Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Właśnie widze ze jest jakaś gruba akcja z brakiem przekazu o protestach w Europie. Pojechałem odwiedzić rodziców i z rozmowy wyniknęło, że nie słyszeli nic o tym co się dzieje choćby w Holandii czy we Włoszech
"Wolne media" bo wolno do nich dochodzą informacje.

Tak było od samego początku przypomnij sobie te obrazki z Chin i bergamo.
Pamięta ktoś jeszcze narrację że wirus był od nietoperza? Wypuścili to celowo z najlepszego labu na globie i bajki puszczali pelikanom. No kurwa kabaret.

Potem że skuteczność 99%, że max 2 dawki itd przykładów rzeczy które się kupy nie trzymają można w setkach wyliczać.

Ludzie są po prostu za głupi, żeby przyznać że zostali oszukani.
 
To jest ogólnie dobra beka, ostatnio uświadomiłem rodziców, że nie można teraz tak sobie nazbierać patyków i rozpalić zwykłego ogniska bo to nielegalne i trzeba kupić odpowiednie "patyki" , zdruzgotało ich to :-D
Zawsze można było kupić drobną gałęziówkę, większą i metry tylko oczywiście kurwy głupie zwane klasą polityczną i mediami musiały grzać temat.

Po mówić o protestach, o sprawie sądowej fajzera w stanach, o chujowych preparatach jak można zrobić temat zastępczy.
Proste.
 
"Chcę rozgłosić tę wiadomość. Co mi się przydarzyło; nie chcę, aby przydarzyło się to nikomu innemu. Myślę, że to, co się stało, jest przestępstwem"


 
"Chcę rozgłosić tę wiadomość. Co mi się przydarzyło; nie chcę, aby przydarzyło się to nikomu innemu. Myślę, że to, co się stało, jest przestępstwem"



Ale pisz, że były gitarzysta
 

Są na to jakieś dowody?

Wzrost zakażeń to jeszcze nic w porównaniu do wzrostu śmiertelności, co nie @Karateka@ ? Spójrz:

Image


Image


Zdziwiłem się, rządowa strona opublikowała obszerny tekst o srandemii neurochirurga i profesora na wydziale biologii w Belhaven College (Mississipi):

Russell L. Blaylock wszystkie tezy opiera na źródłach do których odnośniki podaje w tekście. Zaczyna tak:
"Pandemia COVID-19 jest jednym z najbardziej zmanipulowanych wydarzeń związanych z chorobami zakaźnymi w historii, charakteryzującym się oficjalnymi kłamstwami w niekończącym się strumieniu prowadzonym przez biurokracje rządowe, stowarzyszenia medyczne, rady medyczne, media i agencje międzynarodowe."

 
Last edited:
Piszecie, że więcej umiera zaszczepionych niż nie zaszczepionych ale nie ma się co dziwić. Większość niezaszczepionych już umarła przez ostatnie 2 lata, została ich garstka więc wiadomo, że w statystykach będzie więcej zgonów zaszczepionych bo oni poprostu jeszcze żyją :roberteyeblinking:
 
Motywować i zachęcać

Aż mi się przypomniała akcja z Maliszewską.

Zostań w domu, a potem płacz że ją na igrzyskach zamknęli w izolatce.
:beczka:jebane pelikany.
 

Wzrost zakażeń to jeszcze nic w porównaniu do wzrostu śmiertelności, co nie @Karateka@ ? Spójrz:

Image


Image


Zdziwiłem się, rządowa strona opublikowała obszerny tekst o srandemii neurochirurga i profesora na wydziale biologii w Belhaven College (Mississipi):

Russell L. Blaylock wszystkie tezy opiera na źródłach do których odnośniki podaje w tekście. Zaczyna tak:
"Pandemia COVID-19 jest jednym z najbardziej zmanipulowanych wydarzeń związanych z chorobami zakaźnymi w historii, charakteryzującym się oficjalnymi kłamstwami w niekończącym się strumieniu prowadzonym przez biurokracje rządowe, stowarzyszenia medyczne, rady medyczne, media i agencje międzynarodowe."

@Karateka@
Czekam na opinię eksperta do tych badań, bo już straszą nowym nie wiem czy pójść się zasczepić.
:beczka:
 
Historia z wczoraj: Żona narzekała, na ból gardła i kaszel, po zimnym piwie 2 dni wcześniej. Żartowałem: "Może to covid, bo dużo ludzi ostatnio w otoczeniu przechodziło. Dawaj, testujemy" Bang! Pozytywni. No trudno, przeszliśmy 10miesiecy temu dość lekko i krótko, to teraz będzie jeszcze łatwiej, tym bardziej że ja nic nie czuję. Testów mam cały karton, przetestowaliśmy się jeszcze 2 razy, innymi firmami, mi wyszla 1 kreska zamiast 2, ta potwierdzającą wirusa, ta potwierdzająca prawidłowość testu nie wyskoczyła. Żonie na 1 tescie 2 kreski ( potwierdzającą test blada), na 2 teście jedna. Myślę sobie, co jest grane... Może nowa odmiana tak jakoś dziwnie daje wynik... Pojechałem po zakupy i coś tam załatwić, wyracam, na stole 9 testów zrobionych. Żona pyta: " Co widzisz? " Mówię: No, 3 z 2 kreskami, z czego na dwóch 1 kreska potwierdzającą test blada, reszta 1 kreska, potwierdzająca virusa. A ona na to, że te 9 testów zrobiła bez wymazu z nosa, czy gardła! Zrobiliśmy jeszcze jeden, z ampułki z solą fizjologiczna, prosto na płytkę testująca i wyszla kreska covidowa, bez tej potwierdzającej test.
Człowiek czyta, słucha, ma swoje podejrzenia, ale dopiero jak się samemu zrobi i na własne oczy zobaczyć wyniki testów... I co Wy na to?
 
Back
Top