Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Też mam zaległości w temacie, więc dzięki Wam za kilka tytułów, które kiedyś mam nadzieję zobaczyć.



Pozostając w temacie w tym roku ma wyjść Unforgiven / Yurusarezaru Mono (2013) - japoński remake obrazu nagrodzonego Oscarem dla najlepszego filmu z 1992 roku, chyba pierwsze takie zjawisko ...
 
Wściekłe psy-bardzo dobry film, ale mnie podobają się praktycznie wszystkie filmy Tarantiono :D. Watchmen mi bardzo przypadł do gustu, fajnie zrobiony, mroczny i super postać Rorschach'a, V jak Vendetta dość dobry i pokazuje fajne przesłanie. Infiltracja to obowiązek :D
 
ó propos Tarantino.







Quentin nadal w formie:-)



2003:











2013:



https://www.youtube.com/watch?v=DTE8FPgHeE4







Bonus:



 
Jeszcze raz Taken 2 - bezmyślny film akcji, z dzwinymi scenami walki. Dokładnie to na co miałem ochotę :-)
edit.
@lugasek najlepszy wywiad z grubą ^^ amerykanie to taki pruderyjny naród, niby nigdzie ma nie być seksu bronią się rekami i nogami co by to ich biedne dzieci nie zobaczyły pępka kobiety, a potem najwięcej psychopatycznych morderców na świece rodzą.
 
Właśnie skończyłem 7 Psychopatów i mam dosyć mieszane uczucuia co do tego filmu, miałą być komedia kryminalna a wyszło coś zupełnie innego. 5/10 momentami nawet 4/10.
 
Najlepszy moment jak pokazali pozostala dwojke i gruba zaczela sie tlumaczyc o co jej chodzilo. :D
 
Jak któryś planuje dzieciaka(bądź nie planuje) , to wczoraj ze swoją lubą obejrzeliśmy taki o to film:



What.To.Expect.When.Youre.Expecting - nawet, nawet, choć na początku zapowiadał sie troche lepiej. 6/10
 
• Django • rewelacyjny. Nie ma co się rozpisywać, od samego początku wciąga niczym ruchome piaski.
Oglądałem też • życie Pi • i pozytywnie się zaskoczyłem. Na seans z kobitą jak znalazł. Żonie podobało się bardzo:D Zdjęcia fenomenalne. W sumie z chęcią obejrzał bym w 3D.
 
Nie wiem dlaczego, ale obejrzałem Here Comes The Boom i jak dla mnie słabizna 2/10, byłoby 1/10 gdyby nie kwestia Sonnena :-)
 
Jak dla mnie jedynym plusem tego filmu było to że Soszyński grał czarny charakter. Tylko czemu do cholery dali mu niemieckie nazwisko :)
 
Generalnie fajnie było zobaczyć Basa, Rogana ale ta ostatnia walka.. W czasach kiedy MMA jest takie popularne to można zrobić trochę bardziej prawdopodobną walkę, no ale dramatyzm w stylu amerykańskim musi być.
 
Ci zawodnicy mma, którzy grają w filmie, to występują tylko w walkach, czy mają też jakieś kwestie dialogowe?



Widze nawet Arianka się załapała:-)
 
Zawodnicy praktycznie nic nie mówią, Sonnen ma zajebistą 15 sekundową kwestie ^^ a Bas Ruten to w sumie jedną z głównych ról ma.
 
Ja bym nie dał 3/10



Tragiczny aktor, tragiczny senariusz, nie dopasowana sceneria i kijowe efekty specjalne.



Z realiami Sędziego Dredda ten film łączą chyba tylko charakterystyczne kaski sędziów.
 
Dupy nie urywa nowy Dreed ale nie jest też jakoś specjalnie tragiczny, jak nie masz co robić to możesz śmiało obejrzeć.
 
Fajna sieka jak dla mnie, obejrzałbym coś w podobie dzisiaj, może być kilka lat wstecz, coś polecicie? jakiś film akcji dobry !
 
Dla mnie to jeden z najlepszych filmów jakie oglądałem. Top 3. Pamiętam jak oglądałem go pierwszy raz miałem chyba z 11 czy 12 lat i zrobił na mnie OGROMNE wrażenie.
 
O Skazanych mam takie samo zdanie jak o Zielonej Mili, ale Pulp Fiction to też jeden z moich ulubionych filmów.
 
Zielona Mila oglądana w TV? NA TVN? To musi trwać chyba z pięć godzin przez te jabne reklamy. Ale abstrahując


od tego film godny polecenia o ile ktoś go nie widział. Ale jest w ogóle ktoś taki :) ?
 
Back
Top