Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

:roberteyeblinking:

 
Co do chuja?
:korwinwhat:
Czego nie wiesz Panie Andrzeju ?
Ja chciałem takie ogłoszenie sprzedaży towaru tylko dla nie szczypionych wystawić
 
:roberteyeblinking:

niesety to również element dzielenia społęczeństwa, wolałbym żeby było jak najwięcej miejsc pod hasłem "wszyscy jesteście mile widziani"
 
Wiecie co jest najgorsze. Jak by im nie wyszła akcja z C-19 to wdrożą coś innego żeby osiągnąć skutek.
 

:zakręcony::​

Unia Europejska zgłasza 1,5 miliona obrażeń poszczepiennych, 15 472 zgonów:​




WTF?


:wtf2::





:childcry:


:goddamnright::


:penn::


:gsp::
 
Last edited:


624f704a42b5c5adeae0a0eb788fe586.jpg
 
W końcu! Marzy mi się żeby teraz te wszystkie baby z sanepidu dostawały jeszcze cywilne pozwy za łamanie prawa... i policjanci też.
Włos im z głowy nie spadnie.
Co prawda baby z sanepidu robiące to za najniższą krajową + 1000 premii raz na pół roku są jeszcze do ruszenia to Milicja jest w tym kraju OD ZAWSZE i na ZAWSZE NIETYKALNA.
Nawet gdyby doszło do strzelania do zbuntowanego tłumu to NIKT NIGY nie wyciągnie od nich konsekwencji.
 
Włos im z głowy nie spadnie.
Co prawda baby z sanepidu robiące to za najniższą krajową + 1000 premii raz na pół roku są jeszcze do ruszenia to Milicja jest w tym kraju OD ZAWSZE i na ZAWSZE NIETYKALNA.
Nawet gdyby doszło do strzelania do zbuntowanego tłumu to NIKT NIGY nie wyciągnie od nich konsekwencji.
Niestety, wiem, że to pozostanie tylko w sferze marzeń
 
Paczam na TVPInfo a tam na pasku:
USA - liczba zakażonych 39 mln, zmarło ok. 650 tys.

Indie - liczba zakażonych 34 mln, zmarło coś ponad 400 tys. (MNIEJ!)

Tragedia! Katastrofa! Okropne liczby! Nic dziwnego, że trzeba przemeblować cały świat żeby zapobiec tej apokalipsie!!!

No chyba, że ktoś zdaje sobie sprawę z tego jaka jest ilość ludzi zamieszkujących te kraje, wtedy to... :stevecarell:
 
Czego nie wiesz Panie Andrzeju ?

Ja chciałem takie ogłoszenie sprzedaży towaru tylko dla nie szczypionych wystawić
Zrób to, im więcej takich akcji promujących niezaszczepionych tym lepiej. Dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane.
 
Paczam na TVPInfo a tam na pasku:
USA - liczba zakażonych 39 mln, zmarło ok. 650 tys.

Indie - liczba zakażonych 34 mln, zmarło coś ponad 400 tys. (MNIEJ!)

Tragedia! Katastrofa! Okropne liczby! Nic dziwnego, że trzeba przemeblować cały świat żeby zapobiec tej apokalipsie!!!

No chyba, że ktoś zdaje sobie sprawę z tego jaka jest ilość ludzi zamieszkujących te kraje, wtedy to... :stevecarell:
Stary ludzie nie mają bladego pojęcia o tych liczbach i nawet nie próbują się dowiedzieć :-D:-D dlatego jesteśmy w czarnej dupie
 
Stary ludzie nie mają bladego pojęcia o tych liczbach i nawet nie próbują się dowiedzieć :-D:-D dlatego jesteśmy w czarnej dupie
Powyżej miliona to już dla przeciętnego człowieka po prostu "w chuj" a różnica między milionem a miliardem jest taka, jak różnica ceny kiepskiej pary butów i dobrego nowego samochodu.
 
Zrób to, im więcej takich akcji promujących niezaszczepionych tym lepiej. Dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane.
Działać należy inteligentnie i bez rozgłosu. Jak ktoś rozwiesi/rozłoży nawet kilka ulotek, to da lepszy efekt niż nakręcanie spirale nienawiści.

Najlepszą robotę ( raczej nieświadomie) to zrobił ten gość z radia Zet z tym prankiem o śrubce. Pewnie dostał solidną naganę.
Tylko przypomnę
 
Włos im z głowy nie spadnie.
Co prawda baby z sanepidu robiące to za najniższą krajową + 1000 premii raz na pół roku są jeszcze do ruszenia to Milicja jest w tym kraju OD ZAWSZE i na ZAWSZE NIETYKALNA.
Nawet gdyby doszło do strzelania do zbuntowanego tłumu to NIKT NIGY nie wyciągnie od nich konsekwencji.
Dlatego policjantów trzeba zacząć wyłapywać w cywilu i łamać rączki.
To są idioci to trzeba jak z psem. Dostanie w łeb do się nauczy, że robi źle.
 
Back
Top