Doping, sterydy i inne środki

w tej pierwszej wersji bylo wystarczajaco duzo zebym smigal caly dzionek na jednej tablecie rozjuszony jak mlody byczek (zamiast zalecanych 4!). Kiedys zastanawialem sie, ktory ze skladnikow tak mnie pobudzal i wyszlo, ze wlasnie efedryna. Bralem pozniej rozne inne spalacze szukajac tego "pierwszego strzalu" jak ten narkotykarz ostatni :lol: i ni chuja nie moglem znalezc ano bo wlasnie brak efki. (pozniej to sobie uswiadomilem)
Geranium to nieco inne pobudzenie a raczej bardziej brak odczuwania zmeczenia, przynajmniej na mnie tak dzialalo ta efka to podobnie klepie do naszej polskiej, swojskiej amfetaminy. Oczywiscie nie z taka moca ale sa podobienstwa.

nie no co Ty wycofali, druga wersja tego samego spalacza to kupa totalna, jak z reszta te wszystkie dzisiejsze na tzw legalnym rynku.
Bo kiedys w spalaczach faktycznie byla efedryna. Teraz daja ephedra sinica, czyli przęśl chińską:-) fakt faktem, efedryna wystepuje w tych roslinach, ale aby odczuc dzialanie efedryny przy dawce np. 20 mg ephedry jest praktycznie niemozliwe. Naciagaja ludzi na te swoje wynalazki po 200 zl a dzialanie takie jak w tych za 20 :-)
 
Bo kiedys w spalaczach faktycznie byla efedryna. Teraz daja ephedra sinica, czyli przęśl chińską:-) fakt faktem, efedryna wystepuje w tych roslinach, ale aby odczuc dzialanie efedryny przy dawce np. 20 mg ephedry jest praktycznie niemozliwe. Naciagaja ludzi na te swoje wynalazki po 200 zl a dzialanie takie jak w tych za 20 :-)
Sorry, ja 25mg apteki podskórnie z 200mg kofy czuję bardzo.
 
Zgadzam sie z Tobą, ale nie znajac stazu nie powinno sie nic doradzac. Idac tym tokiem mozna komus powiedziec aby wzial propa + tren + winko + t3, tylko wtedy potrzebny jest caly kompleks zabezpieczajacy organizm. Pamietaj, ze jak ktos pyta jakie sterydy brac, to znaczy, ze nie ma o tym bladego pojecia i zrobi sobie tylko krzywde. Chlopak ewidentnie w zly dzial trafił, bo pytał o suplementy, a nie doping :-)
Ja źle trafiłem ? A "inne środki" ???
:no dawaj:
 
wie ktos czy to możliwe ze napierdalaja mnie nerki od sustanonu? bije go od dwóch dni i dokladnie tyle mnie bola a wczesniej lecial enan i meta przez 4 miesiace i nic sie nie dzialo
 
wie ktos czy to możliwe ze napierdalaja mnie nerki od sustanonu? bije go od dwóch dni i dokladnie tyle mnie bola a wczesniej lecial enan i meta przez 4 miesiace i nic sie nie dzialo
Do lekarza, a nie na Cohones. Od testa Cię nerki nie bolą (o ile to w ogóle ból nerek, a nie backpumpsy).
 
wie ktos czy to możliwe ze napierdalaja mnie nerki od sustanonu? bije go od dwóch dni i dokladnie tyle mnie bola a wczesniej lecial enan i meta przez 4 miesiace i nic sie nie dzialo

Kurwa że ja nie znałem tego tematu.

Susta to jest mix estrów testosteronu. Tam masz kilka estrów, a każdy steryd jest toksyczny dla organizmu.
Więc bardzo możliwe, że Twój organizm źle reaguję na któryś estr.

Sterydy zwiększają wzrost masy mięśniowej za czym idzie większe dokrwienie, a filtracja odbywa się właśnie w nerkach.
Grubasy też często mają ten problem.

Odstaw tą sustę, kup flakon HCH wpierdol w tydzień domięśniowo i czym prędzej na badania nerek.
Bo jak pierdolnie to do końca życia będziesz zamiast na siłkę to na dializy zapierdalał.

EDIT:
Badania przed ?
Ile pijesz wody?
Leci probiotyk wieloszczepowy i omega 3 ?
 
wie ktos czy to możliwe ze napierdalaja mnie nerki od sustanonu? bije go od dwóch dni i dokladnie tyle mnie bola a wczesniej lecial enan i meta przez 4 miesiace i nic sie nie dzialo
Edit nr 2 bo doczytałem.

Jak meta leciała? Ile mg dziennie ? Meta też w chuj toksyczne gówno.

Brałeś do tego probiotyki ? Raz dziennie kiszonki? Cokolwiek na wątrobę (hepatil, esentiale) ?

Badania były robione ? - ALT, AST, ALP, BIL, GGTP ?
 
Jako osłonę mlekołaki i anaboliczna woda z parówek. A na masę pasza dla świń provit.
Woda z parówek to na masę!

Trenera Pawła znam od lat i szanuje za nietypowe podejście i jebanie krosfitu. Tylko siłownia!

Ale dobrze że on się ogranicza dla beki treningowo i nie daje nic o "środkach", bo potem by były ananasy bez wzwodu w wieku 20 lat po cyklach na mecie :lesnarhappy:
 
Edit nr 2 bo doczytałem.

Jak meta leciała? Ile mg dziennie ? Meta też w chuj toksyczne gówno.

Brałeś do tego probiotyki ? Raz dziennie kiszonki? Cokolwiek na wątrobę (hepatil, esentiale) ?

Badania były robione ? - ALT, AST, ALP, BIL, GGTP ?
nic nie brałem kompletnie badan te zadnych nie robiłem mety brałem 30mg dziennie a od czasu jak napisalem tego posta zrobiłem sobie 2 strzaly susty i jednego propa i wszystkie bóle mi przeszły czuje sie świetnie :d
 
nic nie brałem kompletnie badan te zadnych nie robiłem mety brałem 30mg dziennie a od czasu jak napisalem tego posta zrobiłem sobie 2 strzaly susty i jednego propa i wszystkie bóle mi przeszły czuje sie świetnie :d
Jak można przed cyklem nie zrobić badań?

Czyli poziom aromatyzacji i dawki inhibitorów na oko albo wcale ?
 
Jak można przed cyklem nie zrobić badań?

Czyli poziom aromatyzacji i dawki inhibitorów na oko albo wcale ?
normalnie biore strzykawke i robie sttzala interesuja mnie tylko efekty a nie skutki uboczne i jak dotąd moje cycki sa bez zmian jesli chodzi o ta aromataze. wiem ze to co pisze brzmi debilnie ale tak to u mnie wyglada na ten moment. badania zrobie jak skonczy mi sie towar a mam jeszcze 20ml propa i 22 susty i pewnie cos dokupie w miedzy czasie
 
normalnie biore strzykawke i robie sttzala interesuja mnie tylko efekty a nie skutki uboczne i jak dotąd moje cycki sa bez zmian jesli chodzi o ta aromataze. wiem ze to co pisze brzmi debilnie ale tak to u mnie wyglada na ten moment. badania zrobie jak skonczy mi sie towar a mam jeszcze 20ml propa i 22 susty i pewnie cos dokupie w miedzy czasie
To odłóż trochę kasy dobry androlog się przyda za parę lat ;)

Tu nie chodzi o same cycki.
Dochodzą całe organy wewnętrzne, jaja, przysadka mózgowa i cały układ krwionośny razem z sercem.
 
Chłop dobry, przypomniało mi się jak kiedyś zamawiałem z litewskiej strony www sterydiany. Kurwa jak człowiek sobie po latach uświadomi ile debilizmów w życiu zrobił a jednak na ludzi wyszedł to zaczyna w cuda wierzyć.
 
Chłop dobry, przypomniało mi się jak kiedyś zamawiałem z litewskiej strony www sterydiany. Kurwa jak człowiek sobie po latach uświadomi ile debilizmów w życiu zrobił a jednak na ludzi wyszedł to zaczyna w cuda wierzyć.
Wszystko jest dla ludzi tylko trzeba myśleć.
 
Wszystko jest dla ludzi tylko trzeba myśleć.
Obstawiam, że kolega ma mniej niż 20 lat więc raczej z myśleniem to średnio.
U mnie to był etap rozpisek treningów z muscular development, gainerow w wiadrach i eksperymentów z koksem.
Moje pierwsze konto bankowe powstało tylko po to by opłacić te transakcję.
:putinlaugh:
 
Obstawiam, że kolega ma mniej niż 20 lat więc raczej z myśleniem to średnio.
U mnie to był etap rozpisek treningów z muscular development, gainerow w wiadrach i eksperymentów z koksem.
Moje pierwsze konto bankowe powstało tylko po to by opłacić te transakcję.
:putinlaugh:
blizej mi 30 nIz 20 kolego zwyczajnie wyjebane jaja mam na te badania diety pania psycholog fizjoterapeute i kurwa księdza proboszcza bo nie jestem jebanym fit influenserem podnoszącym hantle widmo 3kg ala bastek tylko trenuje dzien w dzien jak jebniety bo to lubie i na dodatek pracuje w tartaku a więc lekkiej pracy nie mam więc sie kurwa nie bede spuszczal bo zaloze sie ze taki arnold przykladowy tak samo miał to w dupie czy to na pewno będzie zdrowo dzisiaj wziac tabletke mety czy moze mi zaszkodzi a chuj wezme lepiej zrobię zestaw badan za 500zl ojej... XD
 
blizej mi 30 nIz 20 kolego zwyczajnie wyjebane jaja mam na te badania diety pania psycholog fizjoterapeute i kurwa księdza proboszcza bo nie jestem jebanym fit influenserem podnoszącym hantle widmo 3kg ala bastek tylko trenuje dzien w dzien jak jebniety bo to lubie i na dodatek pracuje w tartaku a więc lekkiej pracy nie mam więc sie kurwa nie bede spuszczal bo zaloze sie ze taki arnold przykladowy tak samo miał to w dupie czy to na pewno będzie zdrowo dzisiaj wziac tabletke mety czy moze mi zaszkodzi a chuj wezme lepiej zrobię zestaw badan za 500zl ojej... XD
A bierzesz chociaż inhibitory do to tych środków czy wyjebane jaja na to że za rok jak zejdziesz to kutas nie stanie ?

W najgorszym przypadku przysadka mózgowa się zablokuje i potem zostaną Ci te hantle 3 kg, depresja i sznur bo co byś nie jadł to nie przytyjesz grama.

Edit. Badania to telefon do rodzinnego i 85 dodatkowo w labie ;)
 
A bierzesz chociaż inhibitory do to tych środków czy wyjebane jaja na to że za rok jak zejdziesz to kutas nie stanie ?

W najgorszym przypadku przysadka mózgowa się zablokuje i potem zostaną Ci te hantle 3 kg, depresja i sznur bo co byś nie jadł to nie przytyjesz grama.

Edit. Badania to telefon do rodzinnego i 85 dodatkowo w labie ;)

Przesadzasz z tym straszeniem
 
Back
Top