Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Chciałeś powiedzieć jego dubler:-) Owce też widziałem.







Nie muszą to być filmy gore. Głównie zależy mi tylko na tym, aby w filmie nie używali broni automatycznej. Tylko jakieś strzelby, shotguny, dwururki, rewolwery itp.
 
Z takich filmów to mi się "Doom" coś kojarzy, ale nie pamiętam czym tam strzelali, zresztą nie podobał mi się



A z trochę innej beczki to kiedyś w telewizji obejrzałem przez przypadek film "Zejście" taki tam niby horror klasy B ale mnie pozytywnie zaskoczył. Przytłaczający klaustrofobiczny klimat robił swoje i nawet ciekawe zakończenie, polecam :)
 
@up



Widziałem oba. Jeśli szukasz czegoś podobnego do "Descent'a" to zobacz "Cave" i "Sanctum".







A to widzieliście?



 
@lugasek



A kino azjatyckie też cię interesuje? Tylko pistolety, noże i walka wręcz.







Jeśli przypadnie Ci do gustu polecam również Słodko-gorzkie życie, W pogoni, Ujrzałem diabła i trylogię zemsty: Oldboy, Pan Zemsta i Pani Zemsta
 
Interesuje mnie bardzo:-) i właśnie dlatego widziałem te wszystkie filmy.



Jeśli jeszcze nie widziałeś to sprawdz trylogie Infernal Affairs, Invisible Target, The Viral Factor.







@kukul



"Django", też widziałem. Oryginał Corbucci'ego i wersje Tarantino także.
 
A filmy Johnniego To( bardziej znane to Wygnani, Zemsta, Czas ucieka, Życie bez zasad) lub Takeshi Kitano( Wściekłość, Battle Royale, Brother itp). Ps. Tu sie jakis automat może trafić:-)



Dzięki, ostatniego nie widziałem:-)
 
@lugasek - Chyba musisz po prostu wszystkie westerny obejrzeć ;)



Tu masz strzelaniny ;)







Edit. Przypomniało mi się jeszcze coś



 
z dobrych westernów DOBRY ZŁY I BRZYDKI oraz DZIKA BANDA. ten pierwszy z klintem, wg mnie najlepszy western, a w tym drugim sporo zblizen na kule trafiajace w glowy :-)
 
Właśnie obejrzałem Chained i 9/10. Zajebiście pokazany zwyrol jako ofiara. Mam nadzieję że szybko wyjdzie sequel
 
Wszystko co podaliście oglądałem. Wiem, że praktycznie każdy western by pasował. Ale po 1 jestem fanem westernów i widziałem ich mnóstwo, a po 2 wolałbym coś w naszych czasach z fabuła slashera. Gość zabija innych gości tylko, że bronią palną.

Głównie zależy mi tylko na tym, aby w filmie nie używali broni automatycznej. Tylko jakieś strzelby, shotguny, dwururki, rewolwery itp.






@brasil



Od Peckinpah'a polecam jeszcze "Straw Dogs".
 
@nicos Martwice chyba kazdy widzial, oczywiscie klasyk bardzo klawy (mimo ze strzalow tam nie uswiadczymy)



@lugasek oczywiscie widziałem Straw dogs, moze Ty polecisz mi cos dobrego w stylu wlasnie Straw dogs, fight for your life, i spit on your grave, last house on the left czy ms45?
 
Obejrzałem Seven Psychopats i jest zajebiste. Obok Moonrise kingdom póki co najlepszy film w tym sezonie jak dla mnie. Django się chowa.
 
@lugasek oczywiscie widziałem Straw dogs, moze Ty polecisz mi cos dobrego w stylu wlasnie Straw dogs, fight for your life, i spit on your grave, last house on the left czy ms45?


Napewno mówimy o tym samym "Straw dogs"?:-)







A Serbian Film, Koroshiya 1, Cannibal ferox, Maniak (1980), Hei tai yang 731, Bijo no harawata. Tak na szybko, jak potrzebujesz więcej to pisz.
 
http://www.filmweb.pl/news/Szokuj%C4%85cy+werdykt+Stowarzyszenia+Prasy+Zagranicznej-92153



nedznicy 3 statuetki :)



django 2
 
Argo zgarnęło najważniejsze nagrody, jak dla mnie spoko. Żeby to był zaraz "szokujący werdykt" to nie powiem. A Nędzników i tak nie obejrzę, sory ale po tym jak widziałem w trailerze śpiewającego Russela Crowe to nie ma takiej opcji :)
 
Offender całkiem spoko, dobra muzyka, historia w stylu Prison Break, jak komuś się podobał film Hooligans albo walka Cain vs Yeti to ten film też się spodoba :-)
 
@lugasek o tym samym, dlatego bardziej chodzi mi nie o takie krwawe filmy, tylko wlasnie o filmowy motyw bandytów, którzy wtargneli brutalnie w czyjes zycie i zapłacili za to smiercia :-) ps akurat te co podałes znam tez ale to inny klimacik :)
 
Źle zrozumiałem. Czyli filmy Rape & Revenge, czy po prostu typowy motyw zemsty na zabójcach np. żony?












Obejrzałem Seven Psychopats i jest zajebiste. Obok Moonrise kingdom póki co najlepszy film w tym sezonie jak dla mnie. Django się chowa.


"Seven Psychopats" i "Django", to jedyne filmy na które czekałem w 2012 roku. "Django" już widziałem, teraz czas na ten drugi:-)
 
Panowie jak oceniacie Trzecią część Uniwersalnego Żołnierza, tę z 2009 roku z Arlovskim ? Da się to obejrzeć czy nie bo będzie dziś w tv i nie wiem czy się nie skucić.
 
Dla mnie trzyma poziom filmów z Van Dammem



.



.



.



.



.



..



.



.



.



.



..



.



jcvd-snake.gif
 
Pamiętam, że ktoś miał konto chyba na kinomania.org, jeśli tak to są już dostepne napisy do Killing them softly i Silver Linning Playbook?
 
No mi się niektóre z jego gniotów niestety nie podobały ;/ Uniwersalny Żołnierz druga część, zakon, dziesiejszy replikant i strażnik granicy były dla mnie bardzo nudnymi filmami ale tę część Soldiera obejrzałbym z chęcią Lundgrena i Arlovskiego właśnie :) No i z tego co czytałem też Mike Pyle gra w tym filmie.
 
Back
Top