Igrzyska Olimpijskie 2012

Pomyliłem godziny. Damian 14:27, ale Łukasz o 15:12. O 14:00 zaczyna się od walki, która może być lekko śmieszna. Mikronezja vs. USA to w klasyku wróży emocje.
 
Malachowski slabo w rzucie , siatkarze to jak ugraja braz to bedzie dobrze , szczerze to uwazam ze poplyna w cwiercfinale , na 90 procent nie bedzie tych 10 medali jak nic...







Dołega , Włodarczyk i to by bylo na tyle naprawde i moze te kajakarki , ale gdzie jeszcze 3 medale?











bosman nie to ze nie wiem ja poprostu nie widze tych medali , jak znam zycie klepacka wtopi i tak i tak dalej . Ide na calosc ze 10 nie bedzie







Jesli Ruscy beda nasi leca 3-0 i do Warszawy powrot
 
Wszystkich, którzy uważają, że Australia zagrała dobry mecz odsyłam do statystyk (28% skuteczności w ataku, 54% przyjęcia, ten "niesamowity" Edgar kończył jedną piłkę na pięć..). Fatalny mecz z obu stron. Niestety nasza drużyna wygląda na strasznie chimeryczną, kapitalne mecze z Włochami i Argentyną przeplatane słabym z Bułgarią i katastrofalnym z Australią. A w ćwierćfinale prawdopodobnie Rosja lub Brazylia. Liczę, że obudzą się tak jak po meczu z Bułgarami.



Wielkie brawa dla kajakarek.



Rivaldo, wymienialiśmy Ci wcześniej wszystkie szanse medalowe, cofnij się o parę stron, przeczytaj i nie pytaj.



edit. Lewandowski jednak w półfinale biegu na 800m.
 
Akhlaghi naprawdę świetnie wyglądał na mistrzostwach Azji. Wygląda na to, że dla Damiana dobrze się to układa. O ile wygra z Avlucą.
 
W międzyczasie w 120 kilo odpadł srebrny medalista z Pekinu i złoty z Aten Barojew.
 
Pierwsza tercja czy jak tam to się zwie dla Damiana. Błyskawicznie przetoczył Avlucę w parterze.
 
Elegancko, zrobił co miał zrobić. Przetoczył, wybronił się z pozycjho obronnej, nic dodać nic ująć.:-)
 
Back
Top