Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Dzięki ziggy. Napisy ściągnięte. Niebawem oberzję :) Nie rozumiem tego uprzedzenia do musicali. Upirów w Operze, Todd Sweeney, Tańcząc w ciemnościach to bardzo dobre filmy. Obsada w Nędznikach jest niebywała, więc ciężko przejść obojętnie obok tej produkcji.
 
@ lugasek: no właśnie :)



@ Comber: ok, trochę przesadzam. Ale nie wiem coś mnie odrzuca jak widzę Russela śpiewającego. Anne Hathaway za to daje radę :)



@RenatoLaranja: nie widziałem Moulin rouge, więc się nie wypowiem... w każdym razie w Nędznikach jest tak że cały czas śpiewają. Każda fuckin kwestia jest wyśpiewana. Russel Crowe ma sola po parę minut. Żeby nie było że nie ostrzegałem:
 
Przepraszam jeszcze Sweeney Todd widziałem i polecam :) Moulin zresztą też. A nie wiedziałem, że w nowym Les Miserables gra Crowe, w takim razie obejrzę :)
 
Na świeżo po seansie 4 części Uniwesalnego Żołnierza musze stwierdzić, że nie spodziewałem się takiego kina, tym bardziej film na plus bo bardzo mnie zaskoczył a i nie widać żeby była to budżetówka przeznaczona wyłącznie na rynek dvd jak większość tego typu produkcji. Jak ktoś będzie miał chwilkę wolnego czasu to polecam.
 
UWAGA UWAGA UWAGA
Info w sprawie emisji DB w TV4

Dziś mieliśmy ponownie przyjemność rozmowy z przedstawicielami telewizji TV4, tym razem podjął jej się nasz mod AtegaV. Nasza administracja ustaliła, iż po Nowym Roku sprawa zostanie całkowicie wyklarowana i tak się stało. Po negocjacjach stanęło, iż potrzebujemy 25 TYS. PODPISóW do wiosennej ramówki i mamy Dragon Ball'a w telewizji. Wówczas odbyłoby się osobiste spotkanie dotyczące szczegółów. Na dzień dzisiejszy mamy około 7 TYS. PODPISóW, także jeszcze trochę przed nami. Mam nadzieję, że teraz kiedy już mamy potwierdzenie od stacji pójdzie nam to łatwiej i, że Wy również się w to bardziej zaangażujecie. W przyszłym tygodniu ponownie przeprowadzimy rozmowę telefoniczną, tym razem z opcją nagrania, by móc Wam to publicznie przedstawić. NA DZIEŃ DZISIEJSZY TERMIN TO 28 LUTEGO --> 25 TYS. PODPISóW. Zatem myszki w ruch i rozprzestrzeniamy w sieci link do petycji!!
Jesteśmy już naprawdę blisko celu. Mamy już zapewnienie stacji, teraz już wszystko zależy od Was, czyli od przyszłych widzów.

http://www.petycjeonline.com/dragonball

Tutaj macie link do wydarzenia przez nas utworzonego, zapraszajcie tu swoich znajomych. Nawet jeśli nie są fanami, to niech podpiszą petycję. Oni nic nie stracą, a my zyskamy ---> https://www.facebook.com/events/173388852799883/

DALEJ, GENKI DAMA DO UTWORZENIA! :)
[Administracja]
 
Ja podpisałem spod linku borysa na fejsie, pewnie i tak nie będę oglądał ponieważ godziny pracy na to nie pozwolą ale niech tam inni mają uciechę ;d
 
Też nie będe oglądał bo nie ma kiedy ale głos musi być mimo tego, że teraz młodzież chyba "nie ma czasu" na oglądanie.
 
Co by nie mówić, TV 4 mimo że nie jest tak znana to chyba najlepsza stacja, oprócz DB puszczali kiedyś Futuramę, Family Guy'a, Królika Grega, Monty Pythona... no i jeszcze kinomaniak tam kiedyś leciał, niestety go zdjęli.
 
@lugasek
right-in-the-childhood.jpg
 
O co wam chodzi?:-)







Co z tego, że DB leciał na RTL7, skoro ja nie widziałem żadnego odcinka. Co wy pilota w domu nie macie? Ja, jak nie chcę czegoś oglądać to nie oglądam.
 
@lugasek



a o co chodzi Tobie?



zadajesz pytanie, ja odpowiadam za co pamiętam tą stację, więc czilałt :-)



Dzisiaj startuje Sundance, liczę na jakieś perełki.
 
@RenatoLaranja: Nie widziałem tego Stand Up Guys, ale mimo obsady na rotten tomatoes ma mega słabe recki...



Btw widziałem Silver linings playbook i mimo iluś tam nominacji do oscarów jak dla mnie obsysa srodze. Tak samo Lincoln, był tak nudny że nie wytrzymałem po pół godziny. Amerykanie może się podniecają że "uwolnił niewolników" ale jak dla mnie film przeciętny.
 
jak to sundance startuje, juz jest od poczatku roku na cp. a rtl 7 to jest tvn7, wiec stacja nadal istnieje, tylko zmienila wlasciciela na iti
 
A propos Sundance, ma ktoś z was może jakiś link do torrenta z "House I live in"? To dokument, który wygrał w zeszłym roku, czaję się na niego już od dłuższego czasu i nie mogę nigdzie znaleźć.
 
Na niektóre filmy z Sundance czekam już ponad 2 lata, ale jak coś tam nie przebije się z jakimkolwiek wyróżnieniem to trudno to później dostać.



@up - http://rapidmoviez.com/release/the-house-i-live-in-2012-480p-web-dl-x264-msd Torrentów nie używam.
 
Dzięki wielkie, torrent nie torrent ważne że działa :) House I live in dostał nagrodę jury więc powinien być niczego sobie.
 
Wieczór panieński - no jak dla Mnie spoko, taka pikantna komedia o babach i facetach w wieku wskazującym na małżeństwo. Sporo ćpania, trochę prucia, rzyganie, go-go, basen, limuzyny, dużo alko, generalnie jest się z czego pośmiać i to nawet z Lektorem. 6/10 i to jest ocena pozytywna.
 
Back
Top