Gierki od FromSoftware i inne soulsborne

Kurde nie wiem w co teraz zagrać. Czy czekać na Phantom Blade 0 a może Stellar Blade 2 bo Gothic Remake to chyba narazie jest średnio grywalny

Jeszcze chciałbym ocenić COE33 które według mnie jest grą 9/10 i wszystko jest pięknie ale ten recykling bossów jest zbyt duży poza tym muzyka, grafika, klimat, historia perfekt i gra zdecydowanie lepsza niż np. taki pompowany Wukong.

Nie ma co czekać pół roku. Jest dużo do grania. Może NioHy, Wuchang, Khazan?
 
czarno widzę przyszłość FS,
zaczyna się pazerność akcjonariuszy



Widać, że coś się źle dzieje. Elden Ring to była ostatnia wielka premiera w 2022. Mamy połowę 2026 i żadnych wielkich premier. W 4 lata tylko DLC i Elden Ring Multiplayer, który w głównej mierze opiera się na wykorzystaniu kontentu z ER i serii Dark Souls. Nic nowego. Zapowiedź exclusiva na Switcha nie grzeje, bo to jest skierowane do wąskiej grupy odbiorców.
Może faktycznie ktoś wymusza tego typu decyzje, co może skutkować przekształceniem FS w inne typowe korporacje gamingowe, które wyciskają ostatnie soki z dzieł, które lata temu udało im się stworzyć.

Już było wiadomo od dawna. Trzeba liczyć na gry innych studiów którzy czerpią od nich inspiracje.

Jeśli po wydaniu Duskbloods nie ogłoszą czegoś nowego, mocnego, multiplatformowego (nie remaki Dark Soulsów, czy innych ich gier) to mogą się zawijać.
 
Widać, że coś się źle dzieje. Elden Ring to była ostatnia wielka premiera w 2022. Mamy połowę 2026 i żadnych wielkich premier. W 4 lata tylko DLC i Elden Ring Multiplayer, który w głównej mierze opiera się na wykorzystaniu kontentu z ER i serii Dark Souls. Nic nowego. Zapowiedź exclusiva na Switcha nie grzeje, bo to jest skierowane do wąskiej grupy odbiorców.
Może faktycznie ktoś wymusza tego typu decyzje, co może skutkować przekształceniem FS w inne typowe korporacje gamingowe, które wyciskają ostatnie soki z dzieł, które lata temu udało im się stworzyć.



Jeśli po wydaniu Duskbloods nie ogłoszą czegoś nowego, mocnego, multiplatformowego (nie remaki Dark Soulsów, czy innych ich gier) to mogą się zawijać.
Miyazaki pewnie pierdolnie tę robotę, ustawiony już jest, nic nie musi, a jak mu zablokują możliwość swobodnego tworzenie to po co ma to robić dalej.
 
Widać, że coś się źle dzieje. Elden Ring to była ostatnia wielka premiera w 2022. Mamy połowę 2026 i żadnych wielkich premier. W 4 lata tylko DLC i Elden Ring Multiplayer, który w głównej mierze opiera się na wykorzystaniu kontentu z ER i serii Dark Souls. Nic nowego. Zapowiedź exclusiva na Switcha nie grzeje, bo to jest skierowane do wąskiej grupy odbiorców.
Może faktycznie ktoś wymusza tego typu decyzje, co może skutkować przekształceniem FS w inne typowe korporacje gamingowe, które wyciskają ostatnie soki z dzieł, które lata temu udało im się stworzyć.



Jeśli po wydaniu Duskbloods nie ogłoszą czegoś nowego, mocnego, multiplatformowego (nie remaki Dark Soulsów, czy innych ich gier) to mogą się zawijać.
Ostatnio moda na gry usługi :usunto:
 
1000050389.jpg
 
Back
Top