Fame MMA gala youtuberów

1767024625812.jpeg
 
Będą freaki w turnieju.

Pewnie Alberto lub Tyburscy. Olbrzymia kadra FF budowana od 8 lat i na takie turnieje ma z 3 nazwiska.
Parodia :beczka:

 
O żart Michała.



Od dawna mam wrażenie, że Oleksiejczuki gdyby nie UFC to byliby na etacie w Fame. Dosyć często o tych freakach piszą. Z resztą gdyby tak spojrzeć to poza UFC jest dziś dobra kasa w MMA? Naprawdę mam wrażenie, że oni by tam dziś siedzieli nawet poświęcając KSW czy Octagon.
 
Skoro Fame już potwierdził, że będą freaki w turnieju to jestem ciekawy co taki Tyburski czy Alberto pokaże z bijokami.

Będą jaja jak jeszcze usadzą co poniektórych. Właśnie to najbardziej lubię w FF, że można zobaczyć takie kombinacje.
Alberto Szadzińskiego ubił jak dzieciaka.

Z chęcią zobaczyłbym takie zestawienie jak Tyburski/Alberto vs Kubiszyn/Izu/Muradov
 
Skoro Fame już potwierdził, że będą freaki w turnieju to jestem ciekawy co taki Tyburski czy Alberto pokaże z bijokami.

Będą jaja jak jeszcze usadzą co poniektórych. Właśnie to najbardziej lubię w FF, że można zobaczyć takie kombinacje.
Alberto Szadzińskiego ubił jak dzieciaka.

Z chęcią zobaczyłbym takie zestawienie jak Tyburski/Alberto vs Kubiszyn/Izu/Muradov
Nic, bo tym frikiem to będzie raczej labrygas
 
Jeszcze wracając do Remka to moim zdaniem zbyt patologiczny na te śmieszne polskie family friendly freaki. Przez akcje Denisa Zaleckiego pewnie już nigdy nie zobaczymy żadnego sebka w tych federacjach. Wszystko będzie reżyserowane i grzeczne. Ja już się pogodziłem z tym i praktycznie oprócz konferencji Prime, od dawna nie ruszam żadnych programów FF i czekam tylko na same gale.

Ps- dajcie cynka jak będzie coś ciekawego na konferencji z turnieju K-1, bo dla mnie ta obsada jest zbyt nudna by to odpalić.
 
Last edited:
Jeszcze wracając do Remka to moim zdaniem zbyt patologiczny na te śmieszne polskie family friendly freaki. Przez akcje Denisa Zaleckiego pewnie już nigdy nie zobaczymy żadnego sebka w tych federacjach. Wszystko będzie reżyserowane i grzeczne. Ja już się pogodziłem z tym i praktycznie oprócz konferencji Prime, od dawna nie ruszam żadnych programów FF i czekam tylko na same gale.

Ps- dajcie cynka jak będzie coś ciekawego na konferencji z turnieju K-1, bo dla mnie ta obsada jest zbyt nudna by to odpalić.
bo jesteś zjebany. Nie pozdrawiam.
 
Back
Top