Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01


Coś nie pykło
 
naczelny wprost :siara:

comment_16282531360d6zfHAw6oAUvRymj7l3fO.jpg
Mój rasizm jest lepszy niż twój
 

chyba jakiś błąd przy aktualizacji czipa od Billa:korwinlaugh:

Ciekawe czy gdyby przeanalizować wszystkie szczypki jakie dotąd były, to któraś zbliżyła ilością NOPów do tej ??
Ja osobiście spodziewam się ujawnienia prawdziwego jej działania po więcej niż 3 a raczej po 5 latach
 

Coś nie pykło
bralbym poprawki na te rewelacje z Izraela, to moga byc zwykle klamstwa. W teorii jedno, w praktyce zupelnie co innego czyli standardowa sytuacja przy tym cyrku. W Polsce byl zakaz wyjscia z domu na sylwestra, jak bylo naprawde? a info w swiat poszlo
 
bralbym poprawki na te rewelacje z Izraela, to moga byc zwykle klamstwa. W teorii jedno, w praktyce zupelnie co innego czyli standardowa sytuacja przy tym cyrku. W Polsce byl zakaz wyjscia z domu na sylwestra, jak bylo naprawde? a info w swiat poszlo
Raczej chodzi o to że sytuacja robi się bardziej chujowa jak przed akcją #szczypawka
 
bralbym poprawki na te rewelacje z Izraela, to moga byc zwykle klamstwa. W teorii jedno, w praktyce zupelnie co innego czyli standardowa sytuacja przy tym cyrku. W Polsce byl zakaz wyjscia z domu na sylwestra, jak bylo naprawde? a info w swiat poszlo
To jest izraelski znak protestu przeciwko polskim opresjom. Polacy chcą im zamknąć ryje, więc protestują zakładając kagańce i nie zdejmą ich zanim nasz kraj nie odda im należnych pieniędzy
 
Raczej chodzi o to że sytuacja robi się bardziej chujowa jak przed akcją #szczypawka
nie czytalem, pisze ogolnie. Caly czas za przyklad podaje sie Izrael, male panstewko, totalnie kontrolowane przez wojsko i policje, z wiadomych powodow. Ciezko zweryfikowac te rewelacje a jak juz to robi to mala grupa osob czyli smialo mozna jechac z propaganda.
 
nie czytalem, pisze ogolnie. Caly czas za przyklad podaje sie Izrael, male panstewko, totalnie kontrolowane przez wojsko i policje, z wiadomych powodow. Ciezko zweryfikowac te rewelacje a jak juz to robi to mala grupa osob czyli smialo mozna jechac z propaganda.
Mówię o wzroście zakażeń i zgonów
 
Panowie, tu jest temat do teorii spiskowych.
Kolego, ale to nie są już teorie spiskowe to już się dzieje.
Na naszym przykładzie sprawdź sobie ustawę 1449 jaka ma być procedowana i jakie tam są kurwa kwiatki.
Jak to nie jest jawne zabijanie ludzi to ja nie wiem jak to nazwać.
 
Kolego, ale to nie są już teorie spiskowe to już się dzieje.
Na naszym przykładzie sprawdź sobie ustawę 1449 jaka ma być procedowana i jakie tam są kurwa kwiatki.
Jak to nie jest jawne zabijanie ludzi to ja nie wiem jak to nazwać.
A słyszałeś o Rozkazie 66?
 
Kolego, ale to nie są już teorie spiskowe to już się dzieje.
Na naszym przykładzie sprawdź sobie ustawę 1449 jaka ma być procedowana i jakie tam są kurwa kwiatki.
Jak to nie jest jawne zabijanie ludzi to ja nie wiem jak to nazwać.
Z tym zgoda. Od 9/11 wladza corazmocniej zaciska petle wokol obywateli. W skoordynowane dzialania rzadu swiatowego, zydow i masonow i depopulacje nie wierze. Mozna robic screeny :beer:
 
Back
Top