Halibut vs reszta świata

A może mi ktoś podać jego jeden durny post? Bo o paznokciach widziałem, ale coś na temat Ukrainy?


Wejdź w temat o konflikcie. Oni dostają amoku gdy podaje w wątpliwość wrzucane dezinformację przez trolli, czy gdy stwierdze, że uważam iż w naszym interesie jest wysyłanie broni Ukrainie. No ale nie można mieć swoich poglądów.
 
14991505703655.jpg
 
Ja mam tego atencjusza w ignorze i wam też polecam :lol:
 
Ja mam tego atencjusza w ignorze i wam też polecam :lol:
Ja nie ma nikogo w ignorze, znaczy mam ale w takim umysłowym, a nie jako opcja na forum. Jak chce to mogę odpisać na zaczepkę albo sam się dosrać żeby wbić szpile ale na dłuższe i durne wysrywy nauczyłem się po prostu nie odpowiadac i nie bić piany, szkoda czasu na internetowe bagno. Nawet jak ktoś usilnie próbuje szczekać w moim kierunku, również polecam takie rozwiązanie
:tiphatb:
 
Ja nie ma nikogo w ignorze, znaczy mam ale w takim umysłowym, a nie jako opcja na forum. Jak chce to mogę odpisać na zaczepkę albo sam się dosrać żeby wbić szpile ale na dłuższe i durne wysrywy nauczyłem się po prostu nie odpowiadac i nie bić piany, szkoda czasu na internetowe bagno. Nawet jak ktoś usilnie próbuje szczekać w moim kierunku, również polecam takie rozwiązanie
:tiphatb:


Ja próbowałem, tak było na początku gdy Szplin i Vitas na mnie srali, by nie dać się prowokować. Kurwa wymieklem. Ignory są dla takich ludzi jak ja bez sensu.
 
Back
Top