Zawodnik567
ONE FC Heavyweight
Będą dobre walki w K-1. No i Izu wraca po kilku latach do walk, a w stójce będzie dużo groźniejszy.
Olejnik vs Jówko lepsze.
Serio mega się jaram, że Prime i Fame wreszcie dali mi K-1. Żadnego boksu tys tys czy leżenie na dupie.
Tylko piękne K-1

Last edited:


