Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Tatuerat_f%C3%A5ngnummer.jpg

Czekam :censored: ciekawe co następne wymyślą.
 
Panowie, jestem zjebem i na wiekszosc tych rzeczy powinienem heheszkowac, ale najgorsze jest to, ze memy z odległego matrixa wychodza z monitora i sa już kurwa juz pod moim blokiem. A ja nie mam miniguna. :(

Cofnijcie się w czasie, jakiś rok albo dwa lata, i wyjaśnijcie sobie samemu co się dzieje....

A przed 2014 (Krym) to już w ogóle....
 
No to teraz coś z pogranicza plotki ale z tych możliwych.
Europa przygotowuje się na kryzys i bezrobocie na niespotykaną dotąd skalę.
Na etapie projektu jest rodzaj karty elektronicznej którą otrzymają bezrobotni i będzie to ich środek płatniczy.
Tylko najpotrzebniejsze rzeczy żeby osoba przeżyła: chleb, masło, jakieś inne potrzebne/najtańsze składniki.
Zero innych rzeczy typu benzyna, alkohol, słodycze itd. (coś jak bony dla murzynów, tylko w formie elektronicznej)
Karta ma być juź gotowa w przyszłym roku.
Ciekawe czy to możliwe (bo że będzie kryzys to chyba nikt nie ma wątpliwości) i czy ten środek płatniczy za niedługo nie będzie zamiennikiem gotówki nawet pracującego obywatela (czytaj niewolnika).
 
No to teraz coś z pogranicza plotki ale z tych możliwych.
Europa przygotowuje się na kryzys i bezrobocie na niespotykaną dotąd skalę.
Na etapie projektu jest rodzaj karty elektronicznej którą otrzymają bezrobotni i będzie to ich środek płatniczy.
Tylko najpotrzebniejsze rzeczy żeby osoba przeżyła: chleb, masło, jakieś inne potrzebne/najtańsze składniki.
Zero innych rzeczy typu benzyna, alkohol, słodycze itd. (coś jak bony dla murzynów, tylko w formie elektronicznej)
Karta ma być juź gotowa w przyszłym roku.
Ciekawe czy to możliwe (bo że będzie kryzys to chyba nikt nie ma wątpliwości) i czy ten środek płatniczy za niedługo nie będzie zamiennikiem gotówki nawet pracującego obywatela (czytaj niewolnika).
Fake. Każdy wie, że podstawowym produktem spożywczym zdrowego i dorosłego człowieka jest alkohol
 
No to teraz coś z pogranicza plotki ale z tych możliwych.
Europa przygotowuje się na kryzys i bezrobocie na niespotykaną dotąd skalę.
Na etapie projektu jest rodzaj karty elektronicznej którą otrzymają bezrobotni i będzie to ich środek płatniczy.
Tylko najpotrzebniejsze rzeczy żeby osoba przeżyła: chleb, masło, jakieś inne potrzebne/najtańsze składniki.
Zero innych rzeczy typu benzyna, alkohol, słodycze itd. (coś jak bony dla murzynów, tylko w formie elektronicznej)
Karta ma być juź gotowa w przyszłym roku.
Ciekawe czy to możliwe (bo że będzie kryzys to chyba nikt nie ma wątpliwości) i czy ten środek płatniczy za niedługo nie będzie zamiennikiem gotówki nawet pracującego obywatela (czytaj niewolnika).
To emeryci w Polsce w koncu poznaja co to luksus :jjsmile:
 
No to teraz coś z pogranicza plotki ale z tych możliwych.
Europa przygotowuje się na kryzys i bezrobocie na niespotykaną dotąd skalę.
Na etapie projektu jest rodzaj karty elektronicznej którą otrzymają bezrobotni i będzie to ich środek płatniczy.
Tylko najpotrzebniejsze rzeczy żeby osoba przeżyła: chleb, masło, jakieś inne potrzebne/najtańsze składniki.
Zero innych rzeczy typu benzyna, alkohol, słodycze itd. (coś jak bony dla murzynów, tylko w formie elektronicznej)
Karta ma być juź gotowa w przyszłym roku.
Ciekawe czy to możliwe (bo że będzie kryzys to chyba nikt nie ma wątpliwości) i czy ten środek płatniczy za niedługo nie będzie zamiennikiem gotówki nawet pracującego obywatela (czytaj niewolnika).
Jakiś czas temu gdzieś czytałem, że w Chinach już wprowadzają podobne karty i chce tym całkowicie zlikwidować normalne pieniądze. Rząd widzi wtedy ile każdy obywatel ma oszczędności, może wprowadzać termin ważności takiej karty, żeby np. pobudzić gospodarkę itp
 
No to teraz coś z pogranicza plotki ale z tych możliwych.
Europa przygotowuje się na kryzys i bezrobocie na niespotykaną dotąd skalę.
Na etapie projektu jest rodzaj karty elektronicznej którą otrzymają bezrobotni i będzie to ich środek płatniczy.
Tylko najpotrzebniejsze rzeczy żeby osoba przeżyła: chleb, masło, jakieś inne potrzebne/najtańsze składniki.
Zero innych rzeczy typu benzyna, alkohol, słodycze itd. (coś jak bony dla murzynów, tylko w formie elektronicznej)
Karta ma być juź gotowa w przyszłym roku.
Ciekawe czy to możliwe (bo że będzie kryzys to chyba nikt nie ma wątpliwości) i czy ten środek płatniczy za niedługo nie będzie zamiennikiem gotówki nawet pracującego obywatela (czytaj niewolnika).
To w sumie wygląda jak rozwinięcie programów pomocy żywnościowej. Mogą ciotka pracowała przy rozdawaniu tego i to wygląda tak, że co kwartał każdy kto się na to załapie dostaje przydział podstawowych produktów typu makarony, ryże, mleko, ser żółty, konserwy, jakieś mielonki itp. itd. Te limity i przydziały nie zawsze miały sens i np. makaronu ludzie dostawali tyle, że można nim było w piecu palić, bo nikt normalny by tego nie przejadł i ludzie wykorzystywali go jako np. pasza dla świń.
 
To w sumie wygląda jak rozwinięcie programów pomocy żywnościowej. Mogą ciotka pracowała przy rozdawaniu tego i to wygląda tak, że co kwartał każdy kto się na to załapie dostaje przydział podstawowych produktów typu makarony, ryże, mleko, ser żółty, konserwy, jakieś mielonki itp. itd. Te limity i przydziały nie zawsze miały sens i np. makaronu ludzie dostawali tyle, że można nim było w piecu palić, bo nikt normalny by tego nie przejadł i ludzie wykorzystywali go jako np. pasza dla świń.
Podważasz geniusz centralnego planowania?
 
To w sumie wygląda jak rozwinięcie programów pomocy żywnościowej. Mogą ciotka pracowała przy rozdawaniu tego i to wygląda tak, że co kwartał każdy kto się na to załapie dostaje przydział podstawowych produktów typu makarony, ryże, mleko, ser żółty, konserwy, jakieś mielonki itp. itd. Te limity i przydziały nie zawsze miały sens i np. makaronu ludzie dostawali tyle, że można nim było w piecu palić, bo nikt normalny by tego nie przejadł i ludzie wykorzystywali go jako np. pasza dla świń.
Mnie bardziej zastanowiło to, że robą już pewne ruchy pod bardzo duży kryzys godpodarczy.
Wyglada to tak, że są świadomi skali tego kryzysu i nie będzie to jak w 2009 roku i dla społeczeństwa tak samo.
A jak będzie, to zobaczymy. Jak myślę że kto jak kto, ale Pan Vateusz vel Pinokio ogarnie i nas to minie bokiem.




















:suchykarol:
 
Mnie bardziej zastanowiło to, że robą już pewne ruchy pod bardzo duży kryzys godpodarczy.
Wyglada to tak, że są świadomi skali tego kryzysu i nie będzie to jak w 2009 roku i dla społeczeństwa tak samo.
A jak będzie, to zobaczymy. Jak myślę że kto jak kto, ale Pan Vateusz vel Pinokio ogarnie i nas to minie bokiem.




















:suchykarol:
Mogą to być ruchy pod kryzys, ale może to być też unowocześnienie/rozwinięcie tego programu.
Chociaż ja też jestem przekonany, że jesteśmy teraz na przełomie jakichś epok i dobre czasy to niestety już były.
 


Te karty to wam się przydadzą, jak dostaniecie zgodę na opuszczenia swojej niewolniczej klatki. Oczywiście o ile potem was gdziekolwiek wpuszczą, żebyście sobie mogli kupić tę miskę ryżu.


Coraz weselej kiedyś człowiek się śmiał z większości teorii spiskowych o NWO :korwinlaugh: , a teraz coraz więcej z nich staje się naszą codziennością. Minie cyrk covidowy to cyk lockdown klimatyczny, rating obywatelski, i jak to szło: nie będziesz miał niczego, a i tak będziesz szczęśliwy niewolniku.
 

Mnie zastanawia w takich akcjach jedna rzecz. Wiadomo, ze policja maa czesto problemy kadrowe i czesto nie ma tylu funkcjonariuszy zeby wszystko ogarnac. Jesli taka grupka broni supermarketu to znaczy, ze inne przestepstwa zeszly na plan dalszy ? Nie ma kradziezy, morderstw ?
 
Mnie zastanawia w takich akcjach jedna rzecz. Wiadomo, ze policja maa czesto problemy kadrowe i czesto nie ma tylu funkcjonariuszy zeby wszystko ogarnac. Jesli taka grupka broni supermarketu to znaczy, ze inne przestepstwa zeszly na plan dalszy ? Nie ma kradziezy, morderstw ?
Widać kichnięcie w miejscu publicznym i wypisanie mandatu jest ważniejsze, a że ktoś kogoś okradnie czy zabije, bo braknie bagiet to trudno w obliczu tak potężnego wirusa.
 
To właśnie dlatego ludziom się wmawia, że są za głupi na posiadanie broni, że gdyby ją mieli to by się nawzajem wystrzelali i dla ich dobra broń będzie miało tylko państwo.
Jakby było jak u Talibów, że częścią męskiej galanterii byłby kałach i pas z amunicją to politycy troszkę inaczej by postępowali :lol:
Mnie ciekawi, dlaczego zawsze na takich protestach atakują małe grupki, a nie ruszy na takie bagiety cały tłum. Sama masą ludzką by ich stratowali, nawet jak by walili z ostrej amunicji to by pod naporem policemajstry padły. Tak sobie na spokojnie wyłapują tych agresywnych, a kolejne głupki atakują pojedynczo.
 
Mnie ciekawi, dlaczego zawsze na takich protestach atakują małe grupki, a nie ruszy na takie bagiety cały tłum. Sama masą ludzką by ich stratowali, nawet jak by walili z ostrej amunicji to by pod naporem policemajstry padły. Tak sobie na spokojnie wyłapują tych agresywnych, a kolejne głupki atakują pojedynczo.
Brak zgrania. Agresywne jednostki, reszta to statyści, którzy tak naprawdę nie chcą walczyć tylko markują.
 
To właśnie dlatego ludziom się wmawia, że są za głupi na posiadanie broni, że gdyby ją mieli to by się nawzajem wystrzelali i dla ich dobra broń będzie miało tylko państwo.
Jakby było jak u Talibów, że częścią męskiej galanterii byłby kałach i pas z amunicją to politycy troszkę inaczej by postępowali :lol:
Ja się dziwie, że oni dopiero teraz wyszli się z nimi napierdalać. Takie mamy wolne media przekupione kur wy, że do nas dochodziły szczątkowe informacje po jakiś tweetach i ig to się człowiek za głowę łapał co tam rząd odpierdala.
Jak przykład działań pseudo rządu Australii ludziom nie otworzy oczu, że tu choroba jest najmniejszym problemem to ja już nie wiem co może pomóc.
 
Back
Top