Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Pytanie zasadnicze brzmi dlaczego chcesz w ogóle oglądać polski serial? :) Poza pitbullem nie przypominam sobie nic dobrego co by wyprodukowała polska telewizja. Obejrzyj sobie lepiej Breaking Bad albo Boardwalk Empire czy coś :)
 
Chce obejrzeć polski serial ponieważ może mnie ominęło coś polskie na poziomie pitbula, a z zagranicznych widziałem już prawie wszystko ;) a sopranos,rome,entourage,office,parks and rec, generation kill i wiele innych kilka razy ^^
 
Glina to jak dla mnie inny tryb serialu. wg mojej opini gorszy niż Pitbull( który jest dla mnie najlepszym Polskim serialem)ale posiada niezwykły klimat, aktorstwo, scenariusz no i muzykę. Nie raz aż chciało się otworzyć flaszkę z głównym bohaterem przy muzyce Michała Lorenca który jest geniuszem.



jedyny minus tego serialu to tylko dwa sezony. Liczba okrótnie śmieszna no ale jak wiadomo przygody w Leśnej Górze czy innym klanie bardziej opłaca się kręcić.
 
kurwa paradox jest mega serialem, wszystkie odcinki widzialem i po kazdym nie moglem doczekac sie nastepnego. gambit, chodzilo mi o nowy program, a tobie ? :D
 
po 22 Komando na Polsacie :-)



Kultowe sceny



- Arnold skacze z samolotu do kałuży(wody max po pas), po czym na ponton pakuje broni więcej niż w polskiej jednostce a pod pache bierze wyrzutnie rakiet



"-Zostawiłeś coś dla nas?



- Same trupy"
 
chyba jakiś cykl jest, bo niedawno naparzali cały czas Chucka,ale nie wiem czy to Polsat czy TV4:) Jak dla mnie to moga vhsiaki tak naparzać :) wychowałem się na tym:)
 
Ja uwielbiam takie klimaty, nie wiem może to z sentymenu, ale tyle kultowych filmów co powstało w latach 80-tych, to nie było w żadnym innym okresie.
 
no dokładnie lugasek, dla mnie to najlepsza era kina, ale pewnie z sentymentu i dlatego, ze vhsy wtedy były przechujkozackie::) chyba zacznę kupować jakies kasety z Mad Maxe, Cyborgiem Predatorami etc ;]
 
Jack i Jill - nie wiem, czy to poziom (!?) filmów z Sandlerem leci na łeb na szyję czy to ja już z nich wyrosłem, ale ten film to jedna wielka kupa do której nie radze się zbliżać i co tam robi Pacino ??? 3/10



Life of Pie - walnąłbym reckę, ale mi się nie chce, jednym słowem wizualny orgazm czyt. zajebioza 8+/10
 
a ja sie usmialem w chuj gambit na tym filmie :D



co do starych filmow to stallone, van damme, seagal, willis, arnie itd zawsze na propsie
 
Z Arnoldem kazda scena jest kultowa:-) a Jack i Jill ogladalem i nie byl to jakis gniot, momentami jest sie z czego posmiac 5/10. Jakies opinie o "Niemozliwe" bo z checia bym obejrzal.
 
Jakies opinie o "Niemozliwe" bo z checia bym obejrzal.


Stronę czy dwie wcześniej, ja polecam i to bardzo.



Arnie ze Slyem ostatnio wręczali Złoty Glob za film nieanglojęzyczny, fajną akcję zrobili bo Arnie stwierdził, że żaden z nich nie umie mówić po angielsku :]



BTW, są już polskie suby do Nędzników
 
z ciekawostek odnośnie Komando: Planowano nakręcić sequel, ale Schwarzenegger nie był zainteresowany. Scenariusz "Commando II" przerobiono i powstała z tego "Szklana Pułapka".
 
-wiatr wieje w nasza stronę,znajdź ich
-mam ich wyweszyc?
-ja tak robię
komando nie trwa 5 minut a juz lecz kultowe teksty
 
Life of Pie


Co to za film? Bo mi filmweb go nie wyszukuje.



Brzydka Prawda- 6/10. Fajna, dość prawdziwa komedia, gdyby nie to,że w połowie filmu już się zoorientowałem jakie będzie zakończenie i siedziałem wkurwiony,że to zepsuli :D Heigl jak zawsze śliczna, więc to na plus.
 
Bez e miało być ... Life of Pi :-)



W tym filmie CGI to mistrzostwo świata, Avatar wymięka,a tygrys zjada na śniadanie Golluma, KingKonga czy Ceasara z Rise of the Planet of the Apes.
 
Arnold w swoim stylu wypierdolil siedzenie z cabrioleta jedna reka:-)



Bisping vs Wanderlei



Carwin vs Mir



Zaczyna sie wlasnie na Puls 2
 
W tym filmie CGI to mistrzostwo świata, Avatar wymięka,a tygrys zjada na śniadanie Golluma, KingKonga czy Ceasara z Rise of the Planet of the Apes.


Aż tak?



To może jednak się skusze:-)
 
- zielony beret zaraz skopie ci tyłek
- zielone berety zjadam na śniadanie i właśnie zglodnialem

Lol
 
obejrzeliśmy właśnie The Social Network - nudny strasznie, ale daje trochę do myślenia, np: "dlaczego ja na tym kompie tylko gierki odpalałem" :) 5/10
 
Back
Top