze jednak chodzilo o maseczke i interwencja byla nielegalna). Jak tylko dowiem sie czy jakaś papuga wzieła ich sprawe ze y wyciagnac odszkodowanie to od razu dam Wam znać
 
Last edited:
Dlugie, wiadomo JRE ale jak sie interesujesz tematem to warto, chociaz, paradoksalnie przydaloby sie bardziej tym co to uwierzyli w te medialna "pandemie"

Gosciem jest jeden z tych foliarzy, ktorego ocenzurowano
 
Doszły mnie słuchy, że Krystian Bartoń został zawieszony. Ktoś ma to jak sprawdzi (raczej pewne ale wolalbym jednak 100%. Podobno tam nie chodzilo o maseczke tylko o wylegitymowanie. Tylko mogli by opisać dlaczego chciał go wylwgitynować (Bo wychodzi na to, ze geneza agresywnego zachowania, ktorego nie popieram jednak byla ta maseczka). Wydaje mi sie, ze gdyby byl bez winy to by go nie zawiesili

EDIT:
Juz mam 100% potwierdzenie, ze zostal zawieszony i zostanie wszczete postepowanie (po cichu licze na zwolnienie co by taki potem emerytury z moich podadtkow nie dostawal)

Sad odrzucil wniosek policji i prokuratury o areszt dla tych dwojga i juz sa na wolnosci (najprawdopodobniej przez to, ze jednak chodzilo o maseczke i interwencja byla nielegalna). Jak tylko dowiem sie czy jakaś papuga wzieła ich sprawe ze y wyciagnac odszkodowanie to od razu dam Wam znać
Nie wiadomo jak z tym zawieszeniem. Sad ttlko odrzucil wniosek o areszcie
 
Back
Top