Igrzyska Olimpijskie 2012

Za duzo walk mma w ostatnich latach wywolalo spora niechec do zapasow, zwlaszcza stylu klasycznego u mnie. Mimo, ze jestem za Polakiem i zycze jemu, aby zdobyl zloty medal, za Chiny Ludowe nie podoba mi sie ta dyscyplina wcale, szczegolnie, gdy poziom zawodnikow nie rozni sie przesadnie. Nu-da
 
Dzięki za info. To może jak ma dobre zapasy i nie jest kaleką pójdzie do UFC zamast KSW? A tak powaznie to życzę mu medalu bo wtedy na serio będzie mógł zając się mma i zarabianiem kasy. A jak wyjedzie z 4 miejscem to namówia go na kolejną "olimpiadę" i zobaczymy go w oktagonie za kilka lat. A wtedy to faktycznie może być już tylko biały ring i przeciwnik w stylu Olivia .
 
skunx, Damian w jakimś wywiadzie powiedział, że jeśli zdobędzie medal to zostaje w zapasach, w innym wypadku przechodzi do MMA.
 
Jak pokonał Avlucę, to tym bardziej powinien pokonać Hrustanovicia i jeszcze bardziej kogoś z dwójki Shorey/Betts. Jest moc, będzie medal!
 
Wszyscy liczą na medal ale zachowajmy rozsądek. Polskich siatkarzy wszyscy okrzykneli mistrzami olimpijskimi jeszcze przed olimpiadą i widzimy jak to teraz jest...
 
Nie widzę w tym momencie możliwości, żeby odpadł przed półfinałem. Nie ma z kim. Wybacz, że nie cenię zbytnio Hrustanovicia, a już w ogóle nie poważam stylu klasycznego rodem ze strefy panamerykańskiej.



EDIT: Ja akurat siatkarzom nie wróżyłem złota nawet przez sekundę. Cały czas twardo obstawiam, że stać ich na brąż. Chociaż dziś mocno w to zwątpiłem. Zresztą osoby dobrze zorientowane w siatkówce wymieniały nas w szerokim gronie kandydatów do złota, ale w tym gronie były jeszcze ze 3-4 inne ekipy.
 
Teraz w 84 kg jeden za drugim główni faworyci w drugiej połówce. Najpierw Chugajew, potem Marinow.
 
Pytanie za 1000 zł, czy TVP się ogarnie i przełączy matę na walkę Łukasza już za chwilę? Obstawiam, że nie.
 
W jaki sposób wygrał Banak, bo przegapiłem? Wózek i obrona?
 
Back
Top