Doping, sterydy i inne środki

Przesadzasz z tym straszeniem
Nie wspomniałem przecież nic o marskości wątroby, przeroście serca, zawałach itd
:lesnarhappy:
Argument z niedziałającą kuśką zawsze idzie na początku, bo przerośniętego serca nie widać, ale brak zasilania w kroku widać od razu.
:korwinlaugh:
 
blizej mi 30 nIz 20 kolego zwyczajnie wyjebane jaja mam na te badania diety pania psycholog fizjoterapeute i kurwa księdza proboszcza bo nie jestem jebanym fit influenserem podnoszącym hantle widmo 3kg ala bastek tylko trenuje dzien w dzien jak jebniety bo to lubie i na dodatek pracuje w tartaku a więc lekkiej pracy nie mam więc sie kurwa nie bede spuszczal bo zaloze sie ze taki arnold przykladowy tak samo miał to w dupie czy to na pewno będzie zdrowo dzisiaj wziac tabletke mety czy moze mi zaszkodzi a chuj wezme lepiej zrobię zestaw badan za 500zl ojej... XD
Spoko, jak dla mnie możesz wagon mety wszamać. Chcącemu nie dzieje się krzywda.
 
A bierzesz chociaż inhibitory do to tych środków czy wyjebane jaja na to że za rok jak zejdziesz to kutas nie stanie ?

W najgorszym przypadku przysadka mózgowa się zablokuje i potem zostaną Ci te hantle 3 kg, depresja i sznur bo co byś nie jadł to nie przytyjesz grama.

Edit. Badania to telefon do rodzinnego i 85 dodatkowo w labie ;)
A co on jest fitmodelka żeby miał się wieszać? Kokodzambo i do przodu!
 
49 bez pompy
2gbvfa.jpg
 
@lugasek @mewson mial ktos stycznosc z

GH Fragment (176-191), dziala on jako spalacz tluszczu? Bo mam to na chacie, ale nie wiem czy warto. W kwietniu chce wjechac na cykl enan, po 2 miesiacach dolaczyc oxe.

 
@lugasek @mewson mial ktos stycznosc z

GH Fragment (176-191), dziala on jako spalacz tluszczu? Bo mam to na chacie, ale nie wiem czy warto. W kwietniu chce wjechac na cykl enan, po 2 miesiacach dolaczyc oxe.

Z opinii znajomych strata kasy. Jako spalacz tłuszczu najlepiej działa deficyt kaloryczny (:lol:), a jak chcesz koniecznie coś dorzucić to ewentualnie sibu/sally sprawdź.
 
Z opinii znajomych strata kasy. Jako spalacz tłuszczu najlepiej działa deficyt kaloryczny (:lol:), a jak chcesz koniecznie coś dorzucić to ewentualnie sibu/sally sprawdź.
Tak wiem, ale nie moge sie pozbyc brzucha, a czytalem, ze to moze pomoc. Nie chce sie bawic w clen czy inne spalacze bo cisnienie mi skacze.
 
za dietę się weź, a nie za środki.
Diete mam, co prawda nie zawsze mi sie uda utrzymac godziny posilkow czy ilosc bo zawsze cos wypadnie, a cykl to naprawde delikatny, wlasciwie do poprawy samopoczucia i zbicia miesnia.
 
Diete mam, co prawda nie zawsze mi sie uda utrzymac godziny posilkow czy ilosc bo zawsze cos wypadnie, a cykl to naprawde delikatny, wlasciwie do poprawy samopoczucia i zbicia miesnia.
mordo, jak ty diety nie możesz ogarnąć to nawet nie myśl o cyklu.
 
mordo, jak ty diety nie możesz ogarnąć to nawet nie myśl o cyklu.
ok, dzieki, dales mi do myslenia, czy dam rade z dieta podczas cyklu. Troche praca mi nie pozwala, bo mam nienormowane godziny. Pod koniec marca porobie badania i zobacze jak to wyglada.
 
ok, dzieki, dales mi do myslenia, czy dam rade z dieta podczas cyklu. Troche praca mi nie pozwala, bo mam nienormowane godziny. Pod koniec marca porobie badania i zobacze jak to wyglada.
jak nie jesteś wstanie normalnie dietą i treningiem "zgubić brzucha" to środki Ci w tym też nie pomogą. Nie ważne jak tam pracujesz. Przygotowujesz sobie żarcie w domu na cały dzień i jesz kiedy masz przerwę.
 
@lugasek
skoro sie pojawiles byku to pytanie mam. Jakie badania przed TRT? Tak pojde do lekarza ale u mnie w okolicy wizyta u androloga to jakies 300-500 a i tak pierwsza bedzie tylko po to zeby skierowal mnie na owe badania. Chcialbym zaskoczyc skurczybyka i przyjsc juz z gotowcem, zaoszczedzajac tym sposobem pare stowek. Nigdy nic nie bylo ladowane z mojej strony. Ogolnie to wszystko jest, jak narazie ze mna w porzadku, no moze regeneracja wlasnie troche slabsza ale latka leca takze sam rozumiesz.
lh,fsh, ob, mocz, kwas moczowy, mocznik, kreatynina, amylaza, markery nowotworowe. Pewnie jeszcze coś zapomniałem. @ALRI
Robisz raz i wiesz na czym stoisz. Potem dobierasz suple do problemu i za jakisz czas sprawdzasz czy jest poprawa itd.
Hormony płciowe:
testosteron całkowity
testosteron wolny
shbg
estradiol
prolaktyna
progesteron

tarczyca
TSH
t3
t4
ft3
ft4
antyTPO
antyTPG

krzywa insulinowo-glukozowa w 3 punktach, czyli na czczo, 1godz po podaniu glukozy i po dwóch godzinach

Kortyzol rano (ale najlepiej dobową zbiórkę jak masz możliwość)
DHEA
ACTH

b12
homocysteina
kwas foliowy

Cholesterol całkowity
HDL
LDL
trójglicerydy

AlAt
AspAt
Bilirubina
GGTP

Vitamina D

Żelazo
Ferrytyna

elektrolity
morfologia z rozmazem

~1000zl za wszystko prywatnie.

Ale wiadomo, ze i tak tego nie zrobisz:). To jedz po prostu czysto. Dodaj d3 i k2, omega3 i wypierdol tego gainera.
 
sporo tego, bardziej chodzilo mi o hormony. Reszta, poza tarczyca byla badana nie tak dawno.
Te ostatnie zdanie to chyba nie do mnie bo nigdy nie raczylem sie zadnymi gainerami, to zwykle gowno nafaszerowane cukrem, THX
to jest skopiowany mój wpis z 2017 roku. Nad nim dopisałem parę rzeczy co widzę tam brakuję. Sporo tego bo najpierw trzeba sprawdzić, czy jesteś zdrowy. Jak wyniki są ok, to potem tylko badasz najważniejsze.
 
to jest skopiowany mój wpis z 2017 roku. Nad nim dopisałem parę rzeczy co widzę tam brakuję. Sporo tego bo najpierw trzeba sprawdzić, czy jesteś zdrowy. Jak wyniki są ok, to potem tylko badasz najważniejsze.
mam pytanie po co krzywa insulinowa, nie wystarczy sama glukoza na czczo?
btw @Scurvol z tych badan dasz czesc ci sie uda zrobic na nfz, tylko idz do rodzinnego i powiedz, ze kiepsko sie czujesz dluzszy czas, Chociaz moj wypisal mi wszysztkie badania jakie mozna zrobic na nfz.
 
mam pytanie po co krzywa insulinowa, nie wystarczy sama glukoza na czczo?
btw @Scurvol z tych badan dasz czesc ci sie uda zrobic na nfz, tylko idz do rodzinnego i powiedz, ze kiepsko sie czujesz dluzszy czas, Chociaz moj wypisal mi wszysztkie badania jakie mozna zrobic na nfz.
bo sama glukoza wiele nie mówi. Chyba, że już jesteś full rozjebany. Kwestia też higieny badań. Dzień wcześniej zjeść lekki ostatni posiłek, dobrze się wyspać, nie chlać wódy, najlepiej zrobić przerwę od treningu. Odczekać z badaniem jak byłeś chory ostatnio itp. itd. Bo to wszystko może przekłamywać wyniki.
 
yooo powiem tak jak @lugasek jak żarcia nie ma dopiętego to igła nie pomoże choćby skały srały chyba, że masz genetykę od zeusa.
Ja póki co wbiłem 1 flakon tego fraga, używam 2 jednostki przed cardio rano i 2 jednostki przed treningiem po południu.
Jak mam nietreningowy kiedy jadę z pracy do pracy to tylko 2 jednostki rano.

Przez miesiąc jakoś 1.5-2 kg zeszło, ale mocno zmieniłem podaż białka i węgli kosztem tłuszczy w diecie i dołożyłem cardio więc nie wiem czy sam peptyd coś dał. Na pewno po wbiciu jak robisz trening albo cardio to się grzejesz mocniej więc jak dla mnie plus. Drogie to nie jest, inwazyjne to nie jest, jajek nie zablokuje więc ja mogę polecić jako delikatny kosmetyk ;)
Na pewno lepsze niż jakieś spalacze na efedrynie, clen czy inne tego typu zabawki.

ps. chuja tam się znam jak to dokładnie działa, ale miałem flakon po 80 zł to szkoda było nie spróbować.
 
jak żarcia nie ma dopiętego to igła nie pomoże choćby skały srały chyba, że masz genetykę od zeusa.

myślę, że jest to trochę nieprawda. W sensie jak chcesz urosnąć i być dużym koksem, to masz absolutną rację. Ale np jak weźmiesz zwykłego gościa, który nie ma jakiejś wyspecjalizowanej diety i nie ćwiczy, wrzucisz go na cykl trt, powiedzmy nawet 250mg/tydzień, to po pewnym czasie GWARANTUJĘ ci, że takiemu gościowi zejdzie tkanka tłuszczowa. Po prostu testosteron tak działa - suprafizjologiczne dawki teścia będą promowały syntezę białek w mięśniach i zanik tkanki tłuszczowej. To zwykła fizjologia, ale oczywiści istnieją ludzie, którzy tak jak mówisz - genetycznie ni chuja nic się u nich nie zmieni, ale z punktu widzenia biologii, to jest to odstęp od normy IMO.
 
PS @marcinos ja kiedyś próbowałem sarma SR9009, mam nawet jeszcze pake z trzema tabletami.

20220304_011159.jpg


Brałem solo i przez 1,5 tygodnia i powiem Ci, że nawet działało, ale później wlazłem na enana i tak naprawdę to już nie było wiadomo, czy dalej był sens to brać. Możesz spróbowac, ale w tych sarmach to często chuj wie co jest zmiksowane.
 
myślę, że jest to trochę nieprawda. W sensie jak chcesz urosnąć i być dużym koksem, to masz absolutną rację. Ale np jak weźmiesz zwykłego gościa, który nie ma jakiejś wyspecjalizowanej diety i nie ćwiczy, wrzucisz go na cykl trt, powiedzmy nawet 250mg/tydzień, to po pewnym czasie GWARANTUJĘ ci, że takiemu gościowi zejdzie tkanka tłuszczowa. Po prostu testosteron tak działa - suprafizjologiczne dawki teścia będą promowały syntezę białek w mięśniach i zanik tkanki tłuszczowej. To zwykła fizjologia, ale oczywiści istnieją ludzie, którzy tak jak mówisz - genetycznie ni chuja nic się u nich nie zmieni, ale z punktu widzenia biologii, to jest to odstęp od normy IMO.
No właśnie taki mialem plan 250mg/tydzień enana. I tak to traktuje jak terapia trt.
 
Back
Top