Dieta na masę.

Dokładnie, tyle jadłem, a teraz jak pomysle ze musze do tego dodać aż 2 więcej to moj zoladek fixuje na samą myśl i w trakcie, ale juz sobie poprawniejszy jadłospis ustalam zeby te 2,8 kcal/day jakoś łatwiej weszło.
Tego typu problem to jest dla mnie jakaś abstrakcja nie do ogarnięcia...:o o:
Jak przez cały dzień można nie mieć chęci coś opierdolić. Ja zjem obiad i 15 minut później przyłapuje się na tym, że zaglądam do lodówki żeby coś przekąsić. Oczywiście nie twierdzę, że to coś dobrego, tylko u mnie potrzeba wpierdalania jest tak duża, że nie potrafię ogarnąć tego, jak można np. zapomnieć o jakimś posiłku. No przeciez kurwa nie da się! Chętnie bym Ci Baastian oddał duża część mojego łakomstwa to nam obu to na dobre wyszło.
 
Zakupy zrobione, poczekam na 'wsparcie' i zrobie sobie potem ten miks @torpedo zeby wypic go po treningu.

68652831_1156947301169886_6000248640281509888_n.jpg

Czy te płatki owsiane górskie będą też dobre na tzw. owsiankę czy do owsianki jakieś inne używać ?
 
Dalej nie ogarniam jaka jest różnica między owsianką a tzw. owsianką. Bastian a da radę zrobić jajecznicę z mąki i pomidorów?
 
Jestem po I i II śniadaniu i na razie to wygląda tak :

67837781_2137021503257945_3403816639265767424_n.png

1 sniadanie : 4 jajka, 2 plastry szynki, troszke czerwonej cebuli z wyspy Kreta i 2 kromki chleba żytniego z żurawiną
2 sniadanie : 56g owsianki zalanej wrzątkiem wody oraz wlalem do tego jeszcze 400g jogurtu jogobella owocowego

E: o, jaka reklama w apce Krakusy :lol:
 
@torpedo
ten shake oprocz tego ze 1k cal ma to ile ma gram białka ?
bo zaraz jem fileta z ziemniakami ktory bedzie mial z 35~~ gram białka, a juz po 2 sniadaniach mam zjedzone 59g białka, a nie chce przekroczyc normy bo @klossowski mowil zebym uwazal :X
 
@torpedo
ten shake oprocz tego ze 1k cal ma to ile ma gram białka ?
bo zaraz jem fileta z ziemniakami ktory bedzie mial z 35~~ gram białka, a juz po 2 sniadaniach mam zjedzone 59g białka, a nie chce przekroczyc normy bo @klossowski mowil zebym uwazal :X
Naturalnym żarciem się nie martw, wiele nie przekroczysz, chodzi o to żebyś uważał z odżywkami typu białko WPC albo WPI, bo bardzo łatwo przedawkować.
 
View attachment 17635
Bastian, przecież masz pod każdym daniem podsumowanie ile czego i na dole masz jeszcze zsumowane.

mialem na mysli, ze jeszcze nie sprawdzalem, myslalem ze moze Ty juz masz to zakodowane gdzies, ok sam sprawdze, bo bede go pil/jadl dopiero o 19-20 ;p

A jak mam teraz nocki to ten nocny posiłek w pracy traktować jako 5-ty ?
 
Ja Ci powiem Seba zebys olal to liczenie kalorii. Zaczynasz, ze tak powiem od dupy strony. Na poczatku wystarczy cwiczyc ciezko i po prostu wpierdalac. Kup sobie sztangielki, z krazkami, gdzie mozesz regulowac ciezar dodajac lub zdejmujac krazki. Pamietaj zeby zwiekszac ciezar nie jebac tym samym mimo tego, ze np w ostatniej 5 serii podniosles, spokojnie wszystkie powtorzenia. 5 posilkow dziennie spoko, z tym, ze te posilki to ma byc "5 obiadow" nie kurwa bulki z szynka. Ot cala filozofia. Kasza, ryz, ziemniaki do tych posilkow i nie ma chuja we wsi zeby nie poszlo. W liczenie kalorii, aplikacje i inne chuje muje dzikie weze pobawisz sie pozniej.
 
Ja Ci powiem Seba zebys olal to liczenie kalorii. Zaczynasz, ze tak powiem od dupy strony. Na poczatku wystarczy cwiczyc ciezko i po prostu wpierdalac. Kup sobie sztangielki, z krazkami, gdzie mozesz regulowac ciezar dodajac lub zdejmujac krazki. Pamietaj zeby zwiekszac ciezar nie jebac tym samym mimo tego, ze np w ostatniej 5 serii podniosles, spokojnie wszystkie powtorzenia. 5 posilkow dziennie spoko, z tym, ze te posilki to ma byc "5 obiadow" nie kurwa bulki z szynka. Ot cala filozofia. Kasza, ryz, ziemniaki do tych posilkow i nie ma chuja we wsi zeby nie poszlo. W liczenie kalorii, aplikacje i inne chuje muje dzikie weze pobawisz sie pozniej.
Musiałeś nam popsuć taką zabawę? :triggered:
Jeszcze mu napisz, że sztangielki 10 kg to dobre na aerobik, a na masę to powinien przynajmniej tyle, ile waży cisnąć i będzie po temacie...
 
mialem na mysli, ze jeszcze nie sprawdzalem, myslalem ze moze Ty juz masz to zakodowane gdzies, ok sam sprawdze, bo bede go pil/jadl dopiero o 19-20 ;p

A jak mam teraz nocki to ten nocny posiłek w pracy traktować jako 5-ty ?
Ja mysle ze mozna traktowac jako 1wszy bo przeciez nie kladziesz sie spac a po dwunastej jest juz nowy dzien
:mamed:
 
Musiałeś nam popsuć taką zabawę? :triggered:
Jeszcze mu napisz, że sztangielki 10 kg to dobre na aerobik, a na masę to powinien przynajmniej tyle, ile waży cisnąć i będzie po temacie...
wiesz co? ja to nie wiem czy to czasem Bastek sie nie bawi waszym kosztem (trolololo) :smile:
 
cienko to widzę z takim podejściem.
pierwsze to dobry teść
jest pompa, przyrosty, jest ochota trenować,
a tak?
więcej spalasz kalorii myśląc o tym jak trenować niż trenując
weś popytaj o jakiś dobry towar i wszystko się ułoży
 
cienko to widzę z takim podejściem.
pierwsze to dobry teść
jest pompa, przyrosty, jest ochota trenować,
a tak?
więcej spalasz kalorii myśląc o tym jak trenować niż trenując
weś popytaj o jakiś dobry towar i wszystko się ułoży
do tescia obowiazkowo trenbolon na poczatek. Co by rozpedu nabrac
 
Back
Top