Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

to i tak dobrze ja nie czułem zapachu kompletnie, żona mnie opierdalała, że z pod pach mi jedzie a ja nawet nie byłe świadomy
:beczka:
ale po 3 dniach żonę złapało i tez już nie czuła, więc potem mogłem się nie myć hihi
smak w sumie bardzo słabo, ale to plus bo schudłem z 3kg
Uwierz mi że bym wolał nie czuć. Jesz sobie coś dobrego i pachnie ci to zgoła czym innym.
 
Chlopaki, wlasnie ogladam na zywo to czytanie ustawy i chlop sie tam powoluje, ze jest to zgodne z konstytucja (paragraf 68 ale nie jestem pewny), ktora mowi, zw trzeba chronic przed chorobami zakaznymi. Tylko zapomnialo mu sie, ze covid nie jest wpisany jako choroba zakazna. Chyba kazdy wie czemu nie wpisza go u Nas na liste chorob zakaznych(musieli by wtedy wytoczyc procedury chorob zakaznych czyli np wpisywanie zgonow, statystyki itp poszly by im sie jebac)
 
Screenshot_2021-12-16-14-57-46-478_com.android.chrome.png
A demagog dalej swoje xD. Oni chyba serio mysla, ze rozporzadzenie ma wieksza moc niz ustawa i Konstytucja....
 
View attachment 30180A demagog dalej swoje xD. Oni chyba serio mysla, ze rozporzadzenie ma wieksza moc niz ustawa i Konstytucja....
Dopóki jeszcze sądy są po naszej stronie to można się bronić. Wyjebane na te rozporządzenia, później te kurwy z policji i sanepidu ciągać pozwami cywilnymi.
Po za tym demagog chyba ustawy nie czytał, bo po nowelizacji nie ma żadnego artykułu o karach administracyjnych z sanepidu, bo idioci podmienili paragraf, a prawo nie działa wstecz. Szach mat dla szmat.
 
Ale teraz sobie wyobrazcie ile jest takich ludzi co przeczyta artykul w demagogu i mysli, ze maja racje bo oczywiscie nie bd im sie chcialo sprawdzac co jest napisane w ustawach i rozporzadzeniach. I wlasnie na takim glupim czyms opiera sie cala pandemia. Na jawnej dezinformacji. A najlepsze w tym wszystkim jest to, ze Oni sie wcale z tym jakos szczegolnie nie kryja xd
 
Ale teraz sobie wyobrazcie ile jest takich ludzi co przeczyta artykul w demagogu i mysli, ze maja racje bo oczywiscie nie bd im sie chcialo sprawdzac co jest napisane w ustawach i rozporzadzeniach. I wlasnie na takim glupim czyms opiera sie cala pandemia. Na jawnej dezinformacji. A najlepsze w tym wszystkim jest to, ze Oni sie wcale z tym jakos szczegolnie nie kryja xd
Wiadomka, demagog najbardziej obiektywne, niezależne, prawilne źródło wiedzy
 
Ja co prawda chorowałem w 2 fali równe rok temu, ale wyglądało to mniej więcej tak:
1) 3 grudzień pojechaliśmy z kolegą na spotkanie biznesowe (tam wszyscy wydawało się że byli zdrowi)
2) 9 grudzień ścięło kolegę, 10 ścięło mnie ( wieczorem 9 myślałem że podjadę rano do roboty zawieźć tylko papiery, ale rano nie byłem w stanie wstać)
3) po kolejnych 5-6 dniach od naszych objawów zachorowały pozostałe 2 osoby z naszego biura, jedna albo chora bez objawowo albo nie zachorowała.

Także wychodzi że od kontaktu do zarażenia ok 6 dni w moim przypadku.
Nie robiliśmy testów bo praktycznie do końca roku mielibyśmy kwarantanny. Natomiast objawy były typowe 1 osoba brak węchu i smaku, 2 osoba brak węchu, 3 osoba brak smaku, 4 ja nic nie straciłem, przechorowałem jak grypę 3-4 dni temperatura, ból mięśni i osłabnienie.
Z ciekawostek narzeczona która ze mną mieszka/śpi albo była chora bezobjawowo albo wcale.
Czym to leczyłeś?
 
Sorry za spam ale to jest na prawde przecudowne xd. Artykul z dzisjaj:
Screenshot_2021-12-16-19-12-15-917_com.android.chrome.png
i potem w swoich artykulach sami pptwoerdzaja swoja teze poprzez jakis pseudonaukowcow. Jak tak sobie wejdziesz tam i poczytasz artykuly to Oni sami siebie oraja xd
 
opiszesz mi ten drugi wykres? w sensie nie wiem jak interpretowac te liczby
tak, że w zeszłym roku kiedy szczepień nie było, nie było praktycznie u nich zakażeń..... w zasadzie pan dr gratuluje Nowej Zelandi największej fali zakażeń, pokrywającej ie z ostrą akcją szczepień. Na dodatek rząd NZ realizował politykę "zero Covid", w ramach której obowiązywały surowe lockdowny (3,5 miesiaca), ścisłe śledzenie kontaktów osób zakażonych oraz restrykcyjne kontrole na granicach.
 
Pan Dr Habilitowany zaczął wydawać książki dopiero w dobie covida i oczywiscie o samym covidzie. Ciekawe czemu wcześniej nie chciało mu się pisać książek. Nie wiem, ale się domyślam...
Publikacji naukowych też za bardzo nie mogę jego znaleźć
 
Pan Dr Habilitowany zaczął wydawać książki dopiero w dobie covida i oczywiscie o samym covidzie. Ciekawe czemu wcześniej nie chciało mu się pisać książek. Nie wiem, ale się domyślam...
Publikacji naukowych też za bardzo nie mogę jego znaleźć
Pan Filozof Emanuel z demagoga, chyba o nim mówił w kontekście "specjalistow od rozrodu zwierząt"… w końcu dr Zaufaj mi jestem wirusologiem obronił pracę doktorską "Wpływ końskiego herpeswirusa typu 2 (EHV-2) na produktywne zakażenie wirusem zakaźnego ronienia klaczy (EHV-1) w warunkach in vitro".
 
Pan Filozof Emanuel z demagoga, chyba o nim mówił w kontekście "specjalistow od rozrodu zwierząt"… w końcu dr Zaufaj mi jestem wirusologiem obronił pracę doktorską "Wpływ końskiego herpeswirusa typu 2 (EHV-2) na produktywne zakażenie wirusem zakaźnego ronienia klaczy (EHV-1) w warunkach in vitro".
Ja pierdole, rzeczywiście xd


Najlepsze są jego odpowiedzi na FB. Ludzie zadają pytanie Doktorowi Habilitowanemu a on odpowiada tak albo nie w ogole nie broniąc swoich słów... Tu tylko kilka tak na szybko wyrwanych. Ale serdecznie polecam jego profil haha
 

Attachments

  • drhab2.png
    drhab2.png
    61.7 KB · Views: 53
  • drhab3.png
    drhab3.png
    18.9 KB · Views: 54
  • drhabilit.png
    drhabilit.png
    20.2 KB · Views: 53
A ja się zastanawiam, kiedy w końcu skończy się babki sranie, a zacznie napierdalanie kowidziarzy po ryjach. Bo już tak być powinno. Nosi mnie, kurła!
 
Zapach metalu i benzyny w jedzeniu minął i od rana już wszystko ok.
Niestety kawa nie pachnie już też świąteczną czekoladą (tego akurat serio mi szkoda).
 
Back
Top