Fame MMA gala youtuberów

Ta lud wybrał żelki. Największe zasiegi na F2f walą zadymiarze.

Laszczyk vs Ferrari już rozwalił wszystkie ostanie zelkowe Cage w drobny mak.

No dobrze, to szefowie wybrali żelki. I jak to zmienisz? W boksie też Don King oszukał tabuny bokserów na wiele milionów i dalej pierwszy kogut na grzędzie. Szukasz sprawiedliwości społecznej tam gdzie rządzi pieniądz. To się nie uda :cool:
 
No dobrze, to szefowie wybrali żelki. I jak to zmienisz? W boksie też Don King oszukał tabuny bokserów na wiele milionów i dalej pierwszy kogut na grzędzie. Szukasz sprawiedliwości społecznej tam gdzie rządzi pieniądz. To się nie uda :cool:


No właśnie ja im ratuje tyłek, bo przy samych zadymiarzach to by to urosło jak dobre ciasto.
 
A moim zdaniem ferrari ma pełne gacie, nie wyjdzie do walki albo przysymuluje kontuzje po kilku sekundach, co do obaleń to Kamil nawet z pleców może mu nakładać po ryju bo tam żadnej kontroli parterowej nie będzie, Ba, jeśli ferrari go przewróci i rozkręci wiatraki to po 10 ciosach straci cała kondycję, nie będę tutaj wymyślał mu planu na walkę, bo jeszcze wygra, ale Mirkowym planem nie wygra.
A na potwierdzenie tego co napisałem to zdradzę wam że planem na walkę anala z wiewiórek jest lowkick, będzie mu okopywal przednia nogę licząc na to że ten nie potrafi bronić i straci nogę.
W punkt.
 
Nie oglądałem całego F2F, bo szkoda mi czasu. Oglądałem tylko skrót od ebe ebe i odnoszę jedno wrażenie
Ferrari jest obsrany po pachy. To będzie egzekucja :devil smile1:
 
Wiesz Vassago mnie boli to, że mogliśmy w tej erze mieć przepiękne battle debate dzięki FM, a nadal uważam że potencjał jest cholernie marnowany, cholernie.

Np z tej karty oglądałem tylko Laszczyk vs Ferrari , trochę Szeliga vs Wrzosek i czekam na Bodzio vs Paweł.

Szkoda marnować tyle pięknego miejsca na fajne dymy. Tyle. Tu jeszcze mogło siedzieć 14 dobrych sebixow na 7 F2F. Rozumiesz? MARNOTRACTWO.
 
No bo te dymy były sztuczne, a ci którzy kręcą tym biznesem zorientowali się, że to nie jest potrzebne na dłuższą metę. Kasa i tak leci i nie ma sensu się zwiększać intensywności dymów. To było potrzebne na rozruch, a teraz już nie jest i koniec.
 
No bo te dymy były sztuczne, a ci którzy kręcą tym biznesem zorientowali się, że to nie jest potrzebne na dłuższą metę. Kasa i tak leci i nie ma sensu się zwiększać intensywności dymów. To było potrzebne na rozruch, a teraz już nie jest i koniec.

Oj mylisz się. Tym bardziej że oni żyją z ppv 20-40 plus , o tych 11 letnich Olach to dobre mity idą.

Już widzę jak dzieci zrobiły 700 tysięcy F2f Ferrari vs Laszczyk. Hahahaha.
 
Nie oglądałem całego F2F, bo szkoda mi czasu. Oglądałem tylko skrót od ebe ebe i odnoszę jedno wrażenie
Ferrari jest obsrany po pachy. To będzie egzekucja :devil smile1:
No bo to jest pozer i bajkopisarz. Rzucanie bluzgami imponuje zjebanemu pokoleniu gimbusów i żelaznemu, a poziomu sportowego tam zero. Cepeliada jak na wiejskim festynie.

Ja liczę, że Łaszczyk to wygra. F2f już wygrał, bo maluch ma obsrane gacie. Teraz tylko wykończyć karierę "zabijaki".
 
Oj mylisz się. Tym bardziej że oni żyją z ppv 20-40 plus , o tych 11 letnich Olach to dobre mity idą.

Już widzę jak dzieci zrobiły 700 tysięcy F2f Ferrari vs Laszczyk. Hahahaha.

No i właśnie takie gimbazy mogą się podniecać dymami, a skoro szefowie kasę trzepią na starszym targecie to nie ma sensu robić sebixowych dymów. Wszystko się zgadza.
 
No i właśnie takie gimbazy mogą się podniecać dymami, a skoro szefowie kasę trzepią na starszym targecie to nie ma sensu robić sebixowych dymów. Wszystko się zgadza.
W sumie najlogiczniejsze jest, że młodzi dorośli kupują więcej PPV niż dzieci, które nie mają własnych pieniédzy.
 
W sumie najlogiczniejsze jest, że młodzi dorośli kupują więcej PPV niż dzieci, które nie mają własnych pieniédzy.

I dlatego to ma sens, że nie robią już takich dymów bo akcjami w stylu dał mu z liścia z partyzanta to się może podniecać gimbaza po pierwszej flaszce, ale starsi mają wyjebane na taki humor rodem z kolonii. I nawet Kasjo chyba trochę ograniczył robienie z siebie chojraka. Imponować to może 16-latkom, ale główna klientela PPV chce czynów, a nie typowego dymienia.
 
Akurat dymy jak robią tak robią tylko to wciąż mało na taką kadrę, przecież sam Boxdel chyba 200 k...ami rzucił w Pawła.


Swoją drogą chciałbym zobaczyć tych ludzi co oglądają te żelki. Ciekawe czy to są zakłady psychiatryczne czy jakieś miasteczko transeksualistów. :frankapprove: Kto np śledzi takie p przegrańce jak Gimpera. To jest serio fascynujące zjawisko socjologiczne
 
Akurat dymy jak robią tak robią tylko to wciąż mało na taką kadrę, przecież sam Boxdel chyba 200 k...ami rzucił w Pawła.


Swoją drogą chciałbym zobaczyć tych ludzi co oglądają te żelki. Ciekawe czy to są zakłady psychiatryczne czy jakieś miasteczko transeksualistów. :frankapprove: Kto np śledzi takie p przegrańce jak Gimpera. To jest serio fascynujące zjawisko socjologiczne
Jak człowiek widział Pink MMA I Freak Fightera, to te żelki z Fame to przy nic samce alfa.
 
Gimper akurat by się nadał do pink MMA, no jest oficjalnie bi xD

No np. ten Muah Boy jak zaczął trenować to się zrobił kawał chłopa fakt.


Akurat Muya boy i Ken to miał sto razy żywszą gadkę niż cała ta śmieszna zelkowa kadra Fejmu.

Ja teraz odpalam sobie tylko panele które mnie interesują by omijać te g...a. Teraz czekam tylko na panel Bodzia z Pawlem. Ferrari vs Laszczyk odpalę jeśli obok będzie siedział Alan, a jak nie to nie ruszam, bo nic nowego tam i tak nie będzie.

Bodzio vs Paweł to dobra beczka jest. Ratują tą kartę. I właśnie szkoda , że z FM zrobiono co zrobiono bo funu mogło być na 2 godziny a jest na 20 minut.
 
Last edited:
Akurat Muya boy i Ken to miał sto razy żywszą gadkę niż cała ta śmieszna zelkowa kadra Fejmu.

Ja teraz odpalam sobie tylko panele które mnie interesują by omijać te g...a. Teraz czekam tylko na panel Bodzia z Pawlem. Ferrari vs Laszczyk odpalę jeśli obok będzie siedział Alan, a jak nie to nie ruszam, bo nic nowego tam i tak nie będzie.

Bodzio vs Paweł to dobra beczka jest. Ratują tą kartę. I właśnie szkoda , że z FM zrobiono co zrobiono bo funu mogło być na 2 godziny a jest na 20 minut.
Mnie nawet panele i face to face obrzydzają. Za dużo influenserstwa i promocji prostytucji(onlyfans, czyli nagie foty za kasę to forma prostytucji), a za mało ciekawych osobowości.

To już wolałem Antykonfidenta i Tomka Chica z MMA VIP.
 
Mnie nawet panele i face to face obrzydzają. Za dużo influenserstwa i promocji prostytucji(onlyfans, czyli nagie foty za kasę to forma prostytucji), a za mało ciekawych osobowości.

To już wolałem Antykonfidenta i Tomka Chica z MMA VIP.

Który to był Antykonfident? No wiadomo że lepsze wszystko od tych kolorowych pawiów z yt. Ja szczerze nie mam już problemu z tych g..m bo od dawna wybieram sobie panele. Do dziś nawet nie wiem kim jest Fagata konfowo.
 
Który to był Antykonfident? No wiadomo że lepsze wszystko od tych kolorowych pawiów z yt. Ja szczerze nie mam już problemu z tych g..m bo od dawna wybieram sobie panele. Do dziś nawet nie wiem kim jest Fagata konfowo.
Ten co walczył z Żuromem. Malutki gość co go skończył.

Kim jest Fagata? Nikim. Niczym poza przyzwoitej urody(ale ładniejsze laski spotkamy na kasie w biedrze bądźmy poważni) nic sobą nie prezentuje.
 
Ten co walczył z Żuromem. Malutki gość co go skończył.


A ten lysy co mu oko latało. Tyle tych ludzi, że już zapomniałem o jego istnieniu.

Vip akurat to był najbliżej mojej wizji ze wszystkich stajni FMa.

Teraz najbliżej jest Prime, choć mają więcej żelków niż VIP. Dlatego VIP był nr 1.
 
Nie latało tylko Antykonfident ma jedno oko szklane xD A i tak sobie radzi. Obczaj sobie jego kanał na YT. Zbudował super sylwetkę i nie jest influenserem tylko na codzień pracuje na budowie.


VIP plus Prime to byłoby mocarne uniwersum.

Ach ta ostatnia potyczka family Okniński vs Goldi i Andrzejewska :antonio:

Bezrąk gdzie jesteś gdy Cię potrzebujemy!!!
 
Last edited:
Taka ciekawostka. Canal Plus za free na yt puszcza mecz Lech vs Stał Mielec. Mecz ogląda w porywach około 30 tysięcy ludzi.

Tak jak sądziłem że gdyby puścić w tym samym czasie Freak MMA to nie ma co zbierać.

I to dziś jest bezwzględny nr 1.

Z resztą o czym my tu mówimy gdzie niektóre wywiady czy konfy robią 1 mln w 2 dni. Nic nawet nie ma startu do FMa w Polsce.
 
Taka ciekawostka. Canal Plus za free na yt puszcza mecz Lech vs Stał Mielec. Mecz ogląda w porywach około 30 tysięcy ludzi.

Tak jak sądziłem że gdyby puścić w tym samym czasie Freak MMA to nie ma co zbierać.

I to dziś jest bezwzględny nr 1.
Ludzie są nauczeni korzystania z nielegalnych strimów. Myślisz, że jak ja oglądam gale puszczane w TV? Nie mam Telewizora oglądam na necie. Tak samo duża część kibiców.
 
Ludzie są nauczeni korzystania z nielegalnych strimów. Myślisz, że jak ja oglądam gale puszczane w TV? Nie mam Telewizora oglądam na necie. Tak samo duża część kibiców.

Tak, ale tu masz za free i dobija lekko do 30.

Każdy może mieć swoje zdanie moim zdaniem Eklapa nie stoi choćby blisko FMa.
 
Tak, ale tu masz za free i dobija lekko do 30.

Każdy może mieć swoje zdanie moim zdaniem Eklapa nie stoi choćby blisko FMa.
Ekstraklasa ma swoich fanów np. mnie(śledzę wyniki, składy, gram rok do roku w Football Managera w lidze polskiej, ściągam mody na niższe ligi), ale to lokalne zainteresowanie.

Pamiętaj, że dużo fanów Fame MMA to dziexi, które w życiu by nie zapłaciły na canal+ żeby oglądać sport.
 
Ekstraklasa ma swoich fanów np. mnie(śledzę wyniki, składy, gram rok do roku w Football Managera w lidze polskiej, ściągam mody na niższe ligi), ale to lokalne zainteresowanie.

Pamiętaj, że dużo fanów Fame MMA to dziexi, które w życiu by nie zapłaciły na canal+ żeby oglądać sport.
On nie zrozumie, że te wyświetlenia robią bezmózgie dzieci i boty. Dzieci jako klient - zero mózgu zero kasy za to dużo czasu.
Przecież dorosły czlowiek nie straci paru godzin na oglądanie jak jakies zjeby się wyzywają przy stoliku.
Nie róbmy sobie jaj to dalej jest jak kiedyś cyrk, a gale się puszcza do wódki i leci w tle.

Potega frik mma :beczka:
 
Back
Top