Halibut vs reszta świata

Nie żeby coś Hali, ale może chodzi o twój sposób bycia? Możesz nikogo nie obrażać, ale w zasadzie większość twoich postów jest mocno specyficzna. A zauważ, że to i tak mocno specyficzne forum, a jednak sie tu, że tak powiem - wyróżniasz. Ja mam wyjebane bo i tak głównie kręcę tu bekę, ironizuje i szydzę. Czasem coś poważniej napisze.
Ale komuś mogła się przelać czara goryczy i teraz co byś nie napisał to będzie wojna.
Nie oceniam czyja to wina, kto tu jest tym lepszym, a kto gorszym, kto kogo wyjaśnił, kto ma merytoryczne argumenty, a kto nie umie czytać. Bo mi się po prostu nie chce tego wszystkiego nadrabiać. Ty będziesz w swoich oczach tym, który ma rację, oni w swoich oczach też. Żaden z tu udzielających się w tej wojence użytkowników nie potrafi spojrzeć z perspektywy drugiej strony i próbować ja zrozumieć. Ty też nie. Tyle ode mnie.

Masz niemal całkowitą rację :)
 
No w chuj zazdroszcze ci jakiejs swietłany.

Komuś widzę fantazja wjechała.Zaraz elaboraty o pedałach sie zaczną. Zluzuj majty djuk 2.0


Wiesz, że moja dziewczyna to Polka, więc już w ogóle robisz fikołek.


Pamiętasz jak na początku pisałeś kilkanaście razy, że sypiam z Tytusem itd?
Napisałem te wstawkę o Szplinie w odniesieniu do tamtych Twoich wysrywow. Czyli przyznajesz, że to zjebane, i że jesteś jak Djuk?
No bo skoro mnie nazywasz Djukiem , za to, że wskazałem rzecz jaką ty robiles- to serio sam się teraz zaorales :)
 
@vitas nie masz dziewczyny , podejrzewam że nawet Ukrainki dają ci kosza, stąd taki stosunek i robienie z siebie robaka z zazdrości, że nie tylko mam dziewczynę, to jeszcze Polke. A ciebie muszą odrzucać nawet ukraińskie prostytutki.


Wiesz, że nasza dyskusja jest jak dyskusje Djuka? I przypominam, że ty ją zacząłeś i w takiej djukowej formie.
 
Mocne słowa jak na ulanego morswina.

No, jeszcze bardziej się poniżaj. Jesteś tak okropny, że nawet ulany halibut jest atrakcyjniejszy dla kobiet.

Podejrzewam, że chodzi o Twój charakter. O to, że odnosisz się nawet do nieznajomych kobiet jak zjeb.

Wiesz, że nasza dyskusja jest jak dyskusje Djuka? I przypominam, że ty ją zacząłeś i w takiej djukowej formie.

Go olałem w pewnym momencie, więc drugiego Djuka, Ciebie, też oleje. Już dawno powinienem, za te teksty pedalskie z lipca.
 
No, jeszcze bardziej się poniżaj. Jesteś tak okropny, że nawet ulany halibut jest atrakcyjniejszy dla kobiet.

Podejrzewam, że chodzi o Twój charakter. O to, że odnosisz się nawet do nieznajomych kobiet jak zjeb.

Wiesz, że nasza dyskusja jest jak dyskusje Djuka? I przypominam, że ty ją zacząłeś i w takiej djukowej formie.
Badasz mnie,czy co? Nie jestem zainteresowany.
 
Niesamowite. Temat założony dla beki. Co drugi post to wyzwiska i plucie. Mówi ze pada deszcz i cieszy się ze ma swój temat. Niesamowite.
:no no:
 
Niesamowite. Temat założony dla beki. Co drugi post to wyzwiska i plucie. Mówi ze pada deszcz i cieszy się ze ma swój temat. Niesamowite.
:no no:


A kto się tu cieszy, że jest pluty?
Chyba nikt.
I spokojnie, już pisałem, że nie będę się zachowywał jak Twoi koledzy i z mojej strony koniec z tym syfem i wysrywami jakimi tu jeżdżą.
Nie dla djukonizacji forum!
 
E3185CFC-5559-4F2E-834A-C1E6F77B8F55.jpeg


:roberteyeblinking:
 
Back
Top