Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Co za bzdury gadasz ( jak zawsze)
Nie można tolerować takich *******
Przez wieloletnie pobłażanie qrwom mamy w kraju jak mamy.
Taki ****** dziś wciska szczypy a w 1939r stałby na trybunach i hajlował dla pieniędzy pozycji itd.
Tłumacząc takiego przenosisz się w 1939 r i machasz brunatną flagą.
 
To nie są wszyscy.
Kałowicz byłby 4 rzędy pod fuhrerem a tłum z flagami skandowałby hasła.
Tak samo mógłbym porównać np. do PRL gdzie 1 maja szli by w marszu przodowników pracy.
To jest kolejny zamordystyczny system a raczej ideologia.
Są wszystkie składowe. Oni są częścią propagandy a ich zwolennicy są trybikami w tej machinie.
 
To nie są wszyscy.
Kałowicz byłby 4 rzędy pod fuhrerem a tłum z flagami skandowałby hasła.
Tak samo mógłbym porównać np. do PRL gdzie 1 maja szli by w marszu przodowników pracy.
To jest kolejny zamordystyczny system a raczej ideologia.
Są wszystkie składowe. Oni są częścią propagandy a ich zwolennicy są trybikami w tej machinie.
Ty jesteś wymarzonym obywatelem dla tych, którzy chcą manipulować społeczeństwem poprzez podział. Nie dość, że Ciebie nie trzeba polaryzować bo sam to robisz to jeszcze czynisz to w taki sposób, że duża część ludzi z automatu opowiada się po przeciwnej stronie, żeby przypadkiem nie utożsamiano ich z Twoimi poglądami. Jeżeli tak jak w Internecie zachowujesz się w realu to prawdopodobnie mimochodem przekonałeś do szczepienia więcej ludzi niż Makłowicz, Musiał i reprezentacja w siatkówce razem wzięci.
 
Ty jesteś wymarzonym obywatelem dla tych, którzy chcą manipulować społeczeństwem poprzez podział. Nie dość, że Ciebie nie trzeba polaryzować bo sam to robisz to jeszcze czynisz to w taki sposób, że duża część ludzi z automatu opowiada się po przeciwnej stronie, żeby przypadkiem nie utożsamiano ich z Twoimi poglądami. Jeżeli tak jak w Internecie zachowujesz się w realu to prawdopodobnie mimochodem przekonałeś do szczepienia więcej ludzi niż Makłowicz, Musiał i reprezentacja w siatkówce razem wzięci.
Jako ciekawostka. Staram się nie ujawniać swoich poglądów w realnym świecie. Omijam zręcznie niewygodne zapalne tematy klucząc jak Dana White. Za to już wielokrotnie byłem nagabywany a nawet atakowany nie wyrażając pochwał dla neofaszystów fantyków covidian.
Nikogo nie zamierzam przekonywać, bo nasze losy są przesądzone.
 
Celem globalistów nie są zyski ! Ich celem jest KONTROLA. Powtarzam C-19 to tylko jeden z elementów rewolucji która już trwa. Finalnie pełna kontrola, CAŁKOWITA ZMIANA STRUKTURY ŚWIATA. I depopulacja. Finalnie grubo poniżej 500 milionów.
 
Ale w tych żymian to chyba nie wątpisz?
Tłumaczenie wszystkiego Żymianami jest dla ludzi którzy nie chcą lub nie potrafią przyjąć, że świat jest duuuuużo za bardzo skomplikowany, żeby przeciętny człowiek był w stanie ogarnąć to wszystko umysłem. Biorąc pod uwagę to w jakich bańkach informacyjnych żyjemy, oraz iloma fake-newsami oraz opiniami w opakowaniach faktów jesteśmy bombardowani jestem gotów zaryzykować stwierdzenie, że ludzi którzy to wszystko prawidłowo ogarniają jest może garstka. Tytek zachowuje się jak Murzyn z zapadłej afrykańskiej wioski, gdzie jak dopada ich jakaś choroba która wytłucze im wszystkie kozy to nie mogąc sobie tego racjonalnie wytłumaczyć zwalają to na czarownika z sąsiedniej wioski i biorą dzidy, żeby się na nim i jego współplemieńcach mścić i tak to się tam kręci od setek lat. Tytek tak samo - jak dzieje się coś negatywnego, czego nie jest w stanie ogarnąć rozumem to ma pod ręką Żymian których o wszystko można obwinić i ma spokój - nie trzeba się męczyć próbami zrozumienia tego jak działa świat.
Śmiejecie się tutaj z ludzi, którzy łykają wszystko jak leci z TVP, Onetu czy innego Polsatu - i słusznie. Ale ja mam jeszcze bekę z ludzi, którzy twierdzą, że wystarczy wyłączyć TV, chwilę pomyśleć i wtedy wszystko widać jak na dłoni.
 
@Betonowy Krzychu Ty chyba odbierasz to zbyt dosłownie. "Włączyć myślenie" to znaczy nie przyjmować wszystkiego bezrefleksyjnie, przestać traktować każdą przekazaną wiadomość jako pewnik, zacząć zadawać pytania i analizować to co się wokół nas dzieje itp. Ty natomiast przejaskrawiasz to w ten sposób, jakby odejście od środków masowego przekazu oznaczało swoiste wyjście z matrixa i doznanie pewnego rodzaju oświecenia.
 
G4UFfof.jpeg


 

zachowuje się jak Murzyn z zapadłej afrykańskiej wioski, gdzie jak dopada ich jakaś choroba która wytłucze im wszystkie kozy to nie mogąc sobie tego racjonalnie wytłumaczyć zwalają to na czarownika z sąsiedniej wioski i biorą dzidy, żeby się na nim i jego współplemieńcach mścić i tak to się tam kręci od setek lat. tak samo - jak dzieje się coś negatywnego, czego nie jest w stanie ogarnąć rozumem to ma pod ręką Żymian których o wszystko można obwinić i ma spokój - nie trzeba się męczyć próbami zrozumienia tego jak działa świat.

To jednak ty wstrzykujesz sobie i pewnie w przyszłości kidom trutkę, bo dopada was jakaś wyimaginowana choroba.
Jesteś tak bezczelnym manipulatorem, że nie ma sensu z tobą dyskutować. W dodatku jesteś głupi, maksymalnie Fachidiot. Nie pisz do mnie więcej.
 
Celem globalistów nie są zyski ! Ich celem jest KONTROLA. Powtarzam C-19 to tylko jeden z elementów rewolucji która już trwa. Finalnie pełna kontrola, CAŁKOWITA ZMIANA STRUKTURY ŚWIATA. I depopulacja. Finalnie grubo poniżej 500 milionów.

Dokładnie tak jak mówisz tutaj chodzi wyłącznie o kontrolę za czym idzie maksymalne ograniczenie wolności i praw ludzi.
Uzależnienie wszystkiego od szczepienia na chorobę na którą nawet 1% ludzi nie umiera, ale jest wykreowana jako istny armagedon, a każdy z nas wie jak to na prawdę wygląda.
Za jakiś czas nie będziesz mógł pracować bez szprycy. Zlikwidują gotówkę - nie będziesz chciał szprycy to zamrożą Ci środki i będziesz zdychał z głodu. Poza tym COVID19= Certificate Of Vaccination ID19. Nawet nazwa wzbudza podejrzenia.

Każda rewolucja w dziejach była przepychana właśnie przy okazji albo wojny albo epidemii.
Tyle że teraz mają mass-media i mogą pięknie ludźmi sterować.
 
Dokładnie tak jak mówisz tutaj chodzi wyłącznie o kontrolę za czym idzie maksymalne ograniczenie wolności i praw ludzi.
Uzależnienie wszystkiego od szczepienia na chorobę na którą nawet 1% ludzi nie umiera, ale jest wykreowana jako istny armagedon, a każdy z nas wie jak to na prawdę wygląda.
Za jakiś czas nie będziesz mógł pracować bez szprycy. Zlikwidują gotówkę - nie będziesz chciał szprycy to zamrożą Ci środki i będziesz zdychał z głodu. Poza tym COVID19= Certificate Of Vaccination ID19. Nawet nazwa wzbudza podejrzenia.

Każda rewolucja w dziejach była przepychana właśnie przy okazji albo wojny albo epidemii.
Tyle że teraz mają mass-media i mogą pięknie ludźmi sterować.
Jak już jesteśmy przy nazwach to nie wiem czy wiecie ale słowo "Covid" czytane od tyłu czyli "Di voc" w języku łacińskim oznacza - "Bogowie działają". To wiele wyjaśnia. Jeśli nie wierzycie to sami sprawdźcie w tłumaczu.
 
Panowie, tu jest temat do teorii spiskowych.
Napisałeś to pod moim postem więc pewnie m. in. jest to kierowane do mnie. Czy słowo COVID czytane od tyłu w języku łacińskim to teoria spiskowa?
 
Jesteś tak bezczelnym manipulatorem, że nie ma sensu z tobą dyskutować. W dodatku jesteś głupi, maksymalnie Fachidiot. Nie pisz do mnie więcej.
Tytek, co nie jest po Twojej myśli, to od razu atakujesz jakby tylko Twoja prawda była oświecona, a reszta to mikroby do zdeptania.



To jednak ty wstrzykujesz sobie i pewnie w przyszłości kidom trutkę,
Tego właśnie nie rozumię.
Mogę zrozumieć argument że jest to nawet sól fizjologiczna i nie pomoże.
Mogę zrozumieć nawet że jest to nieprzebadany do końca specyfik i mogą jakieś (nie wiadomo jakie) wyniknąć działania niepożądane.
Natomiast na jakiej podstawie twierdzisz że jest tam trutka do depopulacji społeczeństwa.
Skąd ta wiedza? Nie chcę żadnych nawet dowodów bo wiadomo że ich nikt nie ma, tylko wiedzieć skąd taki konkretny zarzut z Twojej strony.
 
Nic nie zabolało. Nie bądź taki miękki, bo to takie nieobraźliwe, sympatyczne jaladreips. Narracja w tonacji cohones, nie dla wrażliwców:beer:
Czyli uczucia wyższe są ci obce? Niedobrze synu.. Do tego suche żarty rodem z podstawówy :DC: Pozdrawiam
 
Czyli uczucia wyższe są ci obce? Niedobrze synu.. Do tego suche żarty rodem z podstawówy :DC: Pozdrawiam
Tak, zdarzają mi się suche żarty. Analno-fekalne też. Nawet takie wyższych lotów się przytrafiają. Eklektyzm.
Nie spinaj się mordo.
 
Tak, zdarzają mi się suche żarty. Analno-fekalne też. Nawet takie wyższych lotów się przytrafiają. Eklektyzm.
Nie spinaj się mordo.
Ja spinać? Pisałem to z uśmiechem na ustach. Żart ci nie wypalił trudno żyjemy dalej ziomek. Wybacz lekki offtop ale twardzielu pewnie zdarza ci się czasami analnie zdewastować takiego grubasa jak masz na avku? :deniro:
 
co nie jest po Twojej myśli, to od razu atakujesz jakby tylko Twoja prawda była oświecona, a reszta to mikroby do zdeptania.
Nie nie. Podyskutowałbym z jakimś Covifanatykiem ale żeby był inteligentny z mocnymi argumentami.
Mogę zrozumieć argument że jest to nawet sól fizjologiczna i nie pomoże.
Mogę zrozumieć nawet że jest to nieprzebadany do końca specyfik i mogą jakieś (nie wiadomo jakie) wyniknąć działania niepożądane.
Natomiast na jakiej podstawie twierdzisz że jest tam trutka do depopulacji społeczeństwa.
Skąd ta wiedza? Nie chcę żadnych nawet dowodów bo wiadomo że ich nikt nie ma, tylko wiedzieć skąd taki konkretny zarzut z Twojej strony.
Bardzo chętnie Ci odpowiem ale niestety mocno po łebkach. W zaczęła się przebudowa świata niektórzy nazywają ją 4 rewolucją przemysłową lub techniczną. Jej składową jest solidna depopulacja.
Jak masz czas to przejrzyj najnowszy zbiór dyrektyw "Fit for 55" Wdrożenie tego dokumentu oznacza dla nas skrajne ubóstwo energetyczne i co za tym idzie skrajne ubóstwo rodzin.
 
Back
Top