Halibut vs reszta świata

Mnie w ogóle dziwi że Wam się chce tak odbijać piłeczkę i tracić czas na bezproduktywne pierdololo, które do niczego nie prowadzi.
Jakie odbijanie piłeczki? Przecież ja 99% tych wysrywów omijam. A zamiast polemiki z debilem wolałbym długie filozoficzne dysputy z mruczkiem sąsiada, bo to całkiem bystre stworzenie, które wie, że nie sra się na własny dywan, nie to co ukry czy inne halibuty co mają nasrane w bani
 
Jakie odbijanie piłeczki? Przecież ja 99% tych wysrywów omijam. A zamiast polemiki z debilem wolałbym długie filozoficzne dysputy z mruczkiem sąsiada, bo to całkiem bystre stworzenie, które wie, że nie sra się na własny dywan, nie to co ukry czy inne halibuty co mają nasrane w bani

Mówię, obsesja.

Niby postów nie czyta moich, a jednak często na nie odpisuje.

Niby ma mnie w dupie, a średnio kilka razy dziennie musi jakieś wysrywy o mnie napisać, nigdy nie związany z merytoryka, tylko z wulgarnością bez celu i sensu.

De facto sam przyznając się do debilstwa.

Juz nie mówię o tym, że sra na swoich bliskich, rodzinę, gdyż z pewnością wielu z nich podziela moje poglądy, biorąc pod uwagę że skrajne poglądy Szplina to plankton w Polsce. Nie wierzę, że obraca się wokół samej patologii. Ba, obraża pewnie większość forumowiczów, gdyż nawet tutaj wątpię by znalazło się więcej niż 30 osób o takich zjebanych postawach.
 
Last edited:
A skad ty gruba pizdo mozesz wiedziec jakie poglady ma jego rodzina i to wg ciebie merytoryczny post, gdzie chyba polubiles to słowo, bo nie mozna w nim zrobic błędu i co drugi post je powtarzasz,

:DC:
Pomyślałem, że możesz wyjść na debila hipokrytę i się tu odezwać przy sugerowaniu wjazdu na bliskich, lecz dawałem małe szanse na to.

Jedziesz! Opisz, kiedy poznałeś moją dziewczynę :)


A ja, masz słuszność, nie mogę wiedzieć jakie poglądy maja jego bliscy. Lecz biorąc pod uwagę, jak mało jest prawdopodobne by wszyscy mieli w każdym aspekcie wojny na Ukrainie identyczne, cóż...


Masz obsesję jednak.
Ps. Sprawdź czy ja używam częściej słowa "merytorycznie" czy Szplin "debil" "ukrofil" "podludz".

Masz taką obsesję do mojej osoby, że zwracasz uwagę na częstotliwość używanych przeze mnie słów. Ciekawe.
 
Last edited:
:DC:
Pomyślałem, że możesz wyjść na debila hipokrytę i się tu odezwać przy sugerowaniu wjazdu na bliskich, lecz dawałem małe szanse na to.

Jedziesz! Opisz, kiedy poznałeś moją dziewczynę :)


A ja, masz słuszność, nie mogę wiedzieć jakie poglądy maja jego bliscy. Lecz biorąc pod uwagę, jak mało jest prawdopodobne by wszyscy mieli w każdym aspekcie wojny na Ukrainie identyczne, cóż...


Masz obsesję jednak.
Ps. Sprawdź czy ja używam częściej słowa "merytorycznie" czy Szplin "debil" "ukrofil" "podludz".

Masz taką obsesję do mojej osoby, że zwracasz uwagę na częstotliwość używanych przeze mnie słów. Ciekawe.
A obsesja to twoje drugie ulubione slowo, otworz slownik to moze ci ten zalany tluszczem mozg zacznie cos lapac. Po prostu @szplin szanuje, a ty jestes zwykla sciera.
 
A obsesja to twoje drugie ulubione slowo, otworz slownik to moze ci ten zalany tluszczem mozg zacznie cos lapac. Po prostu @szplin szanuje, a ty jestes zwykla sciera.


Szplina szanujesz bo używa tego samego, troglodyckiego sposobu wypowiedzi. Zjeb ze zjebem się dogada. Tylko, że on jest inteligentny, a Ty jesteś jak Djuk. W dodatku groźny dla otoczenia. Brak błędów ortograficznych nie świadczy o tym, że nie jesteś głupi. Nie powinieneś pracować jako psycholog. Co najwyżej w sekretariacie(tam docenia to, że nie jesteś lotny, ale piszesz poprawnie).
 
Ten temat ma służyć do kłótni, czy do zabawy "kto kogo bardziej obrazi"?
Jeżeli to pierwsze, to muszę przestać odpisywać tym ludziom, jeżeli to drugie to pobawię się jeszcze trochę. Bo kłótnia tego nazwać nie można. Obrzucanie kogoś kupa nie jest kłótnia. Tylko zachowywaniem się jak małpy.

Swoją drogą- znam i inteligentnych, wykształconych Ukraińców, i prostaczków Ukrow. Lecz tak głupiego jak Marcinos chyba nie znam. Każdy Ukrainiec stoi wyżej od niego
 
No akurat chuj to Nas interesuje. Najlepiej jakbyś w ignora wrzucił to forum i wrócił do nauki, bo się rok szkolny zaczął.
Ja jestem mocno wyedukowany
Z moich obliczeń wynika że to ty chodziłeś do szkółki gdy założyłeś tu konto :jarolaugh:
 
Czekam jeszcze tylko kiedy Djuk dołączy do "dyskusji". :corn:
 
Słaby temat. Do zamknięcia. Myślałem że będzie rzutki, błyskotliwy, inteligentny... a jest miałki.
Że argumenty będą co najmniej takie jak w temacie o majonezie, a tu stypa i żenua :jon:
 
Słaby temat. Do zamknięcia. Myślałem że będzie rzutki, błyskotliwy, inteligentny... a jest miałki.
Że argumenty będą co najmniej takie jak w temacie o majonezie, a tu stypa i żenua :jon:
Majonez jest pożyteczny
 
Słaby temat. Do zamknięcia. Myślałem że będzie rzutki, błyskotliwy, inteligentny... a jest miałki.
Że argumenty będą co najmniej takie jak w temacie o majonezie, a tu stypa i żenua :jon:
:korwinstupid: tutaj chodzi o to żeby nie czytać tego wszystkiego w innych tematach.
 
Ja próbowałem, tak było na początku gdy Szplin i Vitas na mnie srali, by nie dać się prowokować. Kurwa wymieklem. Ignory są dla takich ludzi jak ja bez sensu.
Wpadłeś do działu w którym byliśmy na długo przed tobą,próbowałeś wyjasniać każdego kto miał inne niż ty poglądy,następnie dostałeś po łbie i zgrywasz ofiarę. Załosny jesteś.
 
Wpadłeś do działu w którym byliśmy na długo przed tobą,próbowałeś wyjasniać każdego kto miał inne niż ty poglądy,następnie dostałeś po łbie i zgrywasz ofiarę. Załosny jesteś.


A ja uważam, że się mylisz :)
Z trzema, pięcioma osobami pisałem głównie :) przyznaje, że może na początku kilka razy przesadziłem w probach przekonywania, ale to wy zaczęliście być agresywni. oburzyło was, że ruskich propagandystów od dezinformacji nazywam trollami, czy, że mam inne poglądy na temat dostaw broni czy mam inne poglądy na temat Ukraińców w Polsce :) gdybyście nie byli zjebani wystarczyłoby napisać "ja się z tobą nie zgadzam, uważam tak bo tak i tak.." a nie dodawaj masę wysrywów. Jakoś później tak potrafiliśmy pisać. Później byliście uprzedzeni i każdy zwyczajny pogląd jaki przedstawiłem sprowadzaliscie do jakiejś afery za którą trzeba mnie zgnoic.
A, że często coś krytykowalem- no nie moja to wina tylko Wasza, że wrzucaliscie tyle propagandowych śmieci :) (hue hue)
Wielcy oburzeni bez dystansu: innych mogą wyzywać dookola, srać na nich, wyśmiewać za poglądy i pisać jacy to nie są otumanieni propaganda- ale ich nie tylko nie wolno skrytykować, co tylko dyskutować z treściami jakie wrzucają. Wszędzie sami okrofile i debile- ale jak ktoś śmieciowego propagandysta nazwie onuca- święte oburzenie(mimo, że użyłem takiego określenia może kilka razy). Inni mogą być całym narodem robaków, zjebow, śmieci, gnid- ale kurwa anonimowego trolla w necie nie można skrytykować bo uważacie, że jego dezinformacyjną działalność jest usprawiedliwiona.
A nawet gdyby nie zgodzić się z tym, że te profile szkodzą siejąc nienawiść i fejki, to co?
Czy zwyczajnie pozwolić krytykować konta opierające się na szerzeniu dezinformacji i nienawiści ?
Szłaby normalna dyskusja gdybyście nie zaczęli być wulgarni, pisać o obciąganiu itd, usprawiedliwiając to tym, iż macie do tego prawo bo coś tam coś tam.
Ty się zmieniłeś i nie zachowywałes potem jak fiut, ograniczałes się tylko do lajkowania wysrywow Szplina.

Tutaj na forum ma się na coś troszkę bardziej kontrowersyjny pogląd, np, że nie uważa się iż panie gejów i trans to dobre rozwiązanie, i już się jest zjebem godnym bezrefleksyjnego ataku :)
Albo, że widzi się plusy Ukraińców w Polsce.
Chuj, że w twarz byście pewnie w większości tak nie bluzgali innym, bo połowie ludzi do koła musielibyście bluzgać za takie poglądy, no ale internet to internet. Tu można :)
 
Last edited:
Masz rację. Majonez dzieli się na: pożyteczny (taki, który można zjeść - Kielecki) oraz dekoracyjny (taki, którym można udekorować, np. kibel, kiedy się go tam wylewa).

:tysoncoffe:
Taki stary a taki głupi. Do czyszczenia kibli to się kieleckiego używa. Kamień rozpuszcza lepiej niz domestos.
 
Wpadłeś do działu w którym byliśmy na długo przed tobą,próbowałeś wyjasniać każdego kto miał inne niż ty poglądy,następnie dostałeś po łbie i zgrywasz ofiarę. Załosny jesteś.
Nie pierdol. Zostałeś WYJAŚNIONY. A całe Twoje poglądy to tylko powtarzanie ruskiej propagandy. Jeszcze powinienem przy okazji zahaczyc o sumerów, fazy księżyca i odmienność poglądów Junga i Freuda, ale za głupi na to jestem, więc ograniczę się do lapidarnej, prostackiej wypowiedzi, zostawiając kilkaset wierszy wolnych do uzupełnienia przez jakiegoś ukrainskiego myśliciela.
 
Nie pierdol. Zostałeś WYJAŚNIONY. A całe Twoje poglądy to tylko powtarzanie ruskiej propagandy. Jeszcze powinienem przy okazji zahaczyc o sumerów, fazy księżyca i odmienność poglądów Junga i Freuda, ale za głupi na to jestem, więc ograniczę się do lapidarnej, prostackiej wypowiedzi, zostawiając kilkaset wierszy wolnych do uzupełnienia przez jakiegoś ukrainskiego myśliciela.


No właśnie to ty sobie to dopowiadasz, a nie ja :)
Nigdy nie napisałem, może tylko raz o tobie, że wasze zachowanie to otumanienia ruska propaganda.
Nigdy nie twierdziłem, jebany kłamco, że wszystko co ma inne spojrzenie i poglądy to tylko ruska propaganda. Dla ciebie samo twierdzenie, że w przestrzeni jest dużo ruskiej propagandy - to oznacza to co piszesz.
Lecz to tylko twoje wyobrażenie.


Nie jestem takim debilem jak ty, który każdego kto nie chce jebać Ukrainy, nazywa...otumanionym ukraińska propaganda, ukrofilem, zjebem :) sługa Ukrainy :)
Tzn odkąd tak zacząłeś mnie tak nazywać za poglady- dajesz prawo by siebie tak nazywać. Lecz to była twoja decyzja.
Też dajesz prawo siebie nazwyc wtedy sługa Rosjan.
 
Back
Top