Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Dzień, w którym padnie ta jebana Unia, będzie dla mnie świętem.
Mam nadzieję że doczekam.
Jeśli jest coś do spierdolenia, to te kurwy na pewno to zrobią. Strasznie mnie irytuje że takie gówno w ogóle istnieje.
Rozpierdolą gospodarkę całej Europy.
W sumie już rozjebali.
Bo to jest chujnia a nie unia i pralnia szmalcu
:burnit:
 
74.7 zaszczepionych pełna dawka i prawie 80 przynajmniej jedną.
67.22 miliona osób to wychodzi ze 0.016% zmarło.
Wśród nieszczepionych jest 0.0021%
Statystyki są dla statystów i stażystów, poważne autorytety wolą wróżenie z fusów, z wnętrzności świni i z dupy.

Taki klimat. Grunt, że hajs się zgadza. Im... :jarolaugh:
 
28 stopni i starzy już ledwo dyszą, bo chodzą w tych jebanych szmatach po dworze.
Ręce kurwa opadają.
To samuraje, jak Prochazka, chcą umrzeć po swojemu, w godnej walce o tańszy koszyk na placu boju targowym... Pozwól im. :jarolaugh:
 
Choć wydawało się, że pandemia koronawirusa COVID-19 jest w odwrocie, to okazuje się, że to przekonanie było błędne. Pojawia się coraz więcej przypadków zachorowania, a pacjenci wskazują na jeden najczęściej pojawiający się objaw, którym jest zapalenie gardła.

crazy-cat.gif
 
Choć wydawało się, że pandemia koronawirusa COVID-19 jest w odwrocie, to okazuje się, że to przekonanie było błędne. Pojawia się coraz więcej przypadków zachorowania, a pacjenci wskazują na jeden najczęściej pojawiający się objaw, którym jest zapalenie gardła.

crazy-cat.gif
No tak upał na dworze, każdy pije zimne napoje/piwo i zajada lody.
C19 po chuju fest.
:gdzie:narracja dla karateki.
 
Sama prawde pisze nie bez powodu Vateusz juz kilka razy sie zwracal do UE zeby pomogli ze szczepionkami, nakupili gowna a ludzie w PL sa bardziej swiadomi niz bydlo zachodu :kis:
Mordeczko, ja to wiem, zresztą tak jak te 40% niezaszczepionych (statystyki są zawyżone, a do tego sporo ludzi kupiło fałszywe certyfikaty szczepień). Tylko mówić politykom, żeby przestali działać na szkodę naszą i państwa to jak mówić, żeby zmienili zawód... Te kurwy same nie odpuszczą. Zróbmy se test: wymień z głowy nazwiska 10 polityków, którzy trafili do pierdla za efekty działania ich polityki... No i widzisz. Bo ja całkiem dużo wiem, sporo pamiętam, a jak słyszę takie pytanie, to czuję jak neurony w mojej głowie płaczą, że im znów jakieś pojebane zadanie wymyśliłem, na które nie ma odpowiedzi... :jon:

A w tym samym czasie nasi politycy, słysząc to samo pytanie, robią tak:
:jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh:
 
Mordeczko, ja to wiem, zresztą tak jak te 40% niezaszczepionych (statystyki są zawyżone, a do tego sporo ludzi kupiło fałszywe certyfikaty szczepień). Tylko mówić politykom, żeby przestali działać na szkodę naszą i państwa to jak mówić, żeby zmienili zawód... Te kurwy same nie odpuszczą. Zróbmy se test: wymień z głowy nazwiska 10 polityków, którzy trafili do pierdla za efekty działania ich polityki... No i widzisz. Bo ja całkiem dużo wiem, sporo pamiętam, a jak słyszę takie pytanie, to czuję jak neurony w mojej głowie płaczą, że im znów jakieś pojebane zadanie wymyśliłem, na które nie ma odpowiedzi... :jon:

A w tym samym czasie nasi politycy, słysząc to samo pytanie, robią tak:
:jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh:
Najgorsze jest to w naszym prawie a powinna byc kurewska zmiana - ze kiedy jestes osoba rzadowa czyli sluzysz spoleczenstwu to odpowiadasz za swoje decyzje czyli za dzialanie na szkode kraju jest brane do odpowiedzialnosci...
Raz dwa by sie kurwa wszystko zmienilo na plus, Tuskawki nie wracaly by do kraju...
 
Najgorsze jest to w naszym prawie a powinna byc kurewska zmiana - ze kiedy jestes osoba rzadowa czyli sluzysz spoleczenstwu to odpowiadasz za swoje decyzje czyli za dzialanie na szkode kraju jest brane do odpowiedzialnosci...
Raz dwa by sie kurwa wszystko zmienilo na plus, Tuskawki nie wracaly by do kraju...
Do 1948ego tak było, potem z ruskimi chujami przyszła dobra zmiana... Politycy i urzędnicy mogli dostać kulkę w łeb za malwersacje i/lub działanie na szkodę państwa. Ruskie obsadzili swoich, zmienili prawo by ich kukiełkom nic się nie stało, i od tamtej pory jest dramat. A prawa po 1989ym nikt nie zmienił z powrotem na nasze, wymagające uczciwości. Przypadek? Nie. :jarolaugh:
 
Nadchodzi super zakaźny Centaurus!!!!!!!

Ja to wdzę tak.

Jesień to jest test dla społeczeństwa.
Brak gazu, brak węgla, jeśli dostaniesz to trzy razy drożej, jesli nie ma to chrustem zapal (ale nie w kominku, bo drewno mocno szkodliwe w przeciwieństwie do chrustu), ceny tak wyjebane w kosmos że biednejsze rodziny już nie dają rady, do banku oddaj trzykrotność odsetek z kapitału, a jakbyś tak jeszcze miał z zego, to do przygody zróbmy lockdown.

Jak ludze dalej będą tylko narzekać w internecie i nic nie zrobią, to zwyczajnie zasługują na taki los.

Błędem jest też myślenie typu- ja mam za co żyć, mnie to nie dotyczy.
Wszystkich nas to dotyczy.
Bo te kurwy się nie zatrzymają i jak teraz Cię to nie dotknęło, to za 5 lat możesz się już zdziwić.
 
Nadchodzi super zakaźny Centaurus!!!!!!!

Ja to wdzę tak.

Jesień to jest test dla społeczeństwa.
Brak gazu, brak węgla, jeśli dostaniesz to trzy razy drożej, jesli nie ma to chrustem zapal (ale nie w kominku, bo drewno mocno szkodliwe w przeciwieństwie do chrustu), ceny tak wyjebane w kosmos że biednejsze rodziny już nie dają rady, do banku oddaj trzykrotność odsetek z kapitału, a jakbyś tak jeszcze miał z zego, to do przygody zróbmy lockdown.

Jak ludze dalej będą tylko narzekać w internecie i nic nie zrobią, to zwyczajnie zasługują na taki los.

Błędem jest też myślenie typu- ja mam za co żyć, mnie to nie dotyczy.
Wszystkich nas to dotyczy.
Bo te kurwy się nie zatrzymają i jak teraz Cię to nie dotknęło, to za 5 lat możesz się już zdziwić.
W marcu się skończyło bo Włodek skończył Cyrk w jeden dzień i wychodziły coraz ciekawsze publikacje o preparacie to się wycofywali jak najszybciej na zasadzie "nie było tematu".

W lipcu już zaczęli akcje szerzenia zabobonów o maskach. @Karateka@ pozdrawiam cieplutko.

Czyli 3 miesiące i będą przepychać rozporządzeniami jakieś bzdury. Lockdown zrobią na 100% muszą jakoś się zabezpieczyć przed niepokojami społecznymi.
Teraz pytanie jak dużo ludzi dało się zmanipulować tymi bzdurami o zabójczym wirusie.

Żadna telewizja nie mówi o protestach, za to pojawili się "eksperci".
Liczę na mobilizację ludzi i lecimy z kurwami.
 
W marcu się skończyło bo Włodek skończył Cyrk w jeden dzień i wychodziły coraz ciekawsze publikacje o preparacie to się wycofywali jak najszybciej na zasadzie "nie było tematu".

W lipcu już zaczęli akcje szerzenia zabobonów o maskach. @Karateka@ pozdrawiam cieplutko.

Czyli 3 miesiące i będą przepychać rozporządzeniami jakieś bzdury. Lockdown zrobią na 100% muszą jakoś się zabezpieczyć przed niepokojami społecznymi.
Teraz pytanie jak dużo ludzi dało się zmanipulować tymi bzdurami o zabójczym wirusie.

Żadna telewizja nie mówi o protestach, za to pojawili się "eksperci".
Liczę na mobilizację ludzi i lecimy z kurwami.
Siwy czas spierdalac :corn:
 
Back
Top