Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Here Comes The Boom - Lekki, naiwny, schematyczny, podszyty propaganda oraz pseudo-komentarzem społecznym ale mimo wszystko przyjemny film na nudny wieczór 5,5/10 + 1pkt za role Basa Ruttena i epizody z postaciami związanymi z UFC.
 
No to dzisiaj w kinie byłem na Django i kurwa nie żałuje ani jednej słotóweczki wydanej na ten film ;d Tarantino w swoim stylu i ja tam się na filmie na zawiodłem;d
 
Dobry polski serial to m.in. Odwróceni, Fala zbrodni, Twarzą w twarz, Oficer z czego pierwszy i ostatni to miszcz.
 
"Zero Dark Thirty" bardzo dobry film a sama końcówka wyjęła mi mózg z czaszki i zrobiła z niego galaretę. Mega mocny klimat. Mega mocny.
 
haha ale ten film "od zmierzchu do switu" jest popierdolony :D na folmboxie wlasnie leci, nawet przeklinaja
 
@Arlovski <- dlatego właśnie napisałem Oficer, a nie Oficerowie czy Trzeci Oficer :-)
 
The Moth Diaries - film dla niedorozwiniętych umysłowo 13-latek, nie tykać nawet kijem.

Moonrise Kingdom - absolutnie przeciwległy biegun. Film totalnie absurdalnie cudowny. :D Techniczny majstersztyk. Ujęcia, muzyka, aktorzy, wszystko jest po prostu idealnie dobrane. Norton wreszcie dostał wreszcie jakąś dobrą rolę, bo ostatnio to grywał raczej w średniakach bez polotu (chyba, że coś pominąłem) i się marnował.
 
Kapitan Bomba: Zemsta Faraona - 4/10. Słabiutkie,mega się rozczarowałem. Nie jest w połowie tak dobry jak kutapokalipsa i nawet najgorszy z odcinków kartonu był lepszy od tego filmu. Ani razu się nie śmiałem chyba, a przeciętnie podczas oglądania odcinka bomby śmieję się kilkukrotnie.
 
http://cnotakrytyksienieboi.blogspot.com/ - zapraszam do śledzenia bloga, tam równiez moje najświeższe propozycje.
 
Byłem wczoraj na "Hobbicie",osobiście uważam że film jest naprawdę dobry jednak pojawiło trochę za dużo ukłonów w stronę młodszej część widowni przez co twórcy przesadzili z efektami(świetnymi zresztą)Przez co niektóre sceny są tu za bardzo efekciarskie,mam tu na myśli 3 konkretne przypadki;
-walka kamiennych potworów
-ucieczka całej ekipy w spadającej "drewutni" przed goblinami
-ptaki łapiące i podrzucające sobie już spadających krasnoludów

Do tego film momentami robi się za bardzo śmieszny wręcz groteskowo śmieszy,przez;
-postać czraodzieja Radagast i jego sanie z królików
-przesadnie głupie Trolle ze wskazaniem szczególnie jednego,który brzmiał jak postać z kreskówki cartoon network

Wiadomo targetem była jak największa grup odbiorców z naciskiem na zdobycie młodszych widzów przez co film nie zadowoli każdego w 100%. Jednak to wszystko nie przeszkadza w całościowym odbiorze filmu który jest po prostu dobry a momentami świetny 8/10
 
Właśnie skończyłem oglądać "Seven Psychopaths". W 2012 czekałem tylko na ten film i na "Django". Tarantino mnie nie zawiódł, niestety McDonagh'owi nie udała się ta sztuka. Po bardzo dobrym "Six Shooter" i świetnym "In Bruges", spodziewałem się po tym filmie czegoś więcej. Niestety McDonagh odszedło od swojego ciężkiego surrealistycznego klimatu i nakręcił zwykłą czarną komedie, w której momentami za bardzo silił się na "zajebistość". Ale mimo wszystko 7/10, bo trudno nie docenić świetnego warsztatu i dobrego aktorstwa.
 
Dzisiaj z ciekawości obejrzałem "Łowcę Troli", jakiś czas temu spotkałem się z kilkoma pochlebnymi komentarzami, dzisiaj było w tv więc obejrzałem. Jestem baaardzo zawiedziony tym filmem nagranym w stylu found footage. Dla mnie bardzo kiepski tak sama fabuła, jej rozwiązanie jak i aktorstwo. 3/10.
 
Norweski film o trollach...już to powinno Cię naprowadzić na wybór innego kanału.
 
Pierdolicie, Troll Hunter całkiem niezły jest, w szczególności polski pomocnik głównego bohatera. :D
 
ktoś coś wie?


wiem,że będzie zajebisty :] kocham filmy Roba i Sheri Moon <3



a co do Troll Huntera - brałem go na dwa razy, ale mimo wszystko, wspominam go bardzo dobrze, w szczególności klimat i sceny z gigantycznym trollem :)
 
No ostatni troll był całkiem spoko, jednak sama konwencja filmu utrzymana w found footage mi się nie podobała niestety i wszystkie te sceny kiedy widac tylko nogi kiedy uciekają mnie strasznie irytowały. Mobius podejrzewam, że oglądałeś wersję z napisami, w mojej z lektorem pomocnik Thomasa był chrześcijaninem, Polacy przywieźli im tylko tego niedźwiedzia z ZOO i była z nimi tylko jedna scenka.
 
Back
Top