Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01



Its just a history repeating....



Miałem właśnie wrzucać to o tych psach. Nie wiem na ile są wiarygodne te rewelacje z Australii czy innych odległych zakątków. Jest takie zakłamanie medialne, że ciężko to wszystko brać serio, tym bardziej, że o coraz większe absurdach się czyta,czy ludzie faktycznie aż tak zidiocieli?Może tam straszą, że w Polsce terrorystów antyszczepionkowych się na ulicy wiesza.
 
Może tam straszą, że w Polsce terrorystów antyszczepionkowych się na ulicy wiesza.
Sugerujesz ze media mogą nie mówić prawdy? ;)

Uwaga, to nie jest mem.
To jest tweet z konta lokalnej wladzy. A priori zahardkodowane i niezmienne "covid_19 = True", a potem nieskończona pętla...
 
Miałem właśnie wrzucać to o tych psach. Nie wiem na ile są wiarygodne te rewelacje z Australii czy innych odległych zakątków. Jest takie zakłamanie medialne, że ciężko to wszystko brać serio, tym bardziej, że o coraz większe absurdach się czyta,czy ludzie faktycznie aż tak zidiocieli?Może tam straszą, że w Polsce terrorystów antyszczepionkowych się na ulicy wiesza.
Trafna uwaga
 
Sugerujesz ze media mogą nie mówić prawdy? ;)

Uwaga, to nie jest mem.
To jest tweet z konta lokalnej wladzy. A priori zahardkodowane i niezmienne "covid_19 = True", a potem nieskończona pętla...

Ja nawiązując do hasła #ostatnia Prosta przypominam, że już w podstawówce uczyli, że prosta nie ma nie tylko początku, się także końca :mamed:
 
Naszym problemem jest to że my tylko potrafimy pisać posty, powielać tweety itp. a nie realnie działać dlatego jesteśmy na straconej pozycji. Zero organizacji czy jednoczenia się przeciwko tyrani.
 
Naszym problemem jest to że my tylko potrafimy pisać posty, powielać tweety itp. a nie realnie działać dlatego jesteśmy na straconej pozycji. Zero organizacji czy jednoczenia się przeciwko tyrani.
Dokładnie. Dobre czasy tworzą słabych ludzi, ale to pokazuje jak to jest wszystko starannie zaplanowane.
Rozleniwić ludzi poprzez dobrobyt czyli pełne półki w sklepach, wczasy w Egiptach, kolorowe telewizory i inne pierdoły.
Uzależnić ich maksymalnie - praca, kredyty, socjale.
Podzielić ludzi politycznie na dwa obozy, a teraz podzielić ludzi na maseczkowych/wolnych i szczepionych/nieszczepionych.
Utrudnić maksymalnie roszczenie swoich praw w sądach do tego przyjmowanie na siłę półgłówków do policji po 3 miesięcznych szkoleniach, żeby miał kto ganiać ludzi i przedsiębiorców w imię "walki z pandemią"
Staranne sterowanie strachem ludzi. Powtórzę się ale dużo z tego co się dzieje jest w książce "Sztuka Wojny".

Media pokazują tylko to na co władza pozwoli i oczywiście nakręcają wszystko bo mają z tego hajs.
Prowadzona jest socjologicznie jedna słuszna narracja, a każdy kto ma inne zdanie to jest ciota, chuj i antyszczepionkowiec.

Jedyna szansa, że w tym roku na jesieni na całym świecie Ci wszyscy którzy tak chętnie biegali po keczup zaczną zajebiście chorować i dopiero wtedy jest nadzieja, że ludzie się zjednoczą i rozkurwią tych sprzedajnych polityków w pizdu.
 
Dobre pytanie, @kofi ? :awesome:



:beer:

Z tego samego powodu co podpalenia budki ambasady Rosyjskiej.

Z tej samej serii co dilerzy szczypek którzy oferowali strzał za 8000 i podbijali czarnym autem z ciemnymi szybami na stację benzynową.
Niestety nie mogę znaleźć materiału TVPinfo
 
Przecież gdyby znów jakaś dżuma przyszła, to elity przy aplauzie lewactwa by wybiły połowę ludzkości a resztę uwięzili w kopalniach
 
Przecież gdyby znów jakaś dżuma przyszła, to elity przy aplauzie lewactwa by wybiły połowę ludzkości a resztę uwięzili w kopalniach
Jakby dżuma przyszła to by elyty siedziały pochowane w pałacach. Tyle razy było widać jak "władza" ma wyjebane na własne obostrzenia więc na chłopską logikę można przyjąć tak jak uważa każdy normalnie myślący gość - chuj nie pandemia.
 
@QŃ. długo nie trzeba było czekać
:burnit:
 

Attachments

  • Przechwytywanie zawartości sieci Web_23-8-2021_201025_spidersweb.pl.jpeg
    Przechwytywanie zawartości sieci Web_23-8-2021_201025_spidersweb.pl.jpeg
    158.2 KB · Views: 33
Back
Top