Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Pamiętacie jak miały być przechowywane w -50?

To z zaprzyjaźnionej hurtowni wiem że nikt nie miał takiego sprzętu wozili w zwykłych lodówkach xD

Nakupili gówna będą grzać to dalej.
Tyle że tera trzeba już być ćwierćmózgiem.
Poczekaj jak wprowadza ogólnoeuropejskie kary dla pracodawców i się zdziwisz.
 

Novak akurat wprost dał do zrozumienia, ze się nie zaszczepi. Ale jest też multum sportowców co po prostu załatwiło sobie certyfikaty. Do tej sytuacji akurat będzie pasował Alex de Minaur, który zagrał w Australian Open a się okazało, że się nie zaszczepił.

Z jednej strony ciężko mi uwierzyć, że po tym wszystkim jeszcze raz ludzie nabiorą się na maski, lockdowny itpo ale z drugiej już tyle rzeczy widziałem....
Nawet na forum tutaj były osoby co wierzyły, że ktoś dostał areszt jak wyszedł na kwarantannie z domu xD. Albo, że jak odmówiłeś przyjęcia mandatu to w sądzied Ci dali grzywne a to był tylko stary numer z rękawicą żeby nastraszyć ludzi bo jak przyjąłeś to wiadomo, że musiałeś zapłacić a jak odmówiłeś to sprawa trafiała do sądu i odwołane cześć.
 
Novak akurat wprost dał do zrozumienia, ze się nie zaszczepi. Ale jest też multum sportowców co po prostu załatwiło sobie certyfikaty. Do tej sytuacji akurat będzie pasował Alex de Minaur, który zagrał w Australian Open a się okazało, że się nie zaszczepił.

Z jednej strony ciężko mi uwierzyć, że po tym wszystkim jeszcze raz ludzie nabiorą się na maski, lockdowny itpo ale z drugiej już tyle rzeczy widziałem....
Nawet na forum tutaj były osoby co wierzyły, że ktoś dostał areszt jak wyszedł na kwarantannie z domu xD. Albo, że jak odmówiłeś przyjęcia mandatu to w sądzied Ci dali grzywne a to był tylko stary numer z rękawicą żeby nastraszyć ludzi bo jak przyjąłeś to wiadomo, że musiałeś zapłacić a jak odmówiłeś to sprawa trafiała do sądu i odwołane cześć.
Tylko pizdy się nie szczepią
 
Ci tenisiści jacyś nienormalni. Nie bali się że mogą umrzeć przez drapanie w gardle?
 
1656794251600.png
 
Bardzo mi się podoba to zdanie. Jest przecudne:
To najwyższy poziom od początku epidemii, z wyjątkiem trzech innych tygodni, gdy padały rekordy.
 
Eksperci widzę wracajo.
"SYTUACJA JEST POWAŻNA",
Podane dane:
kraj A: 68.000
kraj B: 140.000
kraj C: 98.000
Polska:548
Pytanie dziennikarki:
-dlaczego w Polsce tak mało, a Niemcy obok nas tak dużo?

Odpowiedź eksperta: bo za mało testujemy :frankapprove:
Czyli testy nam pokaża czy jesteśmy śmiertelnie zakażeni. Bez tego tego nie wiemy i żyjemy w niewiedzy.
Dlatego musimy się szczepić żeby się dowiedzieć że jesteśmy chorzy i się lockdaunować, bo bez tego może okazać się że choroba przejdzie niezauważona.


Kurwy jak znowu zablokują starszym ludziom i onkologicznym możliwość leczenia skazując ich na śmierć tak jak ostatnio, to trza serio już wyjść na ulicę.
Jebani mordercy w białych kitlach już liczą dutki.
 
Czyli testy nam pokaża czy jesteśmy śmiertelnie zakażeni. Bez tego tego nie wiemy i żyjemy w niewiedzy.
Nic się nie zmieniło od początku. Gdyby nie media nikt w Polsce w marcu 2020 nie zauważyłby, że panuje pandemia. Dopiero akcja "testowanie" napędziła statystyki.


A że teraz u nas jest akcja "Ukraina" to nie ma budżetu na intensywne testowanko społeczeństwa.
 
Z ciekawostek, spotkalem ziomka z osiedla, 40+, w zeszlym roku 20 dni po drugiej dawce dostal zawal, 1.5tyg w szpitalu. Co ciekawe tam dali mu 3cią, bo inaczej by go nie przyjeli. Lekko otyly, choc wysportowany, codziennie rower. Zawalu zreszta dosral wlasnie po rowerze. O tyle dobrze ze zmian na sercu nie widzą.
Jakby wziął od razu trzecią, to by tego uniknął.
 
Covid niszczy ludzi. Mam znajomego, który jest po 60. Ma 2 pseudonimy: Lolek i Chudy, bo miał sylwetkę jak ten chudy z Bolka i Lolka. Kolo jarał do dwóch paczek. Zimą dojebał go covid i to tak, że miesiąc na chorobowym i szczekał a przez 2 tygodnie to nawet ćmików nie jarał. I od tego niejarania żarł. Całe życie chudy a teraz z 70 skoczył , na 90 kilo. Normalnie jakby temu Lolkowi wielką piłkę lekarską przylepić do pępka. Szczepcie się, bo skończycie jak Lolek.
 
Covid niszczy ludzi. Mam znajomego, który jest po 60. Ma 2 pseudonimy: Lolek i Chudy, bo miał sylwetkę jak ten chudy z Bolka i Lolka. Kolo jarał do dwóch paczek. Zimą dojebał go covid i to tak, że miesiąc na chorobowym i szczekał a przez 2 tygodnie to nawet ćmików nie jarał. I od tego niejarania żarł. Całe życie chudy a teraz z 70 skoczył , na 90 kilo. Normalnie jakby temu Lolkowi wielką piłkę lekarską przylepić do pępka. Szczepcie się, bo skończycie jak Lolek.
To może być prawda. Ja miałem covida w lutym i teraz jestem gruby. Przed covidem też byłem ale to nic nie znaczy. Trzeba się zaszczepić
Mam jeszcze inna historia. Mój znajomy jakieś 4 lata temu rzucił palenie. Strasznie przez pół roku przytył i nie wiedział dlaczego. W tamtym roku miał covida jakoś na jesień. Od tego czasu już wiemy dlaczego jest gruby. Trzeba się zaszczepić
 
Back
Top