Igrzyska Olimpijskie 2012

Marcin Lewandowski nie wejdzie nawet do półfinału. Prawdopodobnie skręcił kostkę w trakcie biegu...
 
@up - Masakra :/



Co do siatkarzy - u "Gumy" widać brak ogrania, zaś Żygadło potrafił rozegrać na czystą siatkę. Blok zaczął w końcu działać i Australijczycy przygaśli. Małym wstydem jest jednak fakt, iż nie widziałem żadnego skutecznego potrójnego bloku w wykonaniu Polaków w tym meczu.
 
teraz skuteczne odebranie , atak , a potem as i gramy dalej :D







Edit : pffff ale i tak brawa
 
Australia w meczu z Włochami pokazała, że nie są tacy słabi. Jednocześnie obawiam się o formę naszych w ćwierćfinale. Porażka na koniec rywalizacji w grupie skrzydeł nam nie doda...
 
Najgorsze jest to, że Australijczycy nie zagrali żadnego wielkiego meczu. Bardzo dobry był jedynie Aden Tutton na libero. Reszta była dobra lub przeciętna. Komenatator mógł się podniecać, że ktoś tam jest nie do zatrzymania, ale jak się nie stawia dobrego bloku, to ciężko zatrzymać kogokolwiek. Drugi mecz siatkarzy oglądam na tych igrzyskach i stwierdzam, że są jeszcze chujowsi niż w meczu z Bułgarią.
 
Z Bułgarią wpadka ok, zrozumiałem. Ale kurwa z 3 ligową Australią i to w takim stylu tuż przed ćwierćfinałami? Co to kurwa jest panowie? Nie ogarniam jak można było to przejebać. Medale nie dla nas niestety.
 
Wg mnie Australia zagrała bardzo dobry mecz. W kluczowych momentach była dużo lepsza od naszych. Chociaż może mam takie wrażenie na tle bardzo kiepskiej gry Polaków.
 
w cwiercfinale mogły byc słabe Niemcy, a będą Brazole lub Amerykanie. Półfinał pod znakiem zapytania
 
Wystarczyło postawić blok i ten wspaniały Edgar zbierał czapę za czapą albo posyłał piłkę w aut. Z całym szacunkiem dla Australijczyków, ale przy takim bloku, to każdy zespół, który umie grać w siatkówkę, by nas pojechał.



Australijczycy są nieźli, ale z taką grą zebraliby 0:3 od Rosji, Brazylii i USA .
 
@malinowsky popieram



amerykanie nie beda na szczescie, beda ruscy albo brazylia, ale przy obecnej formie to i niemcy by nam najebali, nie rozumiem jakim prawem na imprezie docelowej jaka sa igrzyska olimpijskie przegrywamy drugi mecz z jakimis swiatowymi ogonami, na dobra sprawe jeden dobry mecz zagralismy z wlochami, ktorzy tez tu nic wielkiego nie graja, reszta kicha, cos poszlo nie tak, forma przyszla za wczesnie? w ogole te ataki tak anemiczne, jak patrzylem na te plasy winiarskiego chocby to mi sie noz w kieszeni otwieral...
 
I balon pekl, juz chyba malo kto wierzy w zloto. Jesli dojdziemy chociaz do polfinalu z taka gra, to serio mozna byc zadowolonym.
 
To tylko taka zasłona dymna ;p Od ćwierćfinału ruszą jak taran i zatrzymają się dopiero na najwyższym stopniu podium.























:-)oby.
 
Balon???? A od kiedy to Polska reprezentacja była nadmuchana? Gra jaką prezentowali przed Igrzyskami była grą na medal i to na złoty. Absolutnie nie skreslam ich w walce - nawet o złoto. Oczywiście nie z taką grą,ale wszyscy dobrze wiemy,na co ich stac. Z drugiej strony,nie wiadomo czy wyjdą z grupy :D
 
No to z innej beczki. Polskie kajakarki w półfinale uzyskały najlepszy wynik na świecie i na luzaku awansowały do finału. Od dwóch lat nikt nie pływał tak szybko.



EDIT. Jednak nikt tak szybko nigdy nie pływał. Rekord świata polskiej czwórki.
 
o ładnie ;]



final dzis wieczorem czy jutro?



___________



co do siatki- jak mozna przegrac z australia -.-



w sumie znajac nasza mentalnosc/to jak sie prezentowali w przeszlosci- to zawsze jak przychodzily porazki to nasi zawodnicy nie potrafili sie podniesc, takze niestety w mojej opinii to albo odpadniemy w cwiercfinale- a jak jakims cudem przejdziemy dalej to ostatecznie skonczymy na 4 miejscu







ale oczywiscie chcialbym sie mylic i chcialbym aby nasi zdobyli medal :)
 
Może to dla siatkarzy lepiej że będą grali bez presji skoro coraz mniej osób wierzy. Ale, żeby nie było, pierwszym zdaniem jakim wymieniłem sie z moim ojcem, wielkim fanem siatkówki, po tym jak Polska wygrała Ligę Światową było "To nie będzie nic warte jeśli spieprzą igrzyska."
 
Back
Top