Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Moze to o to wlasnie chodzilo. Nie da sie zbudowac zaawansowanej cywilizacji przyszlosci z ludzi, ktorzy info z tv przyjmuja za prawde objawiona i wykonuja wszystkie, nawet najglupsze, polecenia.

Tak sobie to bede tlumaczyl zajadajac sie chrzaszczami od Klausa :cry:
Ale tacy mądrzy jak @Karateka@ już się zdążyli rozmnożyć :childcry:
 

Wnuczka znajomego mojego ojca urodziła się z jakąś pojebaną wysypką,zaczerwienienie a na nim zielonkawe płaty coś,jak szara łuszczyca w Grze o Tron.Mamusia po 3 szprycach.Czyżby przypadek?
Kurwa Fijałek. Po makale.

Edit
Jest czerwiec. Pracuje w farmacji. Nigdy nie było w lato takich ilości antybiotyków sprzedawanych. Ciekawe czemu.
Na jesień to w ogóle sprzedaż wyjebie grubo ponad skale.
 
Moze to o to wlasnie chodzilo. Nie da sie zbudowac zaawansowanej cywilizacji przyszlosci z ludzi, ktorzy info z tv przyjmuja za prawde objawiona i wykonuja wszystkie, nawet najglupsze, polecenia.

Tak sobie to bede tlumaczyl zajadajac sie chrzaszczami od Klausa :cry:
Tylko jak elita wybije sobie posłusznych to zostaną sami rebelianci i wtedy bedzie trzeba się napierdalac :lol:
1655745649322.png
 
4 i 5 szczepioneczka się sama nie opyli trzeba robić PR.
Pomijając jak to jest straszna choroba, to na bank muszą to już zacząć wyciągać.
Nie da się ciągle wojną przykrywać wzrostów cen KURWA WSZYSTKIEGO.

Jestem bardziej niż pewien, że do września będzie kolejna FALA i jebną jakiś lockdown jak już ludzie zaczną się zbierać i protestować.
Na 100%. Tak samo jak wrócą rozporządzenia na maski, a barany będą nosić, bo Giza znowu psiknie dezodorantem w TV xD
 
Pomijając jak to jest straszna choroba, to na bank muszą to już zacząć wyciągać.
Nie da się ciągle wojną przykrywać wzrostów cen KURWA WSZYSTKIEGO.

Jestem bardziej niż pewien, że do września będzie kolejna FALA i jebną jakiś lockdown jak już ludzie zaczną się zbierać i protestować.
Na 100%. Tak samo jak wrócą rozporządzenia na maski, a barany będą nosić, bo Giza znowu psiknie dezodorantem w TV xD
Kolejnego lockdownu zadna gospodarka nie wytrzyma.
 
Byłem ostatnio w stolycy, stoję w tramwaju. Na jakimś przystanku wsiada facet z córką, coś koło 6-8 lat. Dziewczynka trzymając w dłoni maseczkę zajmuje miejsce, gość kasuje bilet i wraca do niej, siada obok i wyjeżdża z tekstem "mówiłem Ci że musisz założyć maseczkę, bo jeszcze nie jesteś zaszczepiona" i pomaga założyć. No wybuchłem śmiechem i przez chwilę zastanawiałem się czy tak może wyglądać karateka
 
Dostalem wezwanie na rozprawe w czerwcu:boystop::juanlaugh:
@cohones zbiera kase na papuge
@andrzej_t. daja pinondze:awesome:
Juz po
Sedzia +
Baba z policji +
Pies ten co mi dawał mandat
Jaka to jest rura do szczania
wjebał na sale jak teksas range i do sedziego czy on 1 może gadac a sedzia :lol::awesome::deniroclap:do niego pan poczeka na koniec na korytarzu

sedzia umarzamy policjantka umarzamy
Mina tej kurwy na korytarzu jak po 2 minutach koniec sprawy bezcena
 
Juz po
Sedzia +
Baba z policji +
Pies ten co mi dawał mandat
Jaka to jest rura do szczania
wjebał na sale jak teksas range i do sedziego czy on 1 może gadac a sedzia :lol::awesome::deniroclap:do niego pan poczeka na koniec na korytarzu

sedzia umarzamy policjantka umarzamy
Mina tej kurwy na korytarzu jak po 2 minutach koniec sprawy bezcena
A za tą farse zapłacą wszyscy. Absurd w najczystszej postaci.
 
Back
Top