Igrzyska Olimpijskie 2012

ziolkowski w ogole bez emocji rzuca- co nie wrozy medalu- zupelnie inaczej niz prowadzacy wegier
 
Przed półfinałami skłaniałem się bardziej ku mistrzowi Jamajki. Teraz stawiam 1.Bolt 2.Blake 3.Gatlin.
 
Henryk Olszewski, trener Tomasza Majewskiego:



• W okresie minionych pięciu lat mój podopieczny zdobył aż dziewięć medali międzynarodowych imprez, udowadniając, że państwowe pieniądze na jego szkolenie nie idą na marne. Gdy jednak zdarzyła mu się jedyna wpadka w Daegu, najbardziej ucierpiałem ja, bo ministerstwo od razu zmniejszyło mi uposażenie w obrębie Klubu Polska-Londyn 2012 aż o 50 procent. Ten krok był tym bardziej oburzający, że podpisywałem umowę w sprawie kolejnych igrzysk, a nie mistrzostw świata. No i na igrzyskach Tomek zdobył ponownie złoto. Obaj w maksymalnym stopniu wywiązaliśmy się z zobowiązań. Ciekaw jestem, czy ministerstwo zwróci mi zabrane rok temu pieniądze?



Jak słyszę, że ministerstwo chce reformować PZPN, to chce mi się śmiać. To dokładnie ten sam poziom, o ile nie niższy.
 
kur@@ mać jaki wał ja .....



Żenada co zrobił włoch :-)



Powinnien zostać zdyskfalikowany za klincz całą rundę i zapasy... żenada.



20uy0yf.jpg




Screenshot2012-08-05at223951.png




33msqpw.jpg




clemente_russo.jpg
 
Dziś mocny dzień. Przede wszystkim Damian i Marcin Dołęga. Liczę na dwa medale, w tym złoto Marcina.







10:30 Siatkówka: Polska - Australia (faza grupowa)







10:54 Kajakarstwo: Kanadyjki jedynki 1000m mężczyzn - Piotr Kuleta (kwalifikacje)







11:00 Lekkoatletyka: Rzut dyskiem - Przemysław Czajkowski, Piotr Małachowski i Robert Urbanek (kwalifikacje)







11:39 Kajakarstwo: Kajaki czwórki 500m kobiet (kwalifikacje)







11:50 Lekkoatletyka: 800m mężczyzn - Adam Kszczot i Marcin Lewandowski (runda 1)







12:50 Lekkoatletyka: 1500m kobiet - Renata Pliś (runda 1)







14:12 Zapasy: -120kg styl klasyczny: Łukasz Banak - Chebbi Radhouane (1/8 finału)







14:27 Zapasy: -84kg styl klasyczny - Damian Janikowski - Nazmi Avluca (1/16 finału)







19:00 Siatkówka plażowa: Cerutti/Rego - Fijałek/Prudel (ćwierćfinał)







20:00 Podnoszenie ciężarów: -105kg mężczyzn - Bartłomiej Bonk i Marcin Dołęga (finał)







20:00 Lekkoatletyka: Skok o tyczce kobiet - Anna Rogowska (finał)







20:20 Lekkoatletyka: 200m kobiet - Anna Kiełbasińska (runda 1)







21:15 Lekkoatletyka: 400m ppł kobiet - Anna Jesień (półfinał)
 
Bolt nie kojarzy Wam się z JJ? Aż dziw, że nie ma tu na forum ludzi, którzy twierdzą, że jest cienki i wygrywa tylko swoimi warunkami fizycznymi :-)
 
Dlatego też byłem tak pewny jego wygranej wczoraj :-)







A może Rogowska pokusi się o jakąś niespodziankę..? Ma szanse na podium?



Ciekawie może być też o 19:00
 
Dwoch groznych konkurentów z Rosji wycofało się ze startów w podnoszeniu ciezarów i obecnie Dołęga jest stawiany w roli faworyta.
Ciekawią mnie dzisiejsze występy naszych zapaśników, kwalifikacje dyskiem i ćwierćfinał plażowych.
 
Rosjanie się podobno wycofali. Na liście startowej dalej są. Jeśli faktycznie się wycofają, to Dołędze nikt nie powinien zagrozić, a wysoko (5-6) może znaleźć się także Bonk. Chociaż faktycznie Kłokowa nikt nie widział w wiosce olimpijskiej, a sam Marcin twierdzi, że Akkajew ma problemy z poruszaniem się.
 
Ma ktoś stream do siatkówki z polskim komentarzem? Bo na tvp.sport.pl mam znowu czarny ekran.
 
14:12 Zapasy: -120kg styl klasyczny: Łukasz Banak - Chebbi Radhouane (1/8 finału)



14:27 Zapasy: -84kg styl klasyczny - Damian Janikowski - Nazmi Avluca (1/16 finału)
 
Back
Top