Halibut vs reszta świata

I wlasnie dlatego ukry i ruscy to zlo, skłócili was nawet na forum nie zwiazanym tematycznie z sytuacja na swiecie :beczka: jedyna sytuacja WIN WIN z tej calej wojny to znikniecie rosji i ukrainy na raz, tak niestety sie nie zdarzy. Nie mozna miec wszystkiego, ale nie ma co sie sprzeczac o jakis orkow z rosji czy ogrow z upadliny
 
Przypominam że to ja jestem tym pasterzem który pierwszy wyjaśnił halibuta po jego powrocie, i to nie raz.
Nawet się na nim podpisałem cytatem który dukał/djukał gdy się tłumaczył.:jjsmile:

Ej, ale przyznaj, że z premier Szwecji, Twoja wtopa z uprawnieniami policji się trochę odegrałem :p


Ale widzisz. Dzięki mnie jesteś w czymś pierwszy :d
Czyli, że @Halibut 2.0 stworzył @Siedem czy odwrotnie? Przypomina to Diaz vs. Conor.
 
Ostatnia moja odpowiedź do Ciebie w całokształcie tego forum. Nie będę psuł tego tematu wystarczy, że Ty w nim jesteś.

Nie, nie zblaźniłem się ty po prostu nie rozumiesz pewnych prostych rzeczy które Ci ludzie wałkują na potęgę.
Mojego zdania też nie zrozumiałeś Panie infantylny.
Możesz mieć swoje zdanie ok, ale nie przekonuj innych że ono jest słuszne. Każdy ma inny punkt widzenia przez pewne rzeczy które przeżył i które go otaczają

Ja mam synku wyższe wykształcenie od Ciebie oj dużo wyższe, a o ilości uprawnień dodatkowych nie wspominając.

I Tak jeżdżę, bo to lubię i mam z tego dobry sos i się tego nie wstydzę ;) nawet firmę transportowa miałem o czym możesz pomarzyć.
I lepiej Ci powiem. Ja zdałem prawko a nie kupiłem jak szoszony. Ale że mnie jebana onuca.

it,s all anout the money ;)

A Za mazwanie mnie banderowcem byś grubasie taki wpierdol wylapał że by cię rodzona matka nie poznała.

Proszę skończ mi odpisywać zajmij się swoimi kompleksami. Ja będę Cie z radością przewijał w dół rób ze mną to samo.
Z fartem.

Jeżeli ja próbuję zmienić innych poglądy, to kim Ty jesteś, jeżeli dostajesz kurwicy za sam fakt, że mam inny pogląd lub coś skrytykuje, podając argumenty, jak wczoraj, czy dziś zwyczajnie pisząc do Drzewa?

I widze, że zabolało z tym stereotypem kierowcy, że musisz się tak tłumaczyć. W takim razie przepraszam, nie wiedziałem, że masz kompleks inteligencji. Nie lubię uderzać w ludzkie kompleksy.
Eot.
 
@Siwy25_1 do swoich osiągnięć, którymi musisz się tak chwalić(brawo chłopcze, że skończyłeś studia. W Polsce to wybitne osiągnięcie) dodaj więzienie. Bo już któryś raz zauważam iż używasz zwrotów więziennych. Z tego też jesteś dumny?

I, głupku, piszesz, że to ja rozpierdalam wątek swoją osobą. Ale wiesz debilu, że to ty zacząłeś gownoburze i wysrywy personalne?
Nie ja.

Podobnie było wczoraj w temacie o konflikcie. Jesteś takim debilem, iż nie zauważasz że wątek rozpierdala ten kto zamiast gadać o przedmiocie rozmowy - zaczyna bluzgać na rozmówcę, o kłamaniu na jego temat nie wspominając. Ta firma to był niewypal, nie? Chociaż znam głupszych ludzi którym firmy jakoś prosperują.
 
Last edited:
Halibut niczym była toksyczna dziewczyna,ignorujesz ją to odpierdala jeszcze bardziej, by zwrócić na siebie uwagę.

Ale wiesz, że to Siwy mnie zaczepił wczoraj i dziś, że aż zaczął pisać elaboraty?

I wiesz, że Ty też notorycznie o mnie piszesz? Nie tak dużo jak swego czasu regularne zaczepki Szplina, ale jednak.
 
Że mam dobry humor, siedze sobie na pięknym francuskim wzgórzu, popijam zimne piwko i czytam jak ci dupa pęka to Ci odpisze.

Bez nerwów bez stresu.
a mam :gdzie:co o mnie myślisz, bo Cię nie znam i generalnie mało mnie interesuje opinia innych na mój temat.
Ja robię swoje i tylko moje cele mnie interesują.

Ciśniesz mnie bez oznaczeń od tirowców, a sam możesz książki podawać albo herbatę robic w pociągu, a z tego co pisałeś gdzieś na magazynie czy produkcji czy czymś podobnym robisz :beczka:
Poza tym nie ładnie szufladkować ludzi przeciez sam pisałeś że wszystkich trzeba szanować nie prawdaż?

Chcesz cisnąć ciśnij spływa to po mnie jak tłuszcz po twojej brodzie może Ci ulży.

Obrażaj mnie dalej ja mam dobrą zabawę czytając. Na prawdę. Kabaretów nie trzeba puszczać. Serio myślisz że się przejmę opinia jakiegoś ranoma bez znaczenia z internetu?

To obrażaj wszystkich pracowników po równo! A co!
Aż Ci napisze skromną listę zawodów na które mam papier żebyś nie pominął kogoś w tym szale obrażania oczywiście z hasłem równości o tolerancji na ustach :mamed:

Budowlańcy, zbrojarze, projektanci budowlani, inżynierowie, projektanci przepraw wojskowych, przedstawiciele handlowi, managerowie sieci aptek, operatorzy wozków/koparek/podnośników/żurawi, kierowcy A,B,C,C+E, C+HDS.

A ty co masz że uwazasz się za lepszego od KIEROWCY TIRA ?
:beczka:
gruby brzuch i kompleksy
.
 
Bez kitu.Typ jest głupio-mądry,robi błędy pierwszoklasisty i zdążył wkurwić połowę forum.A ego rozjebane do granic możliwości.
Ktoś o aparycji żywej reklamy antykoncepcji nie powinien tak gardzić innymi,bo wygląda to żenująco.
1624855770245.jpg
 
Bez kitu.Typ jest głupio-mądry,robi błędy pierwszoklasisty i zdążył wkurwić połowę forum.A ego rozjebane do granic możliwości.
Ktoś o aparycji żywej reklamy antykoncepcji nie powinien tak gardzić innymi,bo wygląda to żenująco.
View attachment 45916
mogę spytać czemu jedziecie go po wyglądzie
Bo to że jest dzbaniskiem to ja rozumiem ale co ma do tego że jest wanna be @szplin a jakimś herkulesem sterydów
 
mogę spytać czemu jedziecie go po wyglądzie
Bo to że jest dzbaniskiem to ja rozumiem ale co ma do tego że jest wanna be @szplin a jakimś herkulesem sterydów
W skrócie wpadł na forum i zaczął wszystkich ustawiać kto nie miał takiego zdania,jak on i nawet nazwał to "krucjatą".Były też mocne wyzwiska w strone userów mimo jego narracji,że sam nie wyzywa.Były też wjazdy personalne,więc nie ma co się dziwić,że ludzie na niego tak reagują.99 picks dostał,Ryt też,więc dla niego nie będzie również taryfy ulgowej.
 
W skrócie wpadł na forum i zaczął wszystkich ustawiać kto nie miał takiego zdania,jak on i nawet nazwał to "krucjatą".Były też mocne wyzwiska w strone userów mimo jego narracji,że sam nie wyzywa.Były też wjazdy personalne,więc nie ma co się dziwić,że ludzie na niego tak reagują.99 picks dostał,Ryt też,więc dla niego nie będzie również taryfy ulgowej.
chyba że tak
Ja po wyglądzie zawsze trasz tokowałem kumpli albo sterydowych frajerów(sam jestem budowy typowego dziada jak Anderson Silva)
ale jak krucjata to deus vult!!!
 
Że mam dobry humor, siedze sobie na pięknym francuskim wzgórzu, popijam zimne piwko i czytam jak ci dupa pęka to Ci odpisze.

Bez nerwów bez stresu.
a mam :gdzie:co o mnie myślisz, bo Cię nie znam i generalnie mało mnie interesuje opinia innych na mój temat.
Ja robię swoje i tylko moje cele mnie interesują.

Ciśniesz mnie bez oznaczeń od tirowców, a sam możesz książki podawać albo herbatę robic w pociągu, a z tego co pisałeś gdzieś na magazynie czy produkcji czy czymś podobnym robisz :beczka:
Poza tym nie ładnie szufladkować ludzi przeciez sam pisałeś że wszystkich trzeba szanować nie prawdaż?

Chcesz cisnąć ciśnij spływa to po mnie jak tłuszcz po twojej brodzie może Ci ulży.

Obrażaj mnie dalej ja mam dobrą zabawę czytając. Na prawdę. Kabaretów nie trzeba puszczać. Serio myślisz że się przejmę opinia jakiegoś ranoma bez znaczenia z internetu?

To obrażaj wszystkich pracowników po równo! A co!
Aż Ci napisze skromną listę zawodów na które mam papier żebyś nie pominął kogoś w tym szale obrażania oczywiście z hasłem równości o tolerancji na ustach :mamed:

Budowlańcy, zbrojarze, projektanci budowlani, inżynierowie, projektanci przepraw wojskowych, przedstawiciele handlowi, managerowie sieci aptek, operatorzy wozków/koparek/podnośników/żurawi, kierowcy A,B,C,C+E, C+HDS.

A ty co masz że uwazasz się za lepszego od KIEROWCY TIRA ?
:beczka:
gruby brzuch i kompleksy
.

Uuu, widze kolejna rzecz zabolała. Wykazanie, że masz ból dupy kosmiczny. Stąd zacząłeś dawać mi emotikony bonesa, by pokazać luz. Ale ludzie tak głupi nie są :) i stąd teraz taki ton. Wcześniej kondomy i inne podobne, teraz piszesz językiem zbliżonym do mojego, bardziej kulturalnym. Każdy widzi tamte posty i widzi, że pisał je zagotowany typ.
A w środku ci się pewnie gotuje ;)
Fakt iż musiałeś elaborat napisać o tym świadczy. Ja nie ukrywam iż się bulwersuje gdy uważam, że jestem niesłusznie jechany, i dlatego ciągle odpisuje. Ty, gdyby Cię to nie ruszało, byś to olal i zrobił w tym czasie coś ciekawszego.

Chyba nie muszę tłumaczyć jakim jesteś hipokryta jeżeli chodzi o szufladkowanie. Lecz chyba muszę Ci wyjaśnić, gdyż nie zrozumiałeś: nie wyczuwasz ironii i żartu w bawieniu się konwencja tirowca. To jak z żartami o Żydach, Polakach czy Ukraińcach. Napisałem wyraźnie, że wpasowujesz się w stereotyp o kierowcach ciężarówek, a nie, że jesteś jak kierowcy ciężarówek. Jeszcze ironicznie chyba dodałem coś w stylu "Patrząc po Tobie to chyba w tym stereotypie coś jest".
I nie będę ci tłumaczył co mam. Raz- nie mam aż tak spierdolonego ego jak Twoje, dwa- nie uważam się broń Boze za lepszego od kierowcy tira. Ba! Nie uważam się nawet za lepszego od sprzątaczki czy szambiarza. Za to Ty czujesz się lepszy od innych, skoro tak pochopnie odzywasz się do nich jak do śmieci, mówisz o nich jak o śmieciach.
I myślisz, że masz do tego prawo, bo uważasz np ich poglądy za niesłuszne, narodowość, czy tam jakie jeszcze masz powody.
Nieprzypadkowo olewam Twoje wyzwiska i staram się skupić na merytoryce od której zawsze uciekasz. Właśnie dlatego iż wiem, że częścią wysrywow nie mam co się przejmować, gdyż mają zerowa wartość(w przeciwieństwie do Ciebie który tak bardzo ma wyjebane na moje inwektywy, że chcialby mi wpierdolić i ryzykować więzieniem w imię tego wyjebania xd ) i skupiam się na rzeczach które mają sens.
 
Najbardziej wkurwiajacy jest ktos, kto mysli, ze jest madry, a nie umie zlozyc poprawnego zdania i ma spore zaburzenia osobowosci. Koniec koncow jest glupi, a wizualizuje sobie, ze on to ten madry a wszyscy dookola to proste chlopy bez rozumu.
 
Bez kitu.Typ jest głupio-mądry,robi błędy pierwszoklasisty i zdążył wkurwić połowę forum.A ego rozjebane do granic możliwości.
Ktoś o aparycji żywej reklamy antykoncepcji nie powinien tak gardzić innymi,bo wygląda to żenująco.
View attachment 45916


Ja gardzę innymi? Pisze to człowiek który chciałby wybić lewaków, Ukraińców, i rozpoczął rozmowy ze mną od okazywania mi notorycznie pogardy?
Do tego stopnia, że aż musi wrzucać moje zdjęcia, jak jakiś upośledzony śmieć, by se tam jeszcze dodać jakieś wysrywy?


Wrzuć swoje zdjęcie. Poważnie. Będziesz totalna pizda jeśli tego teraz nie zrobisz.
 
mogę spytać czemu jedziecie go po wyglądzie
Bo to że jest dzbaniskiem to ja rozumiem ale co ma do tego że jest wanna be @szplin a jakimś herkulesem sterydów
W skrócie wpadł na forum i zaczął wszystkich ustawiać kto nie miał takiego zdania,jak on i nawet nazwał to "krucjatą".Były też mocne wyzwiska w strone userów mimo jego narracji,że sam nie wyzywa.Były też wjazdy personalne,więc nie ma co się dziwić,że ludzie na niego tak reagują.99 picks dostał,Ryt też,więc dla niego nie będzie również taryfy ulgowej.



On kłamie. Zwyczajnie kłamie. Wpadłem na forum, nie zgadzali się z moimi poglądami i zaczęli mnie jechać bo jakiś profil z którego wrzucali antyukraińska propagandę nazwałem onucerskim.
Od tamtej pory, zwlaszcza Vitas- pod co drugim moim komentarzem zaczął mnie wyzywać od pedałów, Szplin od obciagaczy, no i widzisz co się dzieje.
Tak jest od tygodni- jak z tym co zrobił Siwy. Skomentowałem coś normalnie, i ta sama gownoburza , wyzwiska, a jak nie mają już żadnych podstaw do obrażania to wrzucają moje zdjęcie, nie wiadomo po co bo takie coś to tylko imbecyle rozśmiesza.
Kurwa, przecież taki Marcinos był takim zjebem, że pół nocy obrażał mnie i moją dziewczynę od najgorszych, bo się oburzył że biorę ślub kościelny nie będąc wierzącym.
Szplin swego czasu po kilka razy dziennie, w komentarzach do innych userow, pisał jakim to nie jestem debilem i obciagaczem. Nie wiem co oni mają z tym ciągłym gadaniem o obciąganiu.
 
Back
Top