Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Łoooo! (głosem Jurasa) fajny temat, będę czytał (to już nie głosem Jurasa, bo Juras nie czyta).
 
Z ciekawostek, spotkalem ziomka z osiedla, 40+, w zeszlym roku 20 dni po drugiej dawce dostal zawal, 1.5tyg w szpitalu. Co ciekawe tam dali mu 3cią, bo inaczej by go nie przyjeli. Lekko otyly, choc wysportowany, codziennie rower. Zawalu zreszta dosral wlasnie po rowerze. O tyle dobrze ze zmian na sercu nie widzą.
W zeszłym tygodniu i na początku tego jadąc samochodem 4 razy mijałem w tym samym mieście, jak ludzie reanumują kogoś na chodniku.
Żadnego wypadku. Jeden na rowerze i dwóch pieszych.
Wszyscy koło 40 lat.
Tyle, że w sumie to też takie gdybanie bo pogoda i ciśnienie skacze jak pojebane.
Ale sam jestem ciekaw, czy byli szczepieni.
 
W zeszłym tygodniu i na początku tego jadąc samochodem 4 razy mijałem w tym samym mieście, jak ludzie reanumują kogoś na chodniku.
Żadnego wypadku. Jeden na rowerze i dwóch pieszych.
Wszyscy koło 40 lat.
Tyle, że w sumie to też takie gdybanie bo pogoda i ciśnienie skacze jak pojebane.
Ale sam jestem ciekaw, czy byli szczepieni.
Byli
 
@Siwy25_1 po ile teraz są gonione testy srovid w hurcie? Jakie są najpopularniejsze? Dalej Sejoy i Boson?
U nas bonsony kupują. Jakoś koło 10 blach, ale dokładnej kwoty Ci nie powiem, bo oni znają moje zdanie w tym temacie i nikt na firmie nie porusza ze mną tematu C19 ;)
Ja niestety pracuje z karatekowcami i do nich żadne wyniki spoza mainstreamu nie docierają, a jak im pokażesz to jest syndrom wyparcia, bo przecież eksperci z telewizji nie mogą kłamać.
:stevecarell:

Na szczęście za miesiąc z hakiem spierdalam:bleed:
 
U nas bonsony kupują. Jakoś koło 10 blach, ale dokładnej kwoty Ci nie powiem, bo oni znają moje zdanie w tym temacie i nikt na firmie nie porusza ze mną tematu C19 ;)
Ja niestety pracuje z karatekowcami i do nich żadne wyniki spoza mainstreamu nie docierają, a jak im pokażesz to jest syndrom wyparcia, bo przecież eksperci z telewizji nie mogą kłamać.
:stevecarell:

Na szczęście za miesiąc z hakiem spierdalam:bleed:
Jaka robota teraz? Czy bezrobocie/renta style? :suchykarol:
 
IMG_20220710_193008.jpg


:fck:::duszenie::
 
Wiadomości sportowe w radiu, ostatni komunikat: "Rafał Majka dojechał do mety 10 etapu tour dr france pomimo pozytywnego wyniku na covid" Kto do jasnej cholery pozwolił mu wystartować narażając całą resztę zawodników na śmiertelną chorobę?!:triggered: Podejrzewam, że maczały w tym palce specjalne służby odpowiedzialne za zamykanie polskich lasów w czasie pandemii i za chwilę znowu nas zamkną w potrzasku. Wszystko na to wskazuje w każdym razie
 
Wiadomości sportowe w radiu, ostatni komunikat: "Rafał Majka dojechał do mety 10 etapu tour dr france pomimo pozytywnego wyniku na covid" Kto do jasnej cholery pozwolił mu wystartować narażając całą resztę zawodników na śmiertelną chorobę?!:triggered: Podejrzewam, że maczały w tym palce specjalne służby odpowiedzialne za zamykanie polskich lasów w czasie pandemii i za chwilę znowu nas zamkną w potrzasku. Wszystko na to wskazuje w każdym razie
Faktycznie jest to piekielnie ciężka choroba jak ojebał na rowerze tyle km :waldeklaugh:
 
Kurwa, ziomuś... Przecież to już jasne od lat 60'tych,że grypa to nie tylko grypa, ale jakieś sto czy dwieście różnych patogenów :lsdtrip:

Taki test ma tyle sensu, co stwierdzenie przed lustrem, że się chujowo czujesz, i to chyba nie kac:juanlaugh:

A że głupich jest więcej - więc ma to sens finansowy. Normalny wie to sam bez testów. Głupi nie wie, że jest głupi, a mądry to wie, pozorne, pozorne zaprzeczenie to jest :triggered::robertmakeup::waldeklaugh:
 
Faktycznie jest to piekielnie ciężka choroba jak ojebał na rowerze tyle km :waldeklaugh:
Nie no, ja jestem foliarzem a w czasie choroby zejście i wejście po schodach (9stopni) prawie przypłaciłem życiem. Tak to czułem na tamten moment przynajmniej
 
Back
Top