Ludwiczek
UFC Middleweight
Kurde nie wiem w co teraz zagrać. Czy czekać na Phantom Blade 0 a może Stellar Blade 2 bo Gothic Remake to chyba narazie jest średnio grywalny
Jeszcze chciałbym ocenić COE33 które według mnie jest grą 9/10 i wszystko jest pięknie ale ten recykling bossów jest zbyt duży poza tym muzyka, grafika, klimat, historia perfekt i gra zdecydowanie lepsza niż np. taki pompowany Wukong.
Nie ma co czekać pół roku. Jest dużo do grania. Może NioHy, Wuchang, Khazan?

Phantoma już przesunęli na październik chyba i nie zdziwię się jak jeszcze to zrobią.