Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Dobry jest ten film? Na rotten tylko 38%





Jak nie obejrzysz, to się nie dowiesz. Jeśli powiem Ci, że jest zajebisty to będziesz go oglądał?:-)



Nie oglądałem tego filmu. Ale na twoim miejscu nie sugerowałbym się opiniami innych. Każdy ma swój gust i podoba mu się co innego. Ja oglądałem wiele filmów, które mają bardzo niskie oceny, a dla mnie były świetne i odwrotnie niektóre filmy mają kosmiczne oceny, a dla mnie to mega kupa:-)



Ja napewno bym tego filmu nie obejrzał, bo szkoda czasu na współczesnie budżetówki, gdy jest tyle starszych filmów do obejrzenia. Ale tak jak mówiłem, jeśli Cię interesuje to oglądaj.
 
Wiem tak samo z residentem który zbiera żałośne oceny a i tak dla mnie każda część zajebista. Ale jeśli ktoś napisze mi, że jest to typowa rodzinna komedia ze słabymi żartami to w drodze selekcji nie obejrzę :P w końcu nie można obejrzeć wszystkiego. A wiem, że jeśli na imdb jest 7+ i na rottenach to zwykle jest to dobry film. Chcociaż zabijcie mnie, nie podobał mi się nowy batman.
 
Here comes the boom to jest typowa rodzinna komedia ze słabymi żartami :) Ale pojawia się Bas Rutten, Krzysztof Soszyński, Joe Rogan, chyba jeszcze Munoz, Mayhem, także tak dla jaj z ciekawości można przejrzeć.



Btw co do rottenów to traktuję to jako jeden z czynników przy wyborze filmu, poza tematyką filmu i opiniami znajomych, bo jednak szkoda czasu na ewidentne gnioty. Łatwo można też wyczaić coś dobrego o czym się nie słyszało - podają jakie są nowości w kinach, na DVD, listy podobnych filmów, także naprawdę stronka jak dla mnie rządzi.
 
Wieczór panieński - no jak dla Mnie spoko, taka pikantna komedia o babach i facetach w wieku wskazującym na małżeństwo. Sporo ćpania, trochę prucia, rzyganie, go-go, basen, limuzyny, dużo alko, generalnie jest się z czego pośmiać i to nawet z Lektorem. 6/10 i to jest ocena pozytywna.


Dobitnie widać, że ludzie mają różne gusta, bo jak dla mnie film totatlna porażka. Najgorszy film jaki obejrzałem w 2012 roku, do tego jeszcze w kinie. Poszedłem z dziewczyną i ze znajomymi do Multikina i nie było nic ciekawego w repertuaże, no ale jak juz byliśmy to wybraliśmy ten film. Osobiście nie polecam, nie śmieszy, a wręcz w pewnych momentach obrzydza... 1/10
 
To też zależy od człowieka, jedni mówią, że nie ma różnicy, inni że postacie momentami poruszają się w przyspieszonym tempie, inni piszą że jest gorsze od zwykłego 3d, a jeszcze inni są zachwyceni.:-)







Ja na 3d nie moge patrzeć, bo boli mnie od tego głowa.
 
Kur*a bo czasami jak jestem u znajomych to jedna koleżanka ma TVka w którym wszystko się szybciej rusza i dla mnie to jest w ch irytujące, mam nadzieje, że tak nie będzie na hobbicie.
 
Rezerwacja zrobiona, miejscówki bardzo dobre wyhaczyłem. Ekran cyfrowy. Szady jedzie jutro wieczorem do kina na Django. :-)
 
Możecie polecić jakieś filmy w klimacie postapokaliptycznym? Nie kręcił mnie ten temat dopóki nie zacząłem oglądać Walking Dead :-)
 
Satuk - Księga Ocalenia. Oglądaliśmy wczoraj "Jak urodzić i nie zwariować" - solidna komedia, wychyla się ponad przeciętność - 6,5-7/10



Polecam szczególnie osobom, które albo już mają dziecko,albo się go spodziewają (tym szczególnie) :D
 
Możecie polecić jakieś filmy w klimacie postapokaliptycznym? Nie kręcił mnie ten temat dopóki nie zacząłem oglądać Walking Dead


Koledzy powiedzieli już w sumie o najwazniejszych, od siebie mogę dodać



Krew Bohaterów - genialne



serial Jericho



Wodny Świat



Tutaj jest chyba wszystkow tym temacie



http://www.apocalypticmovies.com/movie-index/



ja dziś obczajam albo Taken 2 albo Pustynnego Wojownika, bo mi ochoty narobiłes ;]







Najlepsza postapo dla mnie jest wtedy kiedy piach pustynny wymieszany z nuklearnym pyłem włażą w każdy otwór ciała :D



Mój top to



1. Trylogia Mad Max



2. Droga



3. Cyborg



4. Krew Bohaterów



5. 28 dni/tygodni później
 
Life of Pi 2012 DVDSCR XViD-P2P


Jakoś nigdy nie przykładałem ogromnej wagi do jakości relka to w tym przypadku tylko i wyłącznie kino i to w 3D.



BTW, Gaara, o co chodziło Ci z tym Sundanc'em bo nie kapuję :-)
 
RenatoLaranja, pewnie ma ustawione 200Hz albo i więcej ma takie ulepszacze TV-ik wstawia dodatkowe klatki, żeby obraz był bardziej "naturalny" i płynny. :D
 
Jestem po Taken 2. Słabsze od jedynki, ale i tak zajebiste. Gdyby te filmy powstały w latach 90 to dziś miały by miano kultowych, stawianych obok Szklanej Pułapki, choć, wydaje mi się, że i tak będą:) Kawał dobrego kina akcji w oldschoolowym stylu !
 
Widziałem w końcu hobbita i o samym filmie już było, ale co do techniki 48 klatek to jak dla mnie i dla mojej baby slabo to wyszlo. Obraz przyśpieszony, ale jak o tym nie myślałem to nie zwracałem na to specjalnie uwagi :P
 
Django rozpiernicza system. Filmy Tarantino mają taką magię w sobie, że nawet gdy się tam nic nie dzieje to oglądam to z zainteresowaniem.



jest mistrzem w dialogach i nikt mu tego nie odbierze. Plejada gwiazd, oglądanie ich to przyjemność(chociaż o ironio najsłabiej wg mojej opinii wypadł główny bohater), DiCaprio, Jackson no i niesamowity Waltz. A do tego ścieżka dźwiękowa która urywa łeb.



Film trwa prawie 3 godziny a gdy zobaczyłem napisy końcowe to poczułem smutek. "Co tak szybko? Jeszcze!ę W ogle nie męczy i pochłania się go jak najlepszą książkę.



9/10 (fani QT lykać w ciemno. zwykły widz niech odciągnie z 1pkt ;))
 
Dziś wyszło kilka ciekawych pozycji ale same Screenery...jak miałem kineskopowe 17" to można nawet było obejrzeć TS'a w RMVB ale aktualnie monitor się na Mnie obraża jak mu zapuszczam takie DVDScr albo nawet DVDRipy. Trza czekać do 480p chociaż.



Kontrabanda - dla Mnie bardzo dobry film, coś jak połączenie 60 sekund i Vinci, naprawdę spoko kino, bez rozwijania postaci czego nie lubię ale i tak świetny film, polecam. 7/10.
 
@RenatoLaranja - obczaj "Glinę"



http://www.iplex.pl/seria/glina-sezon-1,2986



http://www.iplex.pl/seria/glina-sezon-2,3559
 
Back
Top