Dieta na masę.

Chciałem już wczoraj Bastianowi napisać, żeby do Ciebie podbił
giphy.gif
 
Jak to masz za dużo, to rób to sobie na dwa razy to jedzenie, czyli połowa produktów rano i połowa wieczorem, aż przyzwyczaisz flaki.

wypilem pół i mam dziwne odruchy podczas picia dochodzące z żołądka i idące w górę
 
Nie mogę czytać jak polecacie koledze nabiał.
Zero człowieku mleka
Chyba że chcesz mieć problemy jelitowe i być zalany tłuszczem.
 
No właśnie to jest najdrudniej, bo jak ktoś jest skrajnym ekto to żadne kalorie nic nie pomogą. Mi podbicie masy o 10 kg zajęło 10 lat:):)
Mi kiedyś za łebka rozpisywali fachowcy plan. Ja pierdole. Co to była za chujnia. I by się zdawało ludzie wykształceni w tym kierunku.

Pomogły mi posiłki w płynie.
Ostatnio miałem problemy i spadłem jakieś 9kg.
Nadgoniłem te 9 i wpierdoliłem jeszcze 4 do tego.
Jasne, że ekto ma trudno pod tym względem, ale Bastian ewidentnie jest niedożywiony (jakby to nie brzmiało).
Sam miałem z początku niesamowite trudności z nabieraniem masy.
 
Nie mogę czytać jak polecacie koledze nabiał.
Zero człowieku mleka
Chyba że chcesz mieć problemy jelitowe i być zalany tłuszczem.
Jeśli nie ma problemów z przyswajaniem mleka, to dlaczego nie?
A jeśli nie toleruje, to będzie o tym raczej wiedział.
 
Jeśli nie ma problemów z przyswajaniem mleka, to dlaczego nie?
A jeśli nie toleruje, to będzie o tym raczej wiedział.

cos mi w tym miksie przeszkadza mocno, moze ten slonecznik, bo nie lubie tych obranych slonecznikow :X
 
Załóżcie z Baastkiem jakiś kanał na YT na którym układasz mu dietę i ćwiczenia. Kurwa, oglądałbym to nawet jakby było płatne - płaciłbym jak pojebany.
Niech Go do Gogleboxów zaprosi.
Dwa dziki na kanapie i na kolanach lugaska bastek. By wyglądał przy Nich jak pacynka.
 
cos mi w tym miksie przeszkadza mocno, moze ten slonecznik, bo nie lubie tych obranych slonecznikow :X
Mleko, 2 banany, masło orzechowe i wystarczy, na kij Ci jakiś słonecznik ? Dodaj do tego łyżkę miodu jeśli lubisz i z łyżkę białka, a nie jakieś słoneczniki albo owsianki. . . co ty koń jesteś ? :awesome:
 
Bastek, a Ty dalej pracjesz tam gdzie wcześniej? Bo się przeprowadzałeś.
Czy coś pojebałem?
 
@Baasteek i nie zapomnij pić minimum 3l wody dziennie + sen kulturystyczny minimum 8h. Mięśnie rosną podczas snu.
O kurwa! To ja od dzisiaj lutuje codziennie sen kulturysty to mi miesnie jak pojebane urosna! :mamed:
cos mi w tym miksie przeszkadza mocno, moze ten slonecznik, bo nie lubie tych obranych slonecznikow :X
Syp nieobrany. Proste
 
Jeśli nie ma problemów z przyswajaniem mleka, to dlaczego nie?
A jeśli nie toleruje, to będzie o tym raczej wiedział.
litości. Ty mieszasz mleko z pieczywem. Zgroza. Dietetyk z Ciebie kolego taki jak z Mauricza
 
litości. Ty mieszasz mleko z pieczywem. Zgroza. Dietetyk z Ciebie kolego taki jak z Mauricza
Nie uważam się za dietetyka.
Połączenie banana z mlekiem też jest nieodpowiednie, a wpierdalanie mięsa powyżej 400gram na tydzień jest karcenogenne, więc tu już jest grzech ciężki.
Ogólnie wpierdalanie ponad limit i waga ponad limit obciąża narządy wewnętrzne.

Co polecasz? Tofu? Czy 4000kcal jakie potzrebuję mam jeść, czy do wyboru mam zejście z wagą, a może ograniczyć treningi?
 
Nie chce mi się rozwijać teorią.
Zaufajcie mi Bastkii. Rano nic nie jesz. do 12. Przynajmniej. Później jesz w opór warzyw surowych i kilka jajek. Mija jakiś czas. I idziesz pakować. A przed pakowaniem wiesz co jesz? Nic-. A po pakowaniu wiesz co jesz ? witaminy które popijasz czyms søodkim . witaminy wtedy wchodzá.
 
Nie chce mi się rozwijać teorią.
Zaufajcie mi Bastkii. Rano nic nie jesz. do 12. Przynajmniej. Później jesz w opór warzyw surowych i kilka jajek. Mija jakiś czas. I idziesz pakować. A przed pakowaniem wiesz co jesz? Nic-. A po pakowaniu wiesz co jesz ? witaminy które popijasz czyms søodkim . witaminy wtedy wchodzá.
To plan na masę dla 58kilowego człowieka?
Podaj na redukcję w takim razie :suchykarol:
 
Nie chce mi się rozwijać teorią.
Zaufajcie mi Bastkii. Rano nic nie jesz. do 12. Przynajmniej. Później jesz w opór warzyw surowych i kilka jajek. Mija jakiś czas. I idziesz pakować. A przed pakowaniem wiesz co jesz? Nic-. A po pakowaniu wiesz co jesz ? witaminy które popijasz czyms søodkim . witaminy wtedy wchodzá.
:mjsmile:
 
Back
Top