Halibut vs reszta świata

Ortografii uczyliśmy się z naszej murzyńskiej czytanki. :tiphatb:
35854201558KS.jpg
 
A idź pań.
Dom wybuduje i wyremontuje. Most zaprojektuje i wybuduje.
Wszystkim co ma koła pojadę na koniec świata, żeby w internecie się dowiedzieć, że jestem chuj
:childcry: normalnie się załamie chyba.


Czyli człowiek który umie budować czy prowadzić- nie może być chujem? Lol. Typowa logika u Ciebie.
 
Vitas jest i chujem i pizda która nie ma jaj wstawić swojego zdjęcia. Siwy jest chujem tylko z rozumem Kubusia Puchatka, ale raczej nie pizda.

teraz piszesz językiem zbliżonym do mojego, bardziej kulturalnym.
hahahaha no nie zdzierze jakie ty szpagaty nakurwiasz, frajerem tez jestes, do czego sie przyznales. Piszesz w postach u userach, ale sprytnie ich nie oznaczasz, a jak ktos oznaczy ciebie to cisniesz, ze maja obsesje na twoim punkcie. Nikim tu nie gardze bardziej niz toba parówo.
 
@Halibut 2.0 znowu zajebales szpagat, przeciez twoj wizerunek wielokrotnie pokazywany, jest nawet na 1 stronie tego tematu bodajze 4-5 post, ale wtedy dupa cicho bo nie pasowalo do narracji. @vitas zrobil dokladnie to samo juz go wyzywasz od chujów i pizd, zeby weszlo w twoja wizje, ze zly vitas sie do ciebie przyjebal. A nie zauwazasz, ze twoj wizerunek wstawialo juz mase osob z tym tutaj na 1 stronie. Wiec jechac z toba brudna kurwo, moze szczurzyca przejrzy na oczy i zobaczy, ze nawet do szczura ci brakuje, nie wiem co mozesz symbolizowac, padline?
 
@Halibut 2.0 znowu zajebales szpagat, przeciez twoj wizerunek wielokrotnie pokazywany, jest nawet na 1 stronie tego tematu bodajze 4-5 post, ale wtedy dupa cicho bo nie pasowalo do narracji. @vitas zrobil dokladnie to samo juz go wyzywasz od chujów i pizd, zeby weszlo w twoja wizje, ze zly vitas sie do ciebie przyjebal. A nie zauwazasz, ze twoj wizerunek wstawialo juz mase osob z tym tutaj na 1 stronie. Wiec jechac z toba brudna kurwo, moze szczurzyca przejrzy na oczy i zobaczy, ze nawet do szczura ci brakuje, nie wiem co mozesz symbolizowac, padline?
To jest typowy laps, z nim nie ma merytorycznej dyskusji.
Czekam na te elaboraty jutro i fikołki w cytowaniu poszczególnych fragmentów, zamienianych na korzyść jego narracji, to będzie niezła beka
 
hahahaha no nie zdzierze jakie ty szpagaty nakurwiasz, frajerem tez jestes, do czego sie przyznales. Piszesz w postach u userach, ale sprytnie ich nie oznaczasz, a jak ktos oznaczy ciebie to cisniesz, ze maja obsesje na twoim punkcie. Nikim tu nie gardze bardziej niz toba parówo.


Ty jesteś jednak głupi.

Myślisz, że nie oznaczyłem Vitasa, by ukryć przed nim tę wiadomość? W wiadomości o której mam niemal pewność, że ja przeczyta?

I się podnieciła tym kulturalnym językiem. Jakbyś nie zauważył, że używam wulgaryzmów i ostrych inwektyw w odpowiedzi na takie.
 
@Halibut 2.0 znowu zajebales szpagat, przeciez twoj wizerunek wielokrotnie pokazywany, jest nawet na 1 stronie tego tematu bodajze 4-5 post, ale wtedy dupa cicho bo nie pasowalo do narracji. @vitas zrobil dokladnie to samo juz go wyzywasz od chujów i pizd, zeby weszlo w twoja wizje, ze zly vitas sie do ciebie przyjebal. A nie zauwazasz, ze twoj wizerunek wstawialo juz mase osob z tym tutaj na 1 stronie. Wiec jechac z toba brudna kurwo, moze szczurzyca przejrzy na oczy i zobaczy, ze nawet do szczura ci brakuje, nie wiem co mozesz symbolizowac, padline?

Jejku, to jest urocze jacy Wy jesteście głupi.
Nazywam @vitasa pizda bo jak gimnazjalista bawi się w ocenianie czyjegoś wyglądu by mu ublizyc samemu nie wrzucając swojego zdjęcia, a Wy piszecie elaboraty o tym, że jestem frajerem bo było już tu moje zdjęcie. Czy ja się oburzylem, że wrzucił tu moje zdjęcie?nie? Więc twój wpis jest zakopany.
Nie. Czytajcie ze zrozumieniem.
Wiesz, oburzasz się, że wyzywam Vitasa i Ciebie bo jesteście pizdami które bawią się w ocenianie czyjejś twarzy lub obrażanie czyjejś narzeczonej. Po czym kolejny raz robisz z siebie idiotę pisząc kilka postów z oburzeniem, że robię fikołek, po czym okazuje się że żadnego fikołka nie ma, bo oburzasz się na coś czego nie zrobiłem....a na koniec obrażasz moja narzeczona.
I to obrażasz znowu robiąc z siebie debila, gdyż nie znasz jej, nie widziałeś, a wyzywasz. Czyli obrażasz bez żadnego sensu i wartości w tych inwektywach. Jak Vitas, styl gimnazjalisty.
"Matka Marcinosa to lampuciara która ssie brudnym murzynom za pieniądze". To ten sam poziom.


Kurwa, to ja jestem zły, podczas gdy kilka osób z forum pokazuje w tym temacie iż mają taki incydent kałowy, że robią takie rzeczy jak Wy.
To co pisał o Tobie @rash to nie była połajanka nauczyciela. On ładnymi słowami napisał, że jesteś godny pogardy z takim zachowaniem, co myśli o Tobie duża część forum. Sam się przedstawiasz jako robak.
Gdy pierwszy raz tak się w stosunku do mnie zachowywałes - wybaczyłem ci gdy mnie przeprosiles. Drugi raz gdy robiles- uznałem że się nacpales.

Ale, że trzeci raz robisz to samo, i to po przeprosinach, robisz coś za co przepraszałes, to uznaje cie cię za osobę która jest po prostu zła, świadomie, w dodatku tępa , gimnazjalna, robiąca notorycznie to za co przepraszała już xd
I nic ci nie pomoże to, że kolejny raz wysmiejesz, że robię błędy. To jedyna rzecz która ma sens w twoich obraźliwych obrzygach.
 
Last edited:
I jeszcze daje ci lajki
@marcinos ta sama zgraja. Każdy z nich, czy to kumpel czy Szplin robi z siebie kogoś tak godnego pogardy jak Ty. Ale też nie mogą być tak głupi by nie widzieć jakiego strzelasz fikołka z tym tekstem o zdjeciu
 
Chłopaki spokojnie, to tylko forum internetowe


Widzisz, ja od poczatku tak to staram się traktować. Ale dosłownie kilka osób ma takie rozwolnienie, że od kilku miesięcy robią taki syf na forum gdy coś pisze. To notorycznie są te same osoby, niektóre przystopowały, jak Szplin, inne nie, jak Marcinos czy Vitas. To 3-5 osób które robią takie wysrywy, i sprawiają sztuczne wrażenie, że całe forum to popiera bo nawzajem dają sobie lajki. Bo 3 te same osoby w taki sposób notorycznie mnie atakuje- więc jest wrażenie tłumu. A to ciągle jest tylko kilku zjebów.
 
hahahaha no nie zdzierze jakie ty szpagaty nakurwiasz, frajerem tez jestes, do czego sie przyznales. Piszesz w postach u userach, ale sprytnie ich nie oznaczasz, a jak ktos oznaczy ciebie to cisniesz, ze maja obsesje na twoim punkcie. Nikim tu nie gardze bardziej niz toba parówo.


Teraz się kapnałem, że w tym poście obrażasz @szplin a on ci dał za to lajka xd

Przecież on notorycznie swego czasu obrażał mnie po kilka razy dziennie bez oznaczeń, odpisywał mi obraźliwie nie oznaczając mmie. Nieźle. On jest takim hipokryta, że lajkuje każde gówno które mnie ma rzekomo obrazić xd
 
@Halibut 2.0 znowu zajebales szpagat, przeciez twoj wizerunek wielokrotnie pokazywany, jest nawet na 1 stronie tego tematu bodajze 4-5 post, ale wtedy dupa cicho bo nie pasowalo do narracji. @vitas zrobil dokladnie to samo juz go wyzywasz od chujów i pizd, zeby weszlo w twoja wizje, ze zly vitas sie do ciebie przyjebal. A nie zauwazasz, ze twoj wizerunek wstawialo juz mase osob z tym tutaj na 1 stronie. Wiec jechac z toba brudna kurwo, moze szczurzyca przejrzy na oczy i zobaczy, ze nawet do szczura ci brakuje, nie wiem co mozesz symbolizowac, padline?
Ty musisz być po prostu złym człowiekiem albo mega sfrustrowanym życiowo. Nie wiem kto inny stosowałby taką retorykę i dawał pod tym lajki
 
Ty musisz być po prostu złym człowiekiem albo mega sfrustrowanym życiowo. Nie wiem kto inny stosowałby taką retorykę i dawał pod tym lajki


Jeszcze bym dodał, że on nawet nie skumał że w sygnaturze mam swój wizerunek. Może by się domyślił, że nie chodziło mi o wstawienie zdjęcia przez Vitasa.

Co do reszty o której piszesz- i tak będzie miał wyparcie.
 
Ulaniec tylko dzisiaj wspomniał o mnie kilka razy,syndrom sztokholmski na pełnej:beczka:

Zaraz tupnie nóżką i strzeli focha z ignorem,a za 3 dni znowu zacznie cytować.

Koło życia ryby:bayan:
 
Ulaniec tylko dzisiaj wspomniał o mnie kilka razy,syndrom sztokholmski na pełnej:beczka:

Zaraz tupnie nóżką i strzeli focha z ignorem,a za 3 dni znowu zacznie cytować.

Koło życia ryby:bayan:


Nie zrozumiały jest ten wpis. Czyli gdy ty co chwilę o mnie piszesz, obrażasz mnie, to masz syndrom sztokholmski?
Czemu miałbym o Tobie nie wspominać w dyskusji która się toczy m.in o
Tobie i kilku innych osobach, i w której aktywnie uczestniczysz?

Siwy już wczoraj próbował przykryć swój ból dupy sztucznym luzem, teraz
Ty próbujesz gdy wiesz, że wszyscy widzą iż z tej pękniętej życi zrobiłeś z siebie zjeba. Teraz emotikonki z popkornem że niby masz wyjebane i tylko prowokowałes. Nawet jeżeli to prawda- to takiego typu prowokowanie dla gimnazjalnej inby świadczy jeszcze gorzej o Tobie.


Edit:
A, rozumiem. Ty widzisz w sobie kata który gnoi słabszego, i nasz mnie za ofiarę bo nie znizam się do Twojego poziomu i nie zaczynam opluwać przy byle okazji. Lol
 
Last edited:
Back
Top